Skúsenosti s hlúpymi ľuďmi

diana999
7. feb 2022

Mi tak napadlo na pobavenie v týchto neskorých hodinách.. Že či a aké máte skúsenosti s hlúpymi ľuďmi. Čo najhlupejsie ste počuli alebo videli niekoho urobiť a vtedy ste si povedali že, sprostejsi človek už nie je
😁😁🙊😀

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
heln
8. feb 2022

@diana999 ono sa to moze zdat smiesne ale je to skor smutne alebo zarazajuce.....
tak zarazajuce ako maminky ktore sa pytaju, ako naucit dieta lozit, chodit, sediet a pritom im staci vytvorit podnetne prostredie a to dieta sa bude vyvijat samo..... je to smutne, lebo ja by som napriklad predpokladala, ze to vie kazdy.....
neviem ci je to smiesne, ale ked som chodila na vysku, tam jedna dospela zena, co tam chodila spolu so mnou sa hnevala na prednaskach, ze vyucujuci pouzivaju cudzie slova a nutia nas citat zahranicnu literaturu.... a to sme chodili len do trnavy na nejaku pedagogiku a dali nam citat ceskych autorov.
mozno nieco na zasmiatie, ked prisli prve mobily, tak moj otec raz mobil zapinal a mobil pytal pin, tak ho vypol, znova zapol a zase pytal pin a tak dookola a zlostil sa preco teb mobil stale pyta pin.... nuz a niekedy si uz aj ja pripadam ako z doby kamennej.

elistek13
8. feb 2022

Podla mna mal taku skusenost proste kazdy. No povedzme si tak, kto sa niekedy nezachoval hlupo. Je ale pravdou aj to, ze niektori su v tom hlupom spravani proste experti, no kazdy sme nejaky

diana999
autor
8. feb 2022

Baby s vami je fakt sranda... Strašne tu máte komplexy zo všetkého... Musíte mať strašne stereotypne životy... Keď sa musíte vyjadrovať úplne odveci... Ach co tu ešte robím... viesta keby si si radšej opravila gramaticku chybu v profile miesto toho naco sa ta tu nikto nepýtal...😚😉

dskjhfdlkdjhl
8. feb 2022

@diana999 No, chcela si, aby ti pisali skusenosti s hlupymi ludmi a teraz sa Ti nepacia odpovede-u mna jednoznacne vedies🙂

123andy123
8. feb 2022

Veru, tvoja otázka je hlúpa takže uz hneď teraz mam skúsenost s hlupym človekom. Co teraz sa ideme v tejto diskusii vysmievať niekomu? Mne osobne nevadia ľudia s nižším IQ, ale čo neznášam sú ľudia s malým EQ alebo toxicki ľudia. Oveľa radšej si pokecam s veselou upratovačkou ako s namysleným riaditeľom.

luuubik
8. feb 2022

@janage ach, tu knihu milujem... Mnohi by si ju mali precitat, aby si uvedomili niektore veci...

terezka1947
8. feb 2022

@diana999 no,ľudia sú všelijakí,ale čím som staršia,tým menej si o ľuďoch myslím,že sú hlúpi.
Lebo,každý je v živote kadecim poznačený a je aký je na základe niečoho,čo ja neviem.
A druhá otázka,čo znamená hlúpy človek?
Ako sa definuje?

terezka1947
8. feb 2022

@123andy123 no len v posl.dobe sa ukazuje čoraz viac,že inteligencia nie je automaticky spojená so vzdelaním. Je to smutné,ale VS dáva iba vedomosti,nie automaticky inteligenciu.
Mne sa veľmi páčia ľudia,kt.maju v sebe prirodzený taký,prirodzenú inteligenciu,slušnosť,empatiu a v neposl.rade aj pokoru.

mamina0078
8. feb 2022

@acrobaleno človek s priemerným IQ alebo vyšším má minimálne jednu takú oblasť človek s mentálnou retardáciou alebo podpriermerným IQ mať nemusí pretorže trpí poruchou a z takého sa smiať je ako sa smiať z niekoho kto má rakovinu alebo dyslexiu... ten človek zato nemôže, že sa narodil s poruchou intelektu.

gleep1
8. feb 2022

Baby, všetky tu máte pravdu že vysmievať sa hlupejsim ľuďom je hlúpe, ale neverím že pri tomto videu sa nezasmejete 🤭
Tak na základe toho (videa) mohli by sme si vymoženosti take spravit že aby sme si mohli poriadok medzi sebou, vzájomných stykov a porozumením.

https://www.youtube.com/watch?v=H1MtrdRbXO4

Keď už tu nikto nepridal nič vtipne, tak dúfam že aspoň toto video niektorým z Vás zdvihne kútiky🙂 peace

jaskolka
8. feb 2022

Ja som pracovala s ľuďmi a to je studnica ľudskej nerozumnosti. Neverila by som tomu, ale skutočne x krát nás mnohí tak prekvapili, že som sa len pýtala, ako vôbec na to mohli dôjsť. Mali sme človeka, ktorý rektalne čapíky užíval ústne, ďalej si do nosa kvapkali ústne kvapky, (to by nebol až taký problém, ale na kontrole sa sťažovali, že strašne dlho trvá si nakvapkat tých 35 kvapiek).A podobne, neskutočne veľa zážitkov. A momentálne aj tu na MK žasnem, ako mnohe ženy sa pýtajú úplne hlúposti, trebárs veci, ktoré skutočne patria k základným znalostiam svojho tela a cyklu, vtedy už skutočne si pomyslím, že preboha, či ozaj je ta osoba, bez urážky, ale taka hlúpa....

jablkovastrudla
8. feb 2022

Co robia hlupi ludia? Nepocuvaju rady ludi co sa niecomu rozumeju.
Chces priklad? Aktualne malujeme, ako akcna mama ktora pracuje som sa rozhodla vymalovat sama. Muz chcel objednat firmu lebo je to rychlejsie ale presadila som si svoje. Hovoril mi aby som najskor dala primer na stenu lebo vtedy lepsie chyti farba. Aaaale nie, ja som hned zacala malovat bielou. Aktualne davam uz 3 vrstvu bielej na stenu a stale je stena flakata. Byt mame ako po vybuchu, nabytok a hracky vsade o bordeli ani nehovorim. A svoj chrbat radsej ani nespominam. Hlupi ludia si idu svoje a nepocuvaju 😒

beronsche
8. feb 2022

@gleep1 mne je skor trapne aj za toho typka..

Tak vseobecne si myslim, ze plati, ze ludom primarne chyba schopnost sebareflexie a kritickeho myslenia, preto vyzeraju ako hlupaci..