Skúsenosti s predávajúcimi na modrom koníkovi

pluska
28. júl 2010

Ahojte, rada by som sa dozvedela váš názor na takúto situáciu: kúpila som si tu sedačku (v nádeji, že jednám so serióznou predávajucou, veď tú sú iba také), ktorá mi bohužiaľ nesedí do nášho starého fára (krátky pás). Tak smutná, ale v nádeji, volám pani ivetke do trnavy (budem serióznejšia a nenapíšem priezvisko), že sa dohodneme na vrátení tovaru a peňazí. Ale figu borovú, mám proste smolu!!!! Tak mám na predaj autosedačku a bohatú skúsenosť, že nie sú všetci poctiví a neriadia sa tým , že nerob druhému to, čo nechceš, aby oni urobili tebe. Ja som pristúpila na vrátení peňazí jednej mamičke, ktorej tovar, ktorý kúpila, bol malý.

mikiella
18. jan 2014

@zaneta29 Urcite tak velmi zaujimave ze od jedneho sitia k druhemu ma 48 nie 45 a je elasticka... 😀 😀
@bounties
@ma_ta1975

mikiella
18. jan 2014

@bounties
@ma_ta1975 myslem ze nie je nic zle na tej komunikacii.. Pani sa rozhodla zo seba urobit chuderu a ja hlupa som jej uverila,ze som ju zle odmerala ..tak som jej povedala, nech mi zmaze hodnotenie ,ze jej penieze vratim ,lebo je tam nepravom a ona nie a nie a chyba bola na jej strane,lebo ja som ju zmerala aj odfotila kolko meria...

bounties
19. jan 2014

@zaneta29 ok, tak to prekopirujem, co ste mi poslala, nech si kazdy spravi svoj vlastny nazor...podla mna predavajuca, ktora neodpoveda na spravy vyse tyzdna a vsetko zamerne predlzuje, tak to je na zamyslenie...cize tu je ta konverzacia:
komunikácia s predávajúcou Si 1. záujemca Nemáš žiadne nové správy
fotoportrét
Ja - 16. decembra 2013 o 22:46
...poprosim vas o miery,dakujeeem.

fotoportrét
Predajca (mikiella) - 16. decembra 2013 o 22:52
Dobry vecer zajtra vam ju odmeram

fotoportrét
Predajca (mikiella) - 17. decembra 2013 o 11:00
Dobry den cize dlzka rukava od kapucne je 71cm obvod j 48X2 a dlzka mikiny od kapucne 57 cm je elasticka cize sa uplne prisposobi

fotoportrét
Ja - 17. decembra 2013 o 18:00
Dobry vecer. Mozme sa dohodnut na cene 10€ aj s postovnym, dakujem za info

fotoportrét
Predajca (mikiella) - 17. decembra 2013 o 22:48
Je mi luto ale nova stala okolo 33 eur a je vo vynikajucom stave. Cize cena je 12 eur plus 0,8 postovne

fotoportrét
Predajca (mikiella) - 19. decembra 2013 o 10:12
Dobry den ak mate este zaujem tak suhlasi s cenou 10eur

fotoportrét
Ja - 19. decembra 2013 o 17:43
Teda ak by bola za 10€ aj s postovnym, poprosim Vas o č.ú. Ďakujem.

fotoportrét
Predajca (mikiella) - 19. decembra 2013 o 19:07
Cize c.u. je 5034773282/0900

fotoportrét
Ja - 19. decembra 2013 o 19:21
Peniaze hned posielam.
Žaneta Oravcová, Hviezdoslavova 314/23,90501 Senica

fotoportrét
Predajca (mikiella) - 19. decembra 2013 o 19:23
V poriadku po nabehnuti odosielam

fotoportrét
Ja - 24. decembra 2013 o 21:13
Rada by som sa opytala ako vyzera odoslanie mikinky,dakujem

fotoportrét
Predajca (mikiella) - 25. decembra 2013 o 20:28
Dobry vecer ospravednujem sa ,ale boli sme mimo domova... Cize hned vam ju odoslem ked bude uz posta otvorena. Dakujem a prajem pozehnane sviatky

fotoportrét
Ja - 28. decembra 2013 o 17:14
Prepacte, ale od 19.12 je to teda dlha doba!!!!! Zatra to budu 2 tyzdne!!!!!

