Šialené zoznamky

7. feb 2022

Pred pol rokom som sa po rokoch opäť prihlásila na pokec, a klikala som stretká. Ukázalo mi kopu vzájomných. Tak s jedným som šla na rande.
Taký priemer, normálny ani extra pekný ani nijak škaredý, pohoďák. Veľmi zábavný, nežný, "Áno ukecal ma už na prvom rande" Celý večer s nim bol super až
na to že stále nechcel nič vravieť o sebe, nič o práci ani minulosti... Až ma to štvalo... Mňa sa stále pýtal na všetko a on nič neprezradil. Druhé rande som strávila u neho doma ale akoby bol nešťastný že mi ukázal kde býva. A mal taký menší ale nový dom, bol z toho nejaký mimo. Tak som si ho pridala na FB ale už som s nim nechcela ísť nikam, na FB mal len asi 10 priateľov a bolo to veľmi podozrivé... Ešte mi potom písal ale už len málo a ja som mu moc neodpisovala...
Teraz som mala sviatok a on mi na FB zablahoželal.
Zrazu na druhy deň mi píše kamoška... Ty máš v priateľoch XY na??"A som sa dozvedela že kamoška ho pozná. Kamoška robí v banke a chalan tam ževraj narobil poriadny
bordel že prečo mu stále vyvolávajú ohľadom investovania.
Chalan ma vraj v banke peknú haldu euráčov "Povedzme na pár nových domov"... No ako na jednu nakričal tak druhý deň prišiel a priniesol jej ruže a ospravedlnil sa jej dokonca dal bozk na ruku. Vraj všetky baby čumeli s otvorenými ústami. A vraj dve sú od vtedy do neho buchnuté...

Nepíšem to preto že teraz ľutujem, že som mohla mať pracháča čo nás s dcérkou zabezpečí, ale píšem že kopa z nás a bol to aj môj názor si mysli že na pokeci a zoznamkách sú len zúfalci a úchylovia. Čo zjavne pravda nieje.

martinellacka
7. feb 2022

nooo vidis to. ono to tak byva, ako to ze mas peniaze neznamena to, ze mas stastny zivot. lasku ozajstnu si proste za peniaze nekupis a tu sa to teda asi ukazalo

irusa
7. feb 2022

jasne....plné konto,dom, gentleman.....prečo je potom sám 😀

marsmykkok
7. feb 2022

Toto mi príde ako vymyslená téma? Kamoške nehovorí nič bankové tajomstvo? A čo teda robí ked má na účte toľko eur? Keby legálne napríklad podniká určite sa pochváli... A prečo ich len tak drží na účte a nech strácajú hodnotu a nejako ich neinvestuje?

a_alexandra_a
7. feb 2022

Určite všetci pracovníci vedia, koľko má na účte peňazí... nemôžu si len tak niekoho vyhľadať a lustrovať mu účet, čo si zamestnanci veľmi dobre uvedomujú a nie sú to ani témy pri káve v kuchynke 🙂
Takže pekný príbeh od Pilcherovej, ale tu s tým asi nikoho neohúriš 🙂

thereisabear
7. feb 2022

Tak tento chlap podľa mňa celkom v poriadku určite nie je.

ella_price
7. feb 2022

Čo ti zlyhal Tinder alebo si kukala na Tinder Swindler na Netlixe? 😂

heleninamama
7. feb 2022

Poznám pár bohatých slobodných mužov, ale žeby chodili na pokec a ohurovali tam chudobné slobodne matky? Tí lovia v úplne iných vodách...

nicicka
7. feb 2022

@thereisabear presne aj mňa toto napadlo. Pripomína mi to tyrana, ktorý sa najprv besni a potom príde s kvetinkou 🙆

belllinka
7. feb 2022

Tie dve sú doňho buchnuté, odkedy videli, ako niekomu priniesol ruže a dal bozk na ruku? A odkedy vedia, že má tučné konto? 🙄😅😂 To je ako nejaká telenovela pre násťčočné. Haha. A teba evidentne sere, že si sa naňo neprilepila, ešte keď si mohla, ale bohužiaľ si vtedy nevedela, aký má stav na účte 🙂

barbora0308
7. feb 2022

@ella_price Presne toto ma napadlo, niekto sa doma asi nudi, tak vymyslel slovensky namet na novu seriu ... len troska odveci 😅

gubiko
7. feb 2022

@marsmykkok týpek má kopec peňazí, nahučí na zamestnankyňu v banke, lebo mu volá a on sakra nechce investovať! a potom jej donesie kyticu ruží a dá bozk na ruku 🙂 🙂 modrykonik je vždy zárukou nehynúcej zábavy 🙂 bankové tajomstvo?! láska?! čudné tajomné správanie v neznámom dome?! vezme ju do postele na prvom rande?!
čo tam po tom! hlavne nech uživí autorku príspevku s dcérkou 😀

