Skúsenosti s iPhone

valeria_h
2. jún 2022

Ahojte baby, chcela by som prejsť z Androidu na iPhone. Aké máte skúsenosti, je to lepšie ako Android? Rozmýšľam nad iPhone 13, ale neviem si vybrať medzi iPhone 13, iPhone 13 Pro alebo iPhone 13 Pro Max. Dosť dôležité kritérium pre mňa je fotoaparát.
Ďakujem za Vaše skúsenosti 🙂

vero96
2. jún 2022

Android som nikdy nemala, mám len iPhone ja aj cela rodina, kamoši. Máme k tomu ale aj hodinky, sluchadla, pc takže je to všetko poprepájané. Skúsenosti sú výborné

veronika3110
2. jún 2022

s konkrétnym typom neporadím.. ja mám 11pro, manžel 12 pro max a oba robia fotky nádherné 🙂 myslím, že tie rozdiely sú minimálne... každopádne za mňa lepšie ako android a v živote by som už inú značku nechcela... som veľmi spokojná

valeria_h
autor
2. jún 2022

Ja som iPhone ešte nikdy nemala, ale počula som od známych, že je to "len značka". Od druhých zase, že je to úplne iné ako Android, tak neviem 🙂

veronika3110
2. jún 2022

@vero96 áno .. to prepojenie je perfektný vynález... máme tak macbook a telefóny.. netreba nič preposielať cez kábel, alebo mail aby som to dostala do pc... raz som musela na úrad poslať nejaké tlačivá, ktoré som mala v mobile ale mala som len obyčajný windowsový ntb... išlo ma poraziť.. :D a jedno tlačivo som posielala polhodinu...

mistymay33
2. jún 2022

@valeria_h ja som presla z androidu na iphone pred 6 rokmi a nelutujem. Z tychto co si uviedla, je verzia PRO trosku lepsia ako obycajna 13. A je len na tebe ci ti sedi “mala”13 pro alevo “velka”13 pro max.

falbala132
2. jún 2022

za mna ma iOS intuitivnejsie ovladanie ako Android, ja som si ho vybrala preto. o sa tyka kvality, myslim, ze taky Apple a Samsung je v inom porovnatelne - v rodine mame oba, u mna je to fakt o tych ovladacich prvkoch.
a mam 13 mini, neznasam tehly 😀

lija22
2. jún 2022

vsetky nove iphony robia fotky prekrasne. my sme cela rofina apple vo vsetkom, tak neviem byt objektivna ale novy iphone za tolko penazi ako stoja by som nikdy nekupila. dkus pozret stranku swappie ci tak nejak sa to pise

madelane
2. jún 2022

@valeria_h roky som mala Android a uz by som nechcela po vyskusani 🍎
Mam malicky SE ktory viem ovladat jednou rukou a som velmi spokojna. Fotky robi krasne.

felycity
2. jún 2022

@valeria_h patrila som chvíľku do skupinky, že je to len značka, prešla som s Androide na iPhone a nemenila by som už, a nie je to len značka, chvcíľu trvá kam si zvykneš , že niečo funguje inak, ale rýchlo sa do toho dostane človek, osobne by som už nemenila

slniecko_12
2. jún 2022

Na Iphone by som už nedala dopustiť. Mám ho asi 4-5 rokov a ešte ani raz mi nezamrzol, nesekol, všetko funguje na 100 percent. Za mňa urobíš najlepšie, keď investuješ do drahšieho Iphonu, ako by si mala každé dva roky meniť telefón s Androidom 🙂

pukina
2. jún 2022

90% ludi, ktori na apple kydaju, v zivote ziadny iphone nevlastnili. Nie je to len znacka. Ja som teda na 🍎 presla uz davno, ale napr. v praci som mala android sluzobny a s tym som mala len nervy, neustale sekanie, mrznutie, plna pamat len softverovymi polozkami. Za tych x rokov co striedam iphony, som nikdy nemenila kvoli tomu, ze by bol spomaleny, vzdy som menila len ked sa s nim nieco stalo fyzicky. Dokonca mi jedno stare SE (este nie vodeodolne) prezilo utopenie v zachode 😂

sparrows
2. jún 2022

Mala som android 8 rokov a už dva roky mám iPhone. Je to naozaj spoľahlivý telefón, vôbec neľutujem, že som si ho kúpila. Aj keď vlajkový android som nikdy nevlastnila, takže nejdem hovoriť, že iPhone je o mnoho lepší, ale z mojej skúsenosti môžem povedať, že nebudeš ľutovať.

wade
2. jún 2022

Iphone je super telefon, ale stale na urovni vlajkovych lodi na androide (napr. samsung). Len iny system. V niecom lepsi, v niecom horsi. Dobre veci su hlavne dlhy support (najnovsi IOS bude podporovat 7 rokov stary iphone 7). To Android nema. A dalsia vec je integracia zariadeni Apple. Ta je na jednicku, a to nema nikto iny (Macbook s MacOS / Iphone / Icloud). Plus vyborne doplnkove produkty ako Airpody, Apple watch alebo Airtags (ak mas male deti, ktore ti behaju kade tade a este nemaju telefon). Len - a to je najvacsie negativum - si za to nechaju nekrestansky zaplatit 🙂

annamalaga
2. jún 2022

Podpora 5 rokov, čo pri androide môžeš zabudnúť. Nebudem každé 2 roky kupovať android za 300-400€, keď môžem mať telefon na 7-8 rokov. A riadny.

alenamihal
2. jún 2022

Ja s manzelom frcime na Iphones uz od zaciatku ako prisli na trh a sme max spokojni...v dome mame nainstalovany Smart home cez Iphone a je to super vec...tak tiez aj pocitace,detska maju ipads atd ...Ja mam iba 11 ,ale mne to staci a manzel 13..ja som spokojna ,staci mi to a fotky su supis..

tenerifka
2. jún 2022

Dlho som mala len android.... Ked mi sekal, mrzol atd.... dcera sa len smiala, mami, vzdaj to a prejdi na iphone. V decembri moj stary samsung 6s skonal, a Jezisko mi priniesol iphone13 pro..... No co vam poviem, mlade masko, laska na prvy pohlad. Snad spolu vydrzime dlho, pokym chlapca vymenim za novsi model, ale urcite znova jablko

54tinka54
2. jún 2022

@valeria_h mám iPhone cca 6 rokov, predtým som bola tiež názoru je to len značka… ale ono to je fakt stokrát lepšie ako android… ten mi stále sekal, mrzol, každé dva roky som menila telefón.. a ako vravím, iPhone (konkrétne malý kompaktný model SE) už mám niekoľko rokov a šlape jak hodinky 😊 android by som už nechcela.

hiro
2. jún 2022

@vero96 "Android som nikdy nemala, mám len iPhone ja aj cela rodina, kamoši." :D
A to ja ked som potreboval pozriet ako vyzera jeden web na iPhone tak som nevedel nikoho zohnat :D To rozsirenie nebude moc ruzove...

vero96
2. jún 2022

@hiro a? Čo ja s tou informáciou?

loginexistuje
2. jún 2022

vyber si pro u nas tiez len iphone su stabilne intuitivne jednoduche ovladanie mame ho cela rodina aj apple watch

nestastna21
2. jún 2022

Asi som jedna z mála ktorej iphone nevyhovoval. Mala som pol roka 11ku a nevedela som si zvyknúť, keďže adroit ma veľa veci naopak. Prešla som naspat. Pre mňa je android intuitívnejsi. Ale každý si musí vyskúšať a uvidí.

anonymous87
2. jún 2022

Presla som pred rokmi z androidu na iphone a uz nikto ma nikdy neprinuti vratit sa k androidu 🤷‍♀️
Momentalne mam iphone 13 mini a som max spkojna

kristinka92
4. jún 2022

za mna úplne super, tiež som na apple asi tak odkedy bola iphone 4, príde mi to oveľa prehľadnejšie usporiadane, a ta možnosť si pospájať hodinky počítač je mega vec, keď mi mama dá niečo “opraviť” alebo pozriet na jej androide tak pre mna spanielska dedina, veľakrát po polhodine to vzdávam že netuším kde jej mám prehodiť operátora a podobne, tie blbe reči sú len kvôli cene a podľa mna niektorí tak trosku radšej ohovoria ako by priznali že apple je dobrá vec

leacooper
4. jún 2022

@valeria_h vzala by som určite iPhone 13 Pro verziu, kamaratí majú tieto modely a viem, že určite pro verzia mala nejaké výhody naviac, či už kvalitnejšie fotky a podobne. iPhone je spoľahlivý telefón, raz keď som si ho kúpila, v živote už nechcem telefón s androidom. Len si zvyknes na ten system a už nechceš znovu android. Fotky sú skvele, telefón ti neodíde ani po rokoch (stačí meniť baterku po dlhšom čase za 20€ aj to je lacna investícia keď ide tak o 2 roky obdobie, niekedy aj viac) a tento telefón neseka! Veď telefóny s androidmi mi všetky stále začali po čase sekať a tento teda nikdy. Fakt vysoká spolojnost, odporúčam, vyber si pro verziu keď chceš aj tie lepšie fotky. Ja mám iPhone XS max a už fotí perfektne, tak 13 pro musí byť fakt delo.