fotoportrét
Predajca (mikiella) - 28. decembra 2013 o 19:19
prepacte,ale peniaze mi nabehli v pondelok to bolo 23.12.2013 potom boli sviatky a sme nboli doma co som vam uz napisala. Tak sa nehnevajte

fotoportrét
Ja - 28. decembra 2013 o 20:58
Ked ste napisala ze je v 100% stave chcela som ju dat 1.1 dcere k narodkam.To uz asi nestihnem.Tak si pockame.

fotoportrét
Predajca (mikiella) - 2. januára o 18:40
Dobry vecer dosla uz mikina?

fotoportrét
Ja - 2. januára o 20:57
Mikina prisla dnes, vratim Vam ju naspat! Je uzka, neviem ako ste merala , je siroka 45cm a nie 48cm!

fotoportrét
Predajca (mikiella) - 3. januára o 01:02
je to cislo M a sedi to na mko

fotoportrét
Ja - 3. januára o 12:47
Mikinu posielam spat, naco som asi od Vas na zaciatku chcela miery? Podla vlastnych skusenosti nieje m-ko ako m-ko, ani 41 topanka meria jedna 25,5cm, ina 26cm, a aj 26,5cm! Preto vzdy meriam!!! Ked ste to nanic zmerala, budete ju musiet predat niekomu inemu!!! Dnes idem na postu, poslite mi 10,8€ naspat na c.u. 2616934193/1100!!!

fotoportrét
Ja - 3. januára o 15:24
Ak ste uviedla vasu skutocnu adresu na balicek, tak uz na ceste k Vam. Ja som vam ju poslala doporucene za 1,45€. TAKZE VAS POPROSIM O 10€, AJ TAK BUDEM V MINUSE!!!!

fotoportrét
Ja - 7. januára o 17:37
Ak Vam mmikina dnes neprisla, tak zajtra by urcite mala, ocakavam od Vas ze mi vratite peniaze do konca tyzdna! Aby sme konecne uzavreli tento obchod!

fotoportrét
Ja - 9. januára o 10:45
Mila pani , poprosim Vas o odpoved!

fotoportrét
Ja - 10. januára o 15:30
Vazena pani, vidim ze moje spravy ignorujete. Pockam este do zajtra, aby ste mi konecne odpovedala. Ak ste udala spravnu adresu mikina by mala by t u vas.

fotoportrét
Ja - 12. januára o 14:35
Presne som vedela ze to takto budete komentovat! Preco ste sa mi neozvala doteraz? Ja mam z mikiny doklad, takze zajtra idem na postu a zistim situaciu! Je to od vas nefer, pretoze mikinu ste zle premerala! cez prsia bola 45cm a nie 48cm ako ste napisala! mikina prisla od chlpov, vlasov! Uznajte svoju chybu!!!!!!!!!!!! A to ze ste sa mi VY dodatocne ozvala, JA SOM VAS NENUTILA MIKINU PREDAT!!!

fotoportrét
Predajca (mikiella) - 12. januára o 19:50
Prosim od chlpov a vlasov?? Ste normalna... Cakala som ked pride mikina ze vam poslem tych smiesnych par eur ale nic mi neprislo

fotoportrét
Ja - 13. januára o 08:57
8.1 ste musela mat v schranke odkaz o nezastihnuti!!!!

fotoportrét
Predajca (mikiella) - 13. januára o 10:36
do schranky mi nic neprislo manzel vybera postu.. Uvidim ci nebude dnes

fotoportrét
Ja - 13. januára o 18:11
Dnes nebude ani zajtra, zlty listok o nezastihnuti ste mala uz 8.1!!!!!!!!!!!!!!!!! Asi budete musiet ist na postu sama a to do 8 prac. dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fotoportrét
Predajca (mikiella) - 13. januára o 20:31
V poridku zajtra mam rehabilitaciu tak potom skocim a ich tam zdrbem ze co to znamena...nech to uz nepredlzujeme

fotoportrét
Ja - 16. januára o 07:57
Ako dopadla posta?

fotoportrét
Ja - 16. januára o 20:15
CO NOVE NA POSTE???

fotoportrét
Predajca (mikiella) - 16. januára o 20:21
Dobry vecer bola som na poste a dali mi ju priniesla som ju domov odmerala a zistila som ze ste ma oklamala pretoze meria presne tolko kolko som ja napisala...... Vratim vam peniaze ale ste dobra klamarka a este ste zo mna urobila hupu... a napisala mi este aj zle hodnotenie..mimochodom som uz informovala aj admina ...

