Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

mirka414
autor
5. jún 2008

ako budu pokracovat???

darina77
5. jún 2008

Neviem prečo som si myslela, že Hupková je vydatá. Alebo bola a v tichosti sa už dávnejšie rozviedla?

lalupa
5. jún 2008

bola vydata,neviem si spomenut,ako sa volala...

emjee
5. jún 2008

a to je kto? 😅

denisocka
5. jún 2008

a to je kto ta hubka?

glorita
5. jún 2008

teeeda,aj mna to zaujima ze kto je ona 😅

darina77
5. jún 2008

Robila moderátorku v markíze niečo o financiach. Lalupa nie náhodou Šimková? Už sa mi pletú tie naše hviezdy.

bianca
5. jún 2008

darina a teraz je na STV?

darina77
5. jún 2008

Ano, aspoň tak o tom písali v novom čase. Voľakedy boli najlepšie kamošky s Pariškovou.
Je medzi moderátormi ešte niekto nerozvedený? O Krajcerovi by som to nepovedala.

bianca
5. jún 2008

fiha.Sak si ju este pamatam v svad.satach

liana
5. jún 2008

tie naše slovenské celebrity sa "každý s každým". som skôr prekvapená že Krajcer nemá nič s Ďurianovou, veď tá už spala snáď aj s udržbarom z telky.

najnovšie správy budú že Parišková sa rozvádza, na úradoch sa to už šepká. tá chudina dopadla. ani peniaze, ani manžel.

karolinkafe
5. jún 2008

Ja to nestiham sledovat 😀 daju sa dokopy, beru sa, rozvadzaju, zas sa beru 😀 uz som z toho jelen. Ale ani ja neviem kto je ta Hupkova 😲 😅

magg
5. jún 2008

s ďurianovou ma kazdy nieco 😀
Inac Krajcer s Hubkouvou, nie su novy par, teda medialny mozno, ale tahaju to spolu minimalne od 2004 roku

bianca
5. jún 2008

Tak to je fakt.Ked sa Durianova rozvadzala s Bouckom tak o tom bola tema na MS a priholasil sa tam daky chlap a strasne ju branil.Ona vlastne za nic nemoze. 😀 😀 😀

magg
5. jún 2008

Samozrejme ze duriana za nic nemoze

bianca
5. jún 2008

magg tak toto si trafila 😀 😀 😀 az mi slzy tecu 😀 😀 😀

magg
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bianca
5. jún 2008

😀 😀 😀 😀 😀

emjee
5. jún 2008

trochu mimo - ale zarazilo ma, ze som vcera videla pariskovu uvadzat noviny plus - ved ten maly nema hadam ani mesiac, ci nie?

magg
5. jún 2008

no teraz boli o tom bulvarne stranka, neviem ci bleskovky alebo cas.sk, ze ho m apri sebe a v sefovej kancelarii ma pre maleho vytvoreny kutik a stara sa onho jej mama

prvapomoc
5. jún 2008

ja si myslim že pariškova už nevie čo od dobroty.tolko chcela to diťa a teraz si to nevie važiť 😝 .tušim ma 7 tyždnov.

mirka414
autor
5. jún 2008

trosku sa mi nepci veta od Krajcera,ze si vazi svoju manzelku a,ze ma snou korektny vztah, hlasi sa ako velky katolik a toto spravi 😕 😨 ...bez komentara.a to este povie,ze ako ma rad a vazi si Hupkovu 😅 .uz prebieha aj hlasovvanie pre koho sa rozhodne ci pre milenku a buduceho syna,lebo pre manzelku a dceru...

bianca
5. jún 2008

mirus a to s nou uz caka i dieta?No ja som v tomto ohlade fakt negramotna

adinam
5. jún 2008

Tá Hupková sa volala za slobodna-Tomková,žeby bola už rozvedená? 😨

mirka414
autor
5. jún 2008

bianka mrkni na www.novycas.sk ano cakaju chlapcea,je4mesice tehotna,ano on je uz rozvedena...ved su toho plne noviny 😕 necitate noviny??ja vo svajciarsku vsetku moznu tlac o slovensku...

bubba
5. jún 2008

jej baby vy tu zakladate temu o zene ktoru prvy krat vidim na vasich linkoch 😀 😀

m311293
5. jún 2008

Tak možná Krajcer si váži svoji ženu, ale je otázka zda si ona váži jeho

luculka
5. jún 2008

pokial viem momentálne nie su pár

mirka414
autor
5. jún 2008

luculka ale su manzeia a 10toro katolika niec vravi o manzlstve a on je katolika tvrdi o sebe ze velky katolik 😕 😕
a Hupkov pokial viem apametam sa bola tiez kedysi hviezda markizy,tiez okolo politiky...