Sila myšlienky

miska2509
30. okt 2023

Ahojte, verite v silu pozitivneho myslenia? Resp ze pozitivnym myslenim si nieco viete priatiahnut do zivota?

rooskoliv
30. okt 2023

Áno, vyskúšané a overené 😏

roja01
30. okt 2023

Ano, pozitivne myslenie ma pozitivnu energiu. A najsilnejsiu energiu ma laska. Nie iba medzi partnermi, ale ta ktora je v prikazaniach (k ludom, k Bohu). Nech si kto chce, co chce hovori. Myslienka ma silu.

belasy_motylik
30. okt 2023

Jasné že funguje, ale treba vedieť ako, inak nepomôže ani neviem ako pozitívne nastavenie 🙂

bloger
30. okt 2023

@miska2509 Pozitívne myslenie je dobré ale nie vždy stačí.

martinmmartin
30. okt 2023

@roja01 energia je schopnost sustavy konat pracu . Prosim najdi si ine slovicko na to co ty chces popisovat lebo z toho budeme vsetci mimo. Stavim sa ze ked sa teba niekto spyta co to je presne ta tvoja energia tak mu nic zmysluplne nepovies

roja01
30. okt 2023

@martinmmartin aj tato definicia z rozumu vlastne potvrdzuje co pisem sustava vedomia vykonava pracu - vytvara myslienku, ktora moze mat negativny alebo pozitivny potencial. Vsetko vo vesmire je iba o premene energii.
Vychodne kultury vedeli o energetickom poli cloveka (aura) i jeho energetickej strukture a energetickych bodoch (cakry). Len my "rozvinute civilizacie" si zial myslime, ze vsetko vieme. Aj na dolaru je znazornena energeticka struktura cloveka (pyramida s useknutou hornou castou).
Avsak o tom sa netreba ani dohadovat ani presviedcat. Kazdy moze hladat a porovnavat poznatky.