fotoportrét
Ja - 16. januára o 20:47
Informujte si koho chcete, poprosim Vas o vratenie penazi , predajte dobre mikinu inemu a majte sa!
Rehabilitaciu ste mala 14 a to az dnes ste merala? S vami je zabava komunikovat emoticon

fotoportrét
Predajca (mikiella) - 16. januára o 21:48
Vy sa do mna nestarajte mozno sa rozhodnem vam peniaze nevratit ved preco by som mala v ste si odomna kupili mikinu a ja som neurobila nikde chybu

fotoportrét
Ja - Včera o 15:15
Cakala som ked pride mikina ze vam poslem tych smiesnych par eur ale nic mi neprislo - to su Vase slova, poprosim Vas o vratenie tych smiesnych par eur a ukoncime to. Potom uz sa do vas starat nebudem. Dakujem.

fotoportrét
Predajca (mikiella) - Včera o 15:16
Budte taka laskava a zmazte mi zle hodnotenie

fotoportrét
Ja - Včera o 15:17
Poslite mi - tych smiesnych par eur, a potom sa mi ozvite.

fotoportrét
Predajca (mikiella) - Včera o 15:18
Zmazte mi zle hodnotenie a az uvidim ze je zmazane posielam peniaze na c.u. 2616934193/1100

fotoportrét
Ja - Včera o 15:18
Nie, najprv peniaze!

fotoportrét
Ja - Včera o 15:19
Mikinu mate aj peniaze mate, nechcete toho nejako vela?

fotoportrét
Predajca (mikiella) - Včera o 15:20
Tak smola! Vasej dcerenke sa zrejme mikina nepacila a mna ste obvinili,ze som ju zle odmerala... Ak nezmazete zmaze mi ho admin....

fotoportrét
Predajca (mikiella) - Včera o 15:21
mamicky na konikovi mi pisali ze vam ani cent nemam poslat spat

matik1
19. jan 2014

@mikiella podľa mňa komunikácia nie je v poriadku... neinformovala ste ju o tom, že jej balík pošlete až po sviatkoch, veď ste predsa 19.12.2013 musela vedieť, že na sviatky nebudete doma, mala ste predávajúcu na to upozorniť ešte pred uzavretým obchodom /napíšem predsa jednoducho, že aby sa s platbou poponáhľala ak ju chce skôr, lebo ju dostane až po sviatkoch, nakoľko ste preč/, od 03.01. do 12.01.2014 opäť ignorácia...13.01. ste napísala, že pôjdete na poštu, ozvala ste sa až 16.01. aj to na opätovnú výzvu kupujúcej.... keby som s Vami obchodovala ja, tiež som rozčúlená...Čo sa týka mikiny, neviem posúdiť, keďže som ju nevidela a teraz by mňa konkrétne a určite aj kupujúcu zaujímalo, ako to idete riešiť...máte jej peniaze a aj mikinu. Úprimne povedané po takomto obchode by aj mňa na tovar od Vás prešla chuť...ale samozrejme je to len môj názor a ostatní ho nemusia zdieľať. Som zvedavá na vyjadrenie admina...aj keď ho už dopredu tuším...škoda, preškoda, že si vzájomne takto dokážeme ubližovať a zhadzovať sa...
@macamac zaujímal by ma Tvoj názor...

gubcikova
19. jan 2014

ale je rozdiel kde ju mamička meria.pani ju merala hned pod pazuchami čo neznamená prsia!!!
@matik1

gubcikova
19. jan 2014

@mikiella odmerajte ju cez prsia nie popazušie

ewwe
19. jan 2014

@mikiella ak dobre rozumiem vy mate doma mikinu a aj peniaze? cudujete sa ze kupujuca je nastvana? to co je za pristup? ktore baby vam tak radili, ze nevratit ani cent? 😀 😝 vratte jej aspon mikinu

matik1
19. jan 2014

@ewwe veď práve, predávajúca to rozoberala vo svojom fotoblogu a tam jej radili...veď si to prečítaj. Dokonca tam jedna pani kupujúcu nazvala kravou bez toho, aby vedela aj vyjadrenie druhej strany...toto považujem už za úbohosť!

matik1
19. jan 2014

@gubcikova vidíš, toto je tiež dobrý postreh...

matik1
19. jan 2014

@333levica prilož foto aj sem, lebo tu sa kupujúca vyjadrila, že ide o ventilátor...

