Skimming - ako postupovať?

mathias23072014
8. jún 2021

Ahojte, téma je mimo detičiek, ale chcela by som sa opýtať, či máte skúsenosť, že Vám niekto ukradol peniaze z účtu zneužitím Vašej platobnej karty. Ukradli mi z účtu 1150€, v 5 transakciách 1 minútu po sebe. 4x tranzakcia v hodnote 250€ a 1 tranzakcia za 150€ všetky na ten istý francúzsky účet. Všimla som si to ešte v ten istý deň, volala som do banky nech platby okamžite zastavia, keďže boli zatiaľ len rezervovane. V banke mi povedali, že na to nemajú právomoc, musím počkať kým peniaze odídu z účtu a potom môžem požiadať o reklamáciu. Tak som čakala, v pondelok peniaze z účtu odišli, bola som to nahlásiť na polícii, a požiadala o reklamáciu v banke. Dnes mi prišla odpoveď, že reklamáciu zamietaju, ide o UNICREDIT banku. Na zákazníkom servise banky mi pani povedala ze peniaze väčšinou vracajú. Aké máte skúsenosti vy? Vedeli by ste mi prosím poradiť ako postupovať dalej🙏🙏🙏?

nafka0483
9. jún 2021

Bola som vo VUB, teraz som v SLSP. Nehovorim, ze nekontaktuju ked je nieco podozrive. Hovorim o tom, ze ked zadavam platbu u obchodnika, tak nezistuju z akeho zariadenia ani aka je poloha toho zariadenia! Preto moje transakcie nevyhodnocuju ako podozrive.

A nevyuzivala som takto kartu stale, raz to proste prislo naraz ze som prepinala medzi DE a SK a ze som zacala robit rozne platby. Ale prave tym, ze vsetko bolo riadne autorizovane a mala som vsetky udaje, ktore boli potrebne, tak nebol dovod vyhodnotit to ako ucelove.

nafka0483
9. jún 2021

@mathias23072014 Takze ty pouzivas na vsetky transakcie telefon a nakupujes cez neho obcas na ali? Pytam sa ta zas, mas na nom stale zapnutu wifi? Pripajas sa napr. v kaviarni, restike, v nakupnom centre?

mathias23072014
autor
9. jún 2021

@nafka0483 1.6. bol utorok, na pracovných cestách som každý tyzden od utorka do štvrtka, takze som bola na cestách, sama v aute. Na súkromnom mobile nemám voľne dáta, som len na domácej wifi zapojená, teda až po 16tej. Cez pracovnú dobu keď som na cestách súkromný mobil nepoužívam.
Musím zistiť z banky kto potvrdil tokenizaciu, lebo takto sa môžeme doťahovať do nekonečna.

mathias23072014
autor
9. jún 2021

Dakujem dámy za vaše rady, budem Vás informovať keď dostanem odpoved z banky.

mathias23072014
autor
9. jún 2021

@nafka0483 nezvyknem sa napájať na verejnú wifi. Na firemnom mobile mám voľne dáta. A kaviarne boli do teraz zavreté. Karta je nová, používam ju od marca.

vevesh
9. jún 2021

@nafka0483 a zariadenie mas to iste? Siet a zariadenie totizto nie su podstatne samy o sebe, ale system pozera na kombinacie napr. Urcite nakupy robim len z mobilu. Mam domaci server. Ak sa vyberem do rakuska/grecka a tam chcem nieco objednat s rovnakym mobilom, nic sa nedeje- zariadenie to iste. Ak by som vzala v zahranici ale notebook/comp ci ipad, okamzite banka/karta chce pomocou tanu/sms preverenie, ci chcem naozaj JA zaplatit danu sluzbu. Iny priklad- stale objednavam cez mobil a vlastnu siet. Zrazu ale chcem cez notebook, tak ta normalne pusti, ale v banke do posty dostanem info, ze take zariadenie cosi o danej hodine kupovalo. Ak som to bola ja, nic sa nedeje. A takisto ebay a amazon chce priamo overenie cez hesla a autorizaciu, ci som to naozaj ja, ak je ine zariadenie. Pri novych zakaznikoch sa vyzaduje zvacsa platba vopred alebo inkaso a to vies kedykolvek vratit.

nafka0483
9. jún 2021

@mathias23072014 Hmmm, tak potom je to fakt zamotane. Lebo v pripade, ze by si mala zapnutu wifi stale a chytalo by ti kazdu verejnu siet, tak tam su rizika, kde mohlo dojst k uniku. No som zvedava, daj vediet urcite ze ako to dopadlo, co na to banka.

nafka0483
9. jún 2021

@vevesh Nie, nebolo to iste. Menila som zariadnia, siete, domacu, firemnu, firemnu specialnu VPN, moju sukromnu VPN, menila som mobily, pocitac. Bol to proste mix kombinacii.
Jedine apple ucet mi hlasi prihlasenie z noveho zariadenia a raz IB mi pisal nieco ako oznam, ze som sa na IB prihlasila z noveho zariadenia. Ale nic ohladom zadavanych platieb kartou a pod. A to som robila aj prevod v dolaroch pricom ucet mam vedeny v eurach, to islo do USA, cize fakt rozne platby, nove jednorazove zalezitosti ale banka to neriesila.

liz_lemon
9. jún 2021

@mathias23072014 ja nic netvrdim, len som sa ta pytala, lebo aj to sa stava, a casto
hlavne sa banky spytaj, na ake cislo bol odoslany ten kod, oni tieto informacie maju

luccija
9. jún 2021

@mathias23072014 nakupovala som z Ciny za vyse 120 eur a hned mi volali, muzovi odisli peniaze na Ukrajinu reklamoval a vratili mu ich.Musela si predtym niekde zadat svoje udaje nevedomky vela ludi nema ani sajnu, ze niekde zadava citlive udaje a teraz ich pouzili

liz_lemon
23. jún 2021

@mathias23072014 no, dozvedela si sa nieco nove?

mathias23072014
autor
2. júl 2021

@liz_lemon ahojte, prišla som nakoniec na to čo sa stalo🙄. Svokra mi volala toho 1.6., že jej prišla sms zo slovenskej pošty že má zaplatiť poštovné lebo sa balík vráti odosielateľovi. Svokra je v kresťanskom soločenstve Ruže a dostáva nejaké sväté obrázky poštou+ má 5 sestier a vraj možno oni niečo poslali.....keby išlo o mňa tak to hneď zavrhnem, že je to somarina a volala by som na poštu, ale keďže išlo o svokru tak som to neriešila. SMS mi preposlala. V sms bol preklikový link na stránku ktorá vyzerala ako stránka sk pošty. Ja som poštovné zaplatila so svojou kartou. Bola to fakeová stránka, vďaka ktorej získali moje kartové údaje, ktoré 3.7. zneužili v 5 tranzakciách😠

nafka0483
2. júl 2021

@mathias23072014 Tak vidis, ze sme mali pravdu, ale ty si tvrdila stoj co stoj ze si 1.6. ani 3.6. vobec nic s mobilom ani kartou nerobila. A predsa vidis kde nastal problem :-/ no drahe ponaucenie, ale aspon do buducna budes opatrna s takymi podvodnymi linkami.

simsalabim
2. júl 2021

@mathias23072014 fiha, takto sa nechat nachytat. Ved o tomto sa hovori uz dlho a aj rozum da, ze posta takto peniaze nepyta... No mas drahe ponaucenie do buducna 😕

liz_lemon
2. júl 2021

@nafka0483 presne

sono2
2. júl 2021

@nafka0483 Ja mam teda napríklad rakúsku banku george v telefóne a musím pri platení kreditkou ešte zadať kód môj kód do internet bankingu. Na sk také neni, že stačí len zaplatiť zadať údaje a hotovo?

nafka0483
2. júl 2021

@sono2 Vies co, niektore platby priamo cez IB mi Geore vyodnocuje ako bezpecne, tie neautorizujem nijak dodatocne. Pri platbe kartou teraz neviem, dlhsie som neplatila, ale prichadza asi smska uz teraz, kedysi nie.

sono2
2. júl 2021

@mathias23072014 jaaaj
Vyššie píšem, ako sa používa moja kreditná karta čiže neni možné použiť kartu bez telefónu.odporúčam zmeniť banku a štýl platieb
Mam george je to slovenská šporiteľna, ja mám rakúske konto a neni možné zaslať nič bez kódu do telefónu ktorý poznáš len ty

nafka0483
2. júl 2021

@sono2 Ved ona normalne autorizovala platbu cez telefon, akurat ze klikla na podvodny link a tam zadala udaje.

sono2
2. júl 2021

@nafka0483 nám menili dodatočne app sme inštalovali ešte jednu a tam už nechodí kód cez sms ale dávaš ten tvoj. Teraz vidím, že to je super
Ináč minulý rok som takto sa nachytala, že nie a nie mi prejst transakcia, si hovorím, čo je?
Veď peniaze mam, písala som aj do banky že prečo mi to nechce prejsť nákup a nejako mi to nevysvetlil z banky a ma napadlo, že dám kamarátke zaplatiť že ona ma banku mala na sk účet a prešlo jej to.
No a ďalší deň bola stránka zmazana a ja som prišla o 170euro
No. A potom ma napadlo, prečo transakcia nechcela z mojej banky prejsť.
Kamarátke som povedala, že ma banku na hovno😂😂 že nemá.
Tak si hovorím, veľa šťastia.
No a tak som sa poučila ja.

