• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
No neviem, ale mne sa tych 850 € nezda az tak vela... Ved to je 25 tisic aj nejake drobne, a pri troch detoch, plateni uctov, najomneho a podobne, pricom su zjavne zvyknuti na nejaky standard... A ked Zuza nema robotu... :confused:
4. feb 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eeejha kde ste zobrali, ze 850 eur?

lekno vsak sa zrutila.. tak asi radsej nechodi, lebo by si ju tam nechali :grinning:
4. feb 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne sa angie prebrala,som zvedavá čo bude s Betkou...imro ma zase pobavil :grinning:
4. feb 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pondelok 09.02(MARTA)Milan Kordiak sa dozvie od otca sokujucu informaciu.Ako dopadla Emilova oslava narodenin? UTOROK-10.02(ABSTINENT)Milan Kordiak sa stretava so svojou sestrou.Karol ma zvlastne pocity,zacina mat z nich obavy.Emil ma vazny problem. Streda-11.02(SPRIAZNENA DUSA)Imra v bare navstivi kamaratka,ktorej je viac nez sympaticky.Karol ma opet problemy v praci,sef mu navrhuje dovolenku. Stvrtok-12.02(VASNIVA NOC)Betke sa nepozdava Karolovo spravanie voci Martine.Karol situaciu nezvladne.Imro prezije vasnivu noc. Piatok-13.02(ROZVOD)Jakub musi urobit razne rozhodnutie.Zvladne to?Michal a Zuzana riesia prakticke zalezitosti po rozvode. tolko buduci tyzden.
4. feb 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imro prežije vášnivúúú noooc? :grinning: tak si asi najde frajerku...a bude ta kordiakova sestra Brychtová?
4. feb 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podla mna Imro si najde frajera :grinning: :grinning: a Karol sa zalubi do Martiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...inak tolko rodinnych prislusnikov sa tam zrazu vynara, clovek aby si to kreslil :grinning: ved to sama nova sestra a nieci brat, mojej mamy brata kon, jeho suseda frajerova dcera no kto sa v tom ma vyznat :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do takej trúby? hadam,nie.jaja nestraš
a to si len myslíš alebo sa ti zase prisnilo?? :grinning: :grinning: :wink:
4. feb 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojej mamy brata kon- to aj my používame,ešte sa aj my dve vynoríme ako rodina...stratené sestry :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vacsinou co si myslim sa mi aj prisni a potom sa to splni :sunglasses: :sunglasses: uz mame s Milanom aj hotel v Tatrach zarezervovany :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a že máš dve deti si mu povedala? :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
psssssssssst :grinning:
4. feb 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááááj, muž slubil že postráži?
4. feb 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Imro zazije vasnivu noc asi s tou kamaratkou co ho navstivi v bare. :slight_smile:
4. feb 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikalove- ale cosi, Milan tu stoji za mnou, tak nech to necita co piseme :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a panelak od buduceho tyzdna utorok,stvrtok 21.20.baby viem ze to sem nepatri ale aj vam dnes blbne mailova schranka?nam nejde vobec otvarat.
4. feb 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes nikto nepozeral? jaja ,to bola určite tvoja fotka,čo lucia našla milanovi v albume,však? hned som ťa spoznala :wink:
4. feb 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo budú hrať vášnivo karty? :grinning:
4. feb 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “požiadala zmazať z osobných dôvodov”
4. feb 2009 o 21:26 • majdzy666
Tá fotka s Luciou na záver, čo objavil Bajza so sestričkou... zaujímavé!
4. feb 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikalove- joooooj tak si ma predsa odhalila :grinning: :grinning:

no babenky nic som sa od vas dnes nedozvedela, co dneska neboli pikosky? :grinning: tak si to idem kuki na nete :sweat_smile:
4. feb 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeezis to sa vlecie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Inak riadna haluz ze ta sestricka je stale s Bajzom ako doktorom, a este si aj u neho knihu cita :grinning: co jej nedali sestersku izbu? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemôžem si pomôcť, ale tá Lucie Vondráčková mi tam akosi nesedí :angry:
Lepšie spieva ako hrá... :wink: A neukameňujte ma pretooooo :grinning:
5. feb 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je tiez divne, ze len bajza so sestrickou kvakocu a buchty jedia... a ziadny pacient este nebol. a to asi cita knihu o lekarstve, studuje :grinning:

ta ivanka sa moc ponahla do prace, ze? ved terezka nema ani polroka este.... :zipper_mouth:

martina uz nasla podnajom betke :slight_smile:
5. feb 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslím, že sa Karol zaľúbi do Betk... neverník jeden :angry: :angry: :angry: :grinning:
5. feb 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa tam tiež Vondