Skúsenosti so stránkou sk fashion?

zuzka325
2. máj 2019

Moc prosím skúsenosti zo stránkou Sk fashion

ermione
3. júl 2021

Ahojte.To by bolo fajn spolocny podnet. Tiez sa pridam. Naletela som a zial nedopadlo to dobre. Saty su smejd. Hrozna latka. Vobec nezodpoveda popisu a poslala mi jedny o 5 cisel vacsie. Ach jaj. Ale zvazujem ist tam osobne ked budem mat cestu. A myslim ,ze jej vytrham vlasy 🤔

janulik270
3. júl 2021

@ermione ludia o nich nevedia pretoze blokuju ludi a vymazavaju komentare.Ja som uz pisala priamo cez fb do obci poznaju ju maju obchod a cez stranku predavaju na cierno,vsetko na fb maju podvody ako t.c,mail atd
Ich nikto nezastavy.Ja som asi 3mes ludom pisala komentare aby si od nich nekupovsli na fb pod listu su rezenzie kopec a ked majitelke dotycna zrusila dobierku vyhrazali sa kupujucej
Jej malo vlasy vytrhat kolko ludi oklamali,na cierno predavaju,ju treba pod zem zakopat.

janulik270
3. júl 2021

@simca06022011 ludia uz pisali na SOI a neporiesili nic.Ze nemsme doklad o kupe tak neuveria ze sme od nich kupili.Ved ani doklad neposielaju,Vsetko falosne t.c,mail.A mne poslali bez odosielatela.Chcu byt krity a este fobierku na adresu chcu nie na ucet aby im niekto cierne peniaze nepreveril.

ermione
3. júl 2021

Ach jaj. Nevadiiiii. Ja sa tam zastavim osobne .
A som zvedava...
Pekny den babenky.

ermione
3. júl 2021

Ak je toto ta adresa. Ak nie vyzistim nejak.

janulik270
3. júl 2021

@ermione ano ta Velke Ulany tam maju predajnu

janulik270
3. júl 2021

@ermione hlavne neposielaj tovar poskodeny lebo nebudes nat ani tovar ani peniaze.Ja mam doma male veci zablokovali ma ignorovali moje spravy.Ich reakcia vy ste normalna nosene ceci chcete reklamovat.Majitelka je riadne drza,poslala som jej foto z vysackou ich veci miery poslala falosne a blokla ma.Ked niekto chce nieco kupit reaguje za 5min ak reklamacia ignoracia

simaja
9. júl 2021

neodporúčam a to nie som sama. Urobila som hlúposť, že som sa nepochválila skôr známej, že som objednala z tej stránky. Ona mala taký istý problém, len som sa dozvedela až po objednaní. Viac nebude komunikovať, ak chcete tovar vrátiť

janulik270
9. júl 2021

@simaja ak sa tovar vrati neuvidite ani tovar ani peniaze.Ak chcete nieco vratit ignoruje predavajuca alebo napise vam vymenit vam tovar poslite ho.Vy ho poslete jej pride a vas blokne

simaja
10. júl 2021

@janulik270 uz ma zablokovala

katarina1984
26. júl 2021

tak s touto stránkou som mala teraz tlaky.. A to som bola maximálne slušná. Chcela som vymenit tovar ta tovar keďže peniaze nevracaju. Tak reku najprv zistím ci majú dane saty, komunikácia ide super az do chvíle ked došlo na to, ze zoberiem tieto a tie co mi nesedia vrátim. Koniec... nic..zhasla komunikácia. Ked som pislala, ze takto sa nejeda so zákazníkom a navyše na stránke majú 14 dnovu lehotu na vrátenie, odpísala za co chcem vymeniť. Tak som jej povedala, ze uz to nebudem riešiť ale teda nech nabudúce so mnou jedna fer. a dnes kukam... som BLOKNUTA...To je úroveň

janulik270
26. júl 2021

@katarina1984 preto vas blokla aby ste neinformovali do buducna na stranke niekoho co su zac

janulik270
26. júl 2021

@katarina1984 pisat si kolko dni je na reklamaciu si mozu len tak.z brucha dat
Vsetko maju vymyslene ako mail na ktory sa neda nic poslat a a j t.c 🙈 oni to maju prespekulovane este vela talych ludi im naleti

katarina1984
27. júl 2021

@janulik270 tak som ich spomenula na fb stránke Veľké Úľany... a bodaj by sa tam našli

janulik270
27. júl 2021

@katarina1984 ja som ich tam nahlasila odkial su do skupiny min.roku a myslite ze to pomohlo.Jedna co ich pozna mi napisala ze maju tam.presne obchod a su to Cinania

ermione
28. júl 2021

Treba spolocny podnet na inspekciu a policiu. Snad sa nieco pohne.

janulik270
28. júl 2021

@ermione uz sa pisalo na SOI a nic nespravili.
Na policii nikto nic nespravy lebo doklad o kupe neposielaju a ako maju na policii uverit ze som nieco od nich kupila alebo niekto iny.Oni mozu tvrdit ze na take meno neposlali nic a nikto nema fakturu vsetko na cierno ide.Ich nikto nezastavi

janulik270
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mona3791
14. jún 2022

@kobitka dobrý večer, ako to dopadlo? Ja som u nich viackrát kupovala, všetko ôk ale teraz už dva týždne čakám na šaty. Zaplatila som vopred. 🤨

1dedy1
26. jún 2022

Pekný deň, prosím poriešili ste niekto reklamáciu SK Fashion? Ja sa s nimi tiež naťahujem od mája, šaty mi nesedeli tak som vrátila, bolo mi prisľúbené, že mi ich vymenia za iné. Bohužiaľ neposlali a ani peniaze nemám. Stále len strohé odpovede od nich. Vraj zaslali.., zajtra prídu..., keď žiadam podacie číslo tak žiadna odpoveď. No moja sprostosť, ale to sa fakt nedajú zastaviť? Ďakujem za odpoveď.
@mona3791 @kobitka @janulik270 @simaja
@katarina1984

taaanka
3. júl 2022

@1dedy1 ako to dopadlo? Ja som si zaplatila za 2ks nohavice a prišli mi jedne

1dedy1
4. júl 2022

@taaanka stále rovnako, nemám ani šaty ani peniaze☹ skús, možno tebe sa podarí s nimi dohodnúť, daj vedieť.

katarina1984
21. aug 2022

@1dedy1 mňa si uz aj blokli

simaja
22. aug 2022

@1dedy1 ja som našťastie neposlala naspäť, tak som ich potom predala kamoškam, hoci pod cenu,ale aspoň som neprišla celkom o peniaze

blondska1992
6. okt 2022

@1dedy1 prosim ta, ja som naletela sk fashion.objednala som si tovar zaplatila a tovar nikde :_ pisali ze kardigan poslali ale nedosiel o par dni som im napisala tak nech si vyberiem iny, nakoniec cakam a nemam z toho dobey pocit ako to tu citam..dosiel ti tovar nakoniec?

1dedy1
6. okt 2022

@blondska1992 ja som im v máji vracala tovar, peniaze mi nakoniec prišli v auguste. To už som bola zmierená s tým, že ich nikdy neuvidím.

blondska1992
10. okt 2022

@1dedy1 no kardigan dnes prisiel..akoze nic moc..ale hlavne ze nieco prislo..ale uz si isto nic id tej pani neobjednam

niminka
26. jan 2023

Dievčatá, veľmi mi pomohla táto komunikácia o SK Fashion, práve som si chcela objednať šaty, ešte že som si vygooglila o nich pred tým diskusia. VĎaka.

katy83
13. feb 2023

Otrasná a veľmi strohá komunikácia, na 3x mi posielali tovar ktorý vlastne ani neposlali. Zakaždým klamali