Skúsenosti s použitým tovarom z bazárikov

veronique_1
19. jan 2014

Ake mate skusenosti s tovarom, ktory nakupujete tu na MK alebo aj inych bazarikov? Zodpovedaju popisu? Mne sa najma v poslednom case stalo, ze veci, u ktorych je napisane NOSENE - su velmi, velmi nosene. Ked napise predavajuca BEZ POSKODENI - su tam napr 2 miniflaky (5mm slaboviditelne, ale viditelne). Su to vsak take veci, ktore tazko reklamovat, ved bolo napisane, ze nosene a tie miniflaky nemusela objavit, ak na to len zbezne pozrela. Uz sa mi stalo, ze bol inzerat - parkrat oblecene - fialove Next tricko. Pre istotu som sa opytala, ci nema nejake poskodenia. Odpoved: farba je uz trochu sprana a na chrbte mala dierka. Poznam next veci a po parkrat obleceni sa nesperie farba. Ja osobne vsetko dokladne skontrolujem a popisem. Viacrkrat sa mi stalo, ze nejake chyby objavim az po tej kontrole, kym nosili deti som si vobec na nich, ani pri obliekani nevsimla. Alebo napisane SUPER STAV a pride nieco, na com je uz dost vidiet pranie - ale ved tam neboli ziadne chyby (flaky, dierky, zasivania). Ked sa snazim zistit stav nosenia - kolko to bolo nosene, tak sa niektore skoro urazia, ze ved oni to nepocitali, kolkokrat to malo dieta na sebe. Nie je to flakate a nosili to, nie je to nove. Podotykam, ze mam aj niektore vyborne skusenosti. Kupila som kvoli velmi nizkej cene 2 veci na donosenie a boli vo velmi dobrom stave. V podstatne lepsom, ako niektore maminy oznacuju svoje veci BEZ POSKODENI.

lilysk
19. jan 2014

@veronique_1
Ahoj
No zalezi od koho kupujes -pre niekoho je super stav nieco co je sprane -zial je to tak ☹ Ja som uz dost opatrna -opytam sa tez viac krat ked nieco kupujem ,ze ci vazne je to v poriadku -uz sa mi tiez stalo ,ze bol ,,super stav ,, a mala ta vec dieru ☹(
Ja si vacsinou pozriem cely album predavajucej a uz podla toho odhadnem ako to asi bude vyzerat 🙂Niektore mamicky predavaju kopec veci a chcu sa toho zbavit ,takze hoci je to Next a bolo par krat oblecene nestihaju vynosit a potom to predava za par eur ...a su aj take co kupi v sekaci Next tricko za 3 eura -30 krat ho oblecie a operie a potom hodi za 5 eur na predaj ,ze ,,super stav ,, 🙂)Ja sa vela krat aj vraciam k mamickam od ktorych som uz kupovala 🙂

gubcikova
19. jan 2014

záleží od kupujúcich.ja uvádzam pravdu.an nepr s mini dierkami vyhadzujem úplne.to nemá čo robiť v bazári,alebo s fľakmi

gubcikova
19. jan 2014
veronique_1
autor
20. jan 2014

A ostatni, ake mate skusenosti?

zuzanale
20. jan 2014
veronique_1
autor
20. jan 2014

@zuzanale dakujem za link

mima267
20. jan 2014

Ja som mala zatiaľ len veľmi dobré skúsenosti s predajcami na MK. Čo sa týka môjho bazáriku, tak nikdy by som nikomu neposlala niečo poškodené. Mne by sa tiež nepáčilo, keby mi niekto pošle nejaký zdrap:(