macamac
19. jan 2014

@matik1 no bez foto neviem,či ide o ventilátor alebo klímu
a o tom, že kupujúca nechce vrátiť peniaze napriek tomu, že tričko má doma, si myslím, že to nie je fér a nechať si radiť vo fotoblogu je síce ok, ale milé dámy tam nevedia fakty. a neviem,ako by sa im páčilo byť v situácii kupujúcej.
za mikinu peniaze určite vrátiť a ten ventilátor alebo klímu - foto hodiť sem
a pozerám, že som spojila do jedného príspevku odpoveď na dve rôzne situácie 😅
@mikiella
@gubcikova no neviem, ale ja si myslím, že popod paže je aj miera poprsia, či? 😕
veď to je v tých miestach, ako ide tričko cez prsia, nie?
a tá miera je vždy kúsok väčšia, ako napr. v strede trička,alebo dolu

mikiella
19. jan 2014

@ewwe ja som jej napisala,ze jej vratim penieze nech mi zmaze hodnotenie nepravdive a ona ze nie

333levica
19. jan 2014

toto je prosim klima na nastavenie teploty a studeneho vzduchu. gombikmy hore sa nastavuju stupne. po dosiahnuti teploty sa sama vypne a ked klesne teplota vzduchu ,tak sa znova zapne. len treba vediet nastavit. 😉 . a ziaden VENTILATOR to nieje

matik1
19. jan 2014

@mikiella ja by som najprv vrátila peniaze a potom žiadala o zmazanie negatka. A nie naopak. A na mieste kupujúcej by som negatko nezmazala, ale upravila a napísala, po akých peripetiách boli peniaze vrátené...

matik1
19. jan 2014

@333levica označ kupujúcu, nech si to prečíta...pred jej nick daj @

mikiella
19. jan 2014

@matik1 hrdinka 😀

matik1
19. jan 2014

@mikiella toto som akože prehliadla...u Vás je takáto komunikácia bežná, ako čítam.

mikiella
19. jan 2014

@matik1 peniaze som jej prave odoslala,lebo uz nemozem citat tie vase žvasty. Dovidenia

matik1
19. jan 2014

@mikiella ani si neviete predstaviť, aká som na Vás hrdá... tiež prajem pekný zvyšok víkendu...

gubcikova
19. jan 2014

@macamac ja meriam prsia nižšie.ved obvod prs nejde hned pod pazuchami či?

macamac
19. jan 2014

@gubcikova 😀 no ja neviem, ja meriam popod paže a ešte nikto nemal problém 😉

mikiella
19. jan 2014

@macamac tiez stale tak meriam a kazdemu vsetko sedelo... Odteraz vsak fotim inzeraty s metrom aby nedoslo k nedorozumeniu

zaneta29
19. jan 2014

@matik1 pani mikiella mi peniaze slúbila

matik1
19. jan 2014

@zaneta29 áno, čítala som. Určite sa tešíš a myslím, že obratom aj vymažeš hodnotenie... Som rada, že to nakoniec takto dopadlo a dohodli ste sa.

liana189
20. jan 2014

pozor na nick charizmaa má posťahované fotky z babybazaru

lenocka84
21. jan 2014

ahojte, pridavam svoju skusenost s nakupom, po dlhej dobe nieco negativne, mamicka s mnohymi dobrymi hodnoteniami,a mnozstvom predaneho oblecenia by uz mala vediet ako vyzera dobry noseny a velmi dobry stav.
objednala som si tricka next a c&a, miesto toho mi prisli "znackove" handry, z lidlu a nejake dalsie, ani jedno uvedenej znacky.
jedno osuchane ze strach, na dalsom flak ktory na fotkach v inzerate bol pekne prekryty inym trickom.
totalne zle som urobila ze som si tricka so sebou nebrala ked som cestovala, nakolko som jej ich mohla odoslat az po mesiaci, vzhladom k tomu ze rodinne problemy kvoli ktorym som musela odcestovat z domu, Vianoce, takze som ich nenosila
po mesiaci ma pani zrusila ze ona ich nevezme, najprv ze nepamata a potom ze nie. a ze jej mam dat s tym svaty pokoj. moj album s fotkami mi zrusili nakolko sa to nesmie verejne riesit.
dnes som jej udelila negativne hodnotenie, snad to rozhybe veci.
ja si svoju chybu uvedomujem, ale to ze veci niesu znackove, nazmenim, ani keby som ich mala doma roky.
prikladam veci s popisom vo velmi dobrom stave

gubcikova
21. jan 2014

@martinjasen @admin @charizmaa má stiahnuté fotky od iných mamičiek a predáva tovar....skontrolujte ju

kondi33
23. jan 2014

takze ja kopirujem konverzaciu tejto uzasnej nakupujucej ktora mi na zaklade tejto konverzacie-nakupu napise hodnotenie ze som zlomyselna a na mna si treba davat pozor akoze smiesne to uz co su za ludia toto! napise milion sprav ako tovar berie,pyta udaje, vymysla a nakoniec ja som zlomyselna :D boze hanbite sa!
fotoportrét
evka031 - Evka Varanaiova - 205 hodnotení od predajcov - 20. januára o 16:49
Ahoj,nechces menit?