sono2
2. júl 2021

@nafka0483 veď áno ale nešlo o také sumy nie? Píše, že jej údaje boli neskôr použité
Nato reagujem že či jej zrazu neprišlo že ma potvrdiť transakciu na 250 euro po sebe

liz_lemon
2. júl 2021

@sono2 nepotesim ta, ale ani mToken od Erste by ti nepomohol v tomto pripade, toto su podvody take, ze ty niekomu poskytnes kartove udaje, a aj kod na aktivaciu Apple Pay/Google Pay, a potom sam pachatel si to ulozi cez svoje zariadenie a platby si uz autorizuje sam, pricom tebe len chodi info o autorizovanych platbach

nafka0483
2. júl 2021

@sono2 Ale ved tu islo o to ze ten jeden kod - token uz mal ten co urobil ten podvod, ona uz nic dodatocne nemusela autorizovat, raz mu poskytla pristup, on ziskal kod, tokenizoval co bolo treba a uz to potom dalej pouzival.

hiro
2. júl 2021

Podla toho co pises tak platba prebehla cez Google Pay alebo PayPal alebo AliPay ci nieco podobne - kde mas uz ulozenu platobnu kartu (a povolenu na robenie opakovanych platieb bez potvrdenia cez SMS ci inak).
Takze ked zadavali platby uz ziadne potvrdenie banka neziadala.
Oni neziskali udaje o platobnej karte ale naburali ti ten Google ci PayPal ucet.

sono2
2. júl 2021

Chápem. To už je asi potom každé zabezpečenie zbytočne.
Akurát tiež nechápem prečo nechala banka odísť platbu

nafka0483
2. júl 2021

@sono2 Pretoze bola riadne autorizovana.

petamich
2. júl 2021

@sono2 akoze nechala odist? ved to bola pre banku normalna legitimna platba - autorka si autorizovala sposob platby xy a nasledne platila 🙂 ziadne podozrenie na fraudulentnu transakciu - ja vyuzivam aj apple pay aj garmin pay - raz som to aktivovala a autorizovala a odvtedy viem pouzivat a banka mi teraz nevola pri kazdej apple pay transakcii, ci som si ista, ze chcem zaplatit, mam tam nastavene face id alebo kod (co spravil aj scammer) a potvrdenie je uz dalej na mne

v tomto pripade je v tom banka absolutne nevinne, autorka poskytla udaje tretej strane, ktora ich zneuzila

sono2
2. júl 2021

@petamich ja chápem. Ale nevedela o tom a prišla to tam povedať, peniaze ešte neboli odídené.
Veď to bol podvod nechcela ona previesť také peniaze veď píše o pár euro čo chcela zaplatiť
Teraz ako nič? Príde vyše tisíc euro?

petamich
2. júl 2021

@sono2 platby prebiehaju online, ona to reklamovala na zaklade toho, ze platby uz prebehli 🙂 pise, ze prebehli cca. v 1 minute, ziadna "rezervacia platieb" neexistuje - to si len ludia myslia, ze ked je platba autorizovana ma ju stale banka - NEMA - akonahle je autorizovana = je prec
to vobec nie je pravda, co autorka pise - musim pockat kym peniaze z uctu odidu - take neexistuje, platby kartou prebiehaju online, jedine co jej mohli povedat je, aby pockala kym sa zuctuju, reklamovat sa totiz da iba zuctovana platba - co sa aj udialo

a ano zial ma smolu, kedze autorka poskytla udaje tretej strane, ktora ich zneuzila, tak banka opravnene reklamaciu neuznala, ci sa to da riesit nejak inak, to ja uz neviem ale banka je out of obligo

nafka0483
2. júl 2021

@sono2 Zober si, ze zaplatis nieco v obchode kartou, im platba v momente nabehne a tvoju objednavku zacnu expedovat. Nasledne ides do banky a povies, ze to si nebola ty, ty vlastne nehces aby tie peniaze odisli. Ako banka vie, ci si ty udaje niekomu poskytla, ci si to urobila ty? Ak platbu stopne, eshop ti posle tovar a peniaze im zrazu zmiznu? A potom co? Ma eshop utekat za kurierom a vziat mu tovar naspat, ci ma si ho vymahat od teba, ci ma si vymahat ze zaplat to zasa, preco si to stornovala?

To takto nefunguje. Akonahle su pouzite vsetky udaje a autorizacne prvky tak, ako maju byt, tak banka nemoze platbu stopnut, pretoze si tie veci autorizovala ty. Ci uz schvalne, ci svojou chybou, ze si ich poskytla niekomu inemu.