Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

fatima30
4. feb 2013

@siouxsie
ako si tvarovala tu hlavicku na tom babatku?

juny
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
juny
5. feb 2013

Buttonky

juny
5. feb 2013

@dudri kolko je cena za meter?a aké sú cca velke sovičky?ďakujem 😉

siouxsie
5. feb 2013

@fatima30 srcko, tu je krásne spracovaný fotopostup, aj s popisom. tak šup šup do toho, nech pančušková mánia pokračuje 😀

siouxsie
5. feb 2013

Láskykvet - brošňa

abriela
5. feb 2013

@siouxsie ta je kraasna

abriela
5. feb 2013

Nechcem vam babrat do temy, len PORADIT. Pekne latky aj podobne sovicky (tie ma zaujali) a aj ine latky 5m balik 5€ maju (mali) v JYSKU. Je to trosku tensia bavlna ako klasicka v metraznom obchode.

dudri
5. feb 2013

@abriela 5m za 5€ ? to je rozpravkova cena. to nie je pravda. kupila som latku ako bezna cena ako v metraze.

abriela
5. feb 2013

@dudri Tak pomylila som sa 😒 , lebo som nasla letak. Prikladam obrazky. Sovicky boli 5m za 10€ aj ked aj tak sa mi to nezda, lebo v obchode som pozerala a chytala latku a na 100% som bola presvedcena, ze bola za 5e. Ale ako som napisala, bola trosku tensia ako bezna bavlna, aj ked cena je neporovnatelna 😉 .

abriela
5. feb 2013
dudri
5. feb 2013

@abriela kupila som normalnu cenu, iba som Vam dala zlavu -2€.
kedy bola akcia? kupila som v lete.

anamor
5. feb 2013

@abriela sovickova latka stala naozaj 10€ to 5m balenie, kupila som ju tam cca pred 3t, mali nejake aj za 5€ s takymi priserkami a motylikmi, niektore baliky mali cenu 7,5 - z kazdeho par kusov iba, inak ostatne vyoobrazene som ja nevidela, ale ceny fakt super, odporucam 😉

dudri
5. feb 2013

žienky, aby ste nemysleli ze podvadzam. ukazem blok

abriela
5. feb 2013

@dudri juj moja, mna ani mi nenapadlo, ze to moze byt ta ista latka 🙂 a nie zeby si kupovala este v JYSKU.
Prepac, mrzi ma to 😒 . Len ked som videla tvoju latku spomenula som si na Jysk a preto tu dala typ. A podla mna je mozne, ze danu latku maju aj niekde v malom obchodiku a za inu cenu.
Ako pise @anamor akcia bola mozno pred 2-3 tyzdnami aj ked aj predtym, lebo som to nasla az v dvoch letakoch - a to je len nahoda, ze niesu este vyhodene. Inak, my sme kupovali v Jysku paplony a predavacka nas upozornila, ze ak nam to nesuri nech pockame, ze ked su zlavy su naozaj velke. Dokonca bola taka mila, ze sla pozriet do PC a zahlasila nam,, ze o tyzden bude cena o 50% nizsie. Takze rada- na kupu v Jysku sa oplati cakat.

anamor
5. feb 2013

@dudri ano ano povodna cena bola presne taka v jysku ako si ju kupovala, no nie vsetky vzory zvyknu zostat do vypredaja, tato sovickova je ozaj pekna 😉 hadam uspesne predas tie tri metriky co mas 😉

fatima30
5. feb 2013

@siouxsie
a kde je ten návod? 😀 😀 😀

sova33
5. feb 2013

Ahoj holky, občas sem do diskuze nakouknu, ale zatím nemám moc co předvést 😅 Mám v plánu si letos pořídit šicí stroj, tak bych se chtěla poptat a zjistit, na co se zaměřit, co si pohlídat, čeho se vyvarovat, které značky jsou spolehlivé apod. Jsem úplná začátečnice (to znamená, že to se strojem vůbec neumím) a nechci do toho investovat zase moc peněz.
Mohly byste mi kdyžtak poradit?

siouxsie
5. feb 2013

@fatima30 no čo ti poviem? hlava deravá! 🙄 tak tu to teda už naozaj máš 😉 http://artmama.sme.sk/node/131284

fatima30
5. feb 2013

@siouxsie
😀 😀 😀 😀

fatima30
5. feb 2013

paradny navod len uvidim ci to zvladnem 😀 😀 😀

siouxsie
5. feb 2013

@fatima30 krk dám na to, že zvládneš 😉

irriss
6. feb 2013

Ahojky devcata. 🙂 🙂 🙂

pridavam se k Vam s moji rucne sitou taskou pro dcerku--"nactiletou".....je na ni nas rodinny milacek-"slecna kralickova" jmenem Benny 😉
p.s. nejde mi vyfotit lepe☹

angela1981
10. feb 2013

Baby nemate niektora strih na takuto babiku?

delphineta
10. feb 2013

Ahojte.Rada tvorím hocičo,tak by som sa chcela k Vám pridat.Momentálne ma láka Tilda.Neporadili by ste mi niektora, ohladom materialov na jej výrobu?Poprípade,,nie je v okolí TSniekto kto sa tomu venuje?

snehovavlocka
10. feb 2013

@angela1981 no,ako som zbadala tu fotku,hned som sa isla radovat,ze jeeeeej,t y take sijes? a ked som si precitala text, hm, skoda, nesijes 😀 ja nemam asi presne strih na tuto babiku,ale na nejaku podobnu mam toto. len neviem uz, z ktorej stranky to je a ani uz neviem,kde som na to nasla link.

vera21
10. feb 2013

@angela1981 http://www.helika-my-toys.com/p/blog-page_02.html
Nie som si ista, ci je to ta ista, ale zda sa mi, ze ano 🙂

angela1981
11. feb 2013

@vera21 jeeeej super 🙂 dakujem pekne 🙂

angela1981
11. feb 2013

@snehovavlocka aha vera21 nam pomohla 🙂 Dakujeme skusim sa potrapit 🙂

snehovavlocka
11. feb 2013

@vera21 @angela1981 dakujem 🙂