fotoportrét
evka031 - Evka Varanaiova - 20. januára o 16:58
Kde si kupila? ma vyraznu cervenu farbu? prosím odpoved surne, dakujem 🙂

fotoportrét
Ja - 20. januára o 17:10
To som dostala ano ma vyraznu farbu
Len predaj

fotoportrét
evka031 - Evka Varanaiova - 20. januára o 17:47
cena moze byt s obycajnym postovnym? nema ziadne poskodenia, ano? brala by som teda

fotoportrét
Ja - 20. januára o 17:52
cena s obycajnym postovnym je 4,80, cena je fakt nizka a je uplne ako novy neviem ci som ho vobec mala na sebe

fotoportrét
evka031 - Evka Varanaiova - 20. januára o 17:55
okej, posli udaje k platbe,zajtra poslem adresu pa

fotoportrét
Ja - 20. januára o 18:04
xxxxxxxxx hned ako nabehnu posielam
Tu adresu nezabudni
Dakujem

fotoportrét
evka031 - Evka Varanaiova - 21. januára o 11:56
Evka Varanaiová, xxxxxxx.

fotoportrét
evka031 - Evka Varanaiova - 21. januára o 11:57
ahoj, cely den skusím poslat cez IB ale neviem preco nefunguje...mozem poslat sekom? sekom na tvoj ucet, len potrebujem vyplnit aj adresata, prosím adresu, dakujem,Evka

fotoportrét
Ja - 21. januára o 12:02
Jasne
xxxxxx

fotoportrét
evka031 - Evka Varanaiova - 21. januára o 12:35
super dakujem,pekne

fotoportrét
evka031 - Evka Varanaiova - Včera o 13:47
ahoj,sek mam vyplneny, len chcela by som este nieco spytat...nevidím dobre na fotkach nieco...je tam cely chrbat odhaleny? aalebo cez zadok je tam latka...chcela by som darcek , ako darcek mojej krstnej,dik

fotoportrét
Ja - Včera o 16:16
chrbat je holy cely a latka je tam kde je patent, zadok je tym padom samozrejme zakryty

fotoportrét
evka031 - Evka Varanaiova - Včera o 16:20
aha, tak cez zadok je latka? zadok je ukryty len chrbat je holy ano?

fotoportrét
Ja - Včera o 16:23
ano presne tak len chrbat, tak zadok odhaleny to by bolo blbe dost 🙂)

fotoportrét
evka031 - Evka Varanaiova - Včera o 16:30
no ano :oD...tak poslem , pa

fotoportrét
evka031 - Evka Varanaiova - Včera o 16:32
a ma krasnu sítu-cervenu farbu ano?

fotoportrét
evka031 - Evka Varanaiova - Včera o 16:33
ano uz som to spytala, okej, tak zajtra poslem peniaze

fotoportrét
evka031 - Evka Varanaiova - Včera o 16:33
ano uz som to spytala, okej, tak zajtra poslem peniaze

fotoportrét
Ja - Včera o 16:37
ano, je peknej sytej cervenej farby 🙂

fotoportrét
evka031 - Evka Varanaiova - Dnes o 11:43
diki konecne bola tu moja krstna dcerka...a nepaci sa jej...mne strasne ale ona nechce, prepac neberiem...nehnevaj sa na mna,dik za pochopenie

fotoportrét
Ja - Dnes o 11:50
v pohode nic sa nedeje len nabuduce treba dopredu rozmyslat a nie napisat milion sprav ako ho beries akoti nejde internet banking a pod, ja som kvoli tebe prisla o pani kt ho chcela, takze dik za tvoje vymyslanie...milujem taketo nakupujuce!

gubcikova
23. jan 2014

@kondi33 má tam už neg.hodnotenia za toto

kondi33
23. jan 2014

@gubcikova ano ale informujem aj ostatne