• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

12. marca 2017 
Ivana to prehnala s tym modelom ked ho išla vrátiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikalove, suhlasim. Aj Jakub bol dobry, ked si ten model od Milana zobral. :slight_smile:
2. feb 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super časť!... chuda Zuzana a ako na konci na Bajzu, ze ja som este neskoncila :grinning: ... No Emilkova oslava, nadhera, slonia diskusia bola dobra :grinning: a mlady Fodrasz je cim dalej tym lepsi :grinning: ...martina je aky protiklad Angie... inak asi sa prebrela Angie, teda aspon tak to tipujeme v rodine! :wink:
2. feb 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ,mladý Fodrász bol dobrý ,že sa živí jedlo ma čím janka?
2. feb 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja v tu angie dufam.. a tie zapletky su aj tak nejake nudne.. :unamused: :unamused:
2. feb 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa začítala do knihy,že som nevnímala koniec...zdvihnem oči a už začal iny film :frowning2: tak šípková ruženka sa prebrala?
2. feb 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malý Lukaš, to je Bičanov syn???, podľa titulkov

Luciu by mohli aj lepšie obliekať.....Imro je neaky zubožený.
2. feb 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikalove: dlha reklama, co :grinning:
2. feb 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bičan má len dcéru Aničku a syna má väčšieho z prveho manželstva...tak asi nie ale malý je zlaty...
2. feb 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egy beriem aj hned .. hehehe ale nie ved ty vies velmi dobre aky je moj drahy... taky macik, ja proste bez neho neviem byt..
a teraz vazne, ak mi ide manzel na sluzobku , vacsinou na viac dni, musim ist k nasim alebo svokrovcom , par krat som sa hrala na zodpovednu matku rodiny teda vtedy este buducej a 2x z 3 to skoncilo infuzkami na pohotovosti.. zaludocne problemy takze ze dovi.. takze nieje to sranda...
2. feb 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta Engina sestra aj umre v tom svetry :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka,to fakt?....riadne blbá fobia... :frowning2:

hej,tak mladý Fodrász bol dobrý :wink: ,...ale Emilko by aj mne časom liezol na nervy s jeho vykladaním,hoci je to niekedy zaujímavé :confounded: .........a Martiny mám už asi tiež dosť :unamused: ,chýba tam normálna Angie :dizzy_face: .....a nemá Kordiak nové závesy???či sa mi to len zdalo?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky myslite ze ty Bajzovci sa nakoniec rozvedu? Ja tomu neverim, podla mna sa daju dokopy :sweat_smile: :sweat_smile:
a dufam ze Angie sa prebrala :grinning:
2. feb 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry bol posledny diel, taky akcny, ale aj vtipny :grinning:, veru Fodrasz mal hlasku dielu :sweat_smile:, Zuzana bola tiez super pri tom poslednom rozhovore, Karola mi bolo velmi luto ked bol v nemocnici za Angie, pôsobil tak hrooozne smutno :frowning2:
3. feb 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulka co ti budem hovorit a to uz mam dost rokov.. .ale co uz.. heheheheh

inak v casopise zivot bolo ku vcerajsiemu dielu fotka na ktorej sa rozprava karol s angi, tak neviem ci len predbehli dobu alebo sa sekli a dali staru foto
3. feb 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam rada,ked píšu "náš zdroj" :grinning:
3. feb 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooooo, tak Agatka sa vrati nazad sa neviem dockat :grinning: :grinning: a ako to tipujete na dnes? :sunglasses:
3. feb 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zaujímavé, že nikdy neukázali Anginu mamu v nemocnici. To nechodí pozrieť dcéru?
Aspoň ja som si to nevšimla :confused:
3. feb 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “požiadala zmazať z osobných dôvodov”
3. feb 2009 o 20:07 • majdzy666
Aha.
Konečne sa prebrala :wink:
3. feb 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekno, ale po tom ako dlho bola v kome vyzera dost dobre ...
3. feb 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jó, herečka :grinning:
3. feb 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Angi sa nam prebrala.a lukasko chudatko placlave.zlatunky je.a co hovorite na kubka a ivanu.ze co je na mne nove.kubko sveter? :grinning: a imrich o stromceku vianocnom emilovi ci ho este maju.no bomba.
3. feb 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “požiadala zmazať z osobných dôvodov”
3. feb 2009 o 20:38 • majdzy666
martinka, keby niet Imra tak sa clovek ani nezasmeje. :slight_smile:
3. feb 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamička dohrmí vždy ako tajfún. V najnevhodnejšej chvíli :grinning:
3. feb 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je fakt.este ze ho tam dali. :grinning:
3. feb 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokso ... to co chce Zuzana ako vyzivne? 850 €? To kolko musi zarabat Michal v Brne?
3. feb 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chce mu ten rozvod znechutiť :grinning: je dobrá, má to premyslené... a tá sestrička, že však to neni tak moc a Michal, no to je v eurách :grinning: ... inak Karol je má vidiny, že počuje Angie alebo to bolo Martina? Skončilo sa to záhadne.
No som zvedavá ako Ivana bude zvládať v robote s tými jej "úžasnými" kolegyňami a šéfom :grinning:
3. feb 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok