Skúsenosti s kuchynskym robotom bosch mum 5?

barbarinka
13. dec 2018

Mamicky chcem sa opytat mate skusnosti s robotom mum bosch 5. Ma plastove rozvody, ako ste s ním spokojné? Chcem si kupit robot ale nie taky co mi zaberie pol kuchyne. 😊😉

patrica8
13. dec 2018

Som s nim spokojna, ale po 6 rokoch uz je trosku vyhegany, ale stale funkcny a bez problemov vsetko zvlada. A on sa este predava?

andusik13
13. dec 2018

@barbarinka ja mám 57860 a som veľmi spokojná... Využívame všetky funkcie, akurát sme ešte nemleli mäso... Inak super 👌

nikuskao
13. dec 2018

My sme si ho kúpili pred 2 rokmi na Vianoce a som max. spokojná. Tiež som nechcela obrovskú opachu ktorú nemám kde v kuchyni spratať ani uložiť (máme šikminy) a tento vyhovoval požiadavkam, ktoré sme pri kuchynskom robote hľadali. Vyskúšali sme na ňom už všetko. Najčastejšie samozrejme využívam strúhadlo alebo metličky na koláče ale aj veľa meliem mäso, manžel keď pečie chlieb tak cesto miesi iba tam. Robíme na ňom aj domáce hranolky... plus mám k nemu aj nástavec na smoothie čo bol asi darček 🙂 neviem či je v štandardnej výbave 😀 čiže za mňa za tie dva roky sme ho využili maximálne na všetko na čo sa v kuchyni dá a všetko zatiaľ zvládol výborne 😉

zuzinabila
14. dec 2018

@barbarinka ja nechápem,ako som mohla žiť bez neho🙂skoro každý deň ho používam .mám ho cca tretí rok

dorotelka
14. dec 2018

Za mňa tiez max. spokojnosť 👌

hanah3007
21. dec 2018
Používateľ hanah3007 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hanah3007.

Mam ho tiez uz treti rok. Uzaana vecicka. Od tolkeho nadšenia sme kupili ďalšie dva- pre rodičov z oboch strán 😅

eva_c
1. apr 2020

Žienky viem že je to už stará diskusia... No povedali by ste mi prosím či v mixéri v tom plastovom spravíte aj smoothies? Aj jablká či mrkvu v pohode rozsekate?