hej, vymyslená téma. ale zabavila som sa. treba si čas covidový sprestrovať a tu na MK vždy na niečo šťavnaté naďabím 🙂

mimka1402
7. feb 2022

Tiež som si našla na zoznamke/ ale určite nie na pokeci/.😀 človeka dnes už je ex, bol zlatý dlho sme randili boli spolu, no až po čase som zistila, že bol zabezpečený a pohybuje sa vo vyšších kruhoch, dlho som tomu neverila, kým som nezistila, že je milionár. 😅 Žil obyčajný život, nepotreboval si niečo dokazovať... No od tej chvíle mi preplo, nedôverovala som si, sebavedomie na nule až mi vadilo prečo nie je "obyčajný" bolo to zvláštne niekoho poznať ako známu osobnosť a neskôr z iného pohľadu ako fajn človeka...😅 Ale na zoznamkach bývajú aj úspešní ľudia, ale niekedy sú úspešní, ale chodia si hladkať ego.😀

mimka1402
7. feb 2022

@irusa Takýto môže byť silný workoholik, nemá čas na vzťahy alebo iba nechce riešiť... No dôvody sa isto vždy nájdu.😀

h2
7. feb 2022

Ja netvrdím, že na zoznamkách sú len zúfalci a úchylovia, ale tohoto by som k nim práveže zaradila. To, že má niekto peniaze, ešte neznamená, že nie je zúfalec a úchyl. A ak má len tak na bežnom účte v banke peniaze na pár nových domov, tak je ešte aj blbec.

petamich
7. feb 2022

@irusa presne 🤷‍♀️ ked by bol taky uzasny a este aj za vodou, tak by bol isto sam a na zoznamke, niekde bude asi skryta zavada

monillia
7. feb 2022

@gubiko ale zas lepšia téma ako covid a ukrajina😆

liz_lemon
7. feb 2022

on ti o sebe nechcel nic prezradit? a ty si sa s nim vyspala na 1. rande? mozno aj on niekde o tebe pise, ze si nejaka cudna, vsetko o sebe povies a este aj na sex hned prikyvnes, hoci uz aj dieta mas...

jaskolka
7. feb 2022

? Asi nerozumiem celej pointe..
Ale chlap, ktorý nareve na pracovníčku, ktorá si v podstate len robí svoju robotu, na druhý deň je príde dat kvety a bozk na ruku, mi príde švihnutý.
A dve ženy, čo sa len kvôli tomu do neho zbláznu, mi tiež neprídu úplne kompletne, čo majú 15 rokov?
Čiže ty si sa s ním vyspala na prvom rande potom prerušila kontkst, tetaz zistíš, že je to strelený milionár... A co tým chceš povedať? Ze nie je divný? Lebo mne príde akože totálne divný...
A možno on teraz tiež si myslí, že na tých zoznamkach sú len samé ***, keď tetaz mu jedna dala hneď na prvom rande, keďže "ju ukecal" 🙉🙉

bennn
7. feb 2022

Ja nechapem to len starych pamätníkov napadne, ísť na pokec, lebo si myslia, že tam niečo je. Ale tam nie je NIČ. TO JE SKLÁDKA, ODPAD, ÚCHYLÁREŇ, sexuálne služby, imbecilstvo, reklama. ... Žiadny pokec.

A tak dobrá zoznamka to bola... nie ako tieto nové... zoznamuješ sa s obrázkami... pričom 1 zo 100 má vypísaný profil vlastnými slovami... ... Na pokeci si hneď vedel, podľa profilu, alebo písomného prejavu... Ale už je to história.

merlinja
7. feb 2022

tak minimálne niekto porušil "pracovný poriadok" - kamarátka nemá čo vynášať interné informácie takéhoto charakteru.

maialeo
7. feb 2022

Ty si zjavne tiež dobrý zúfalec 😀

nelusiatko
7. feb 2022

To je nejaký čudák. Tak má na konte stovky tisíc na niekoľko domov a ukáže ti malý bungalov? Prečo mal len 10 priateľov na fb, nie je to podozrivé? A že najskôr nahúka na pracovníčky, potom im ruky bozkáva...to je nejaká schíza, nie?

blankaj
7. feb 2022

Pobozkal jej ruku cez respirátor?

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maialeo
21. apr 2022

Pokec je najlepsia vec, co sa na slovensku vymyslela. A Modry konik je perla slovenskeho internetu... Skutocne bez vtipu to priznavam. Vsetkym ludom na SR to zmenilo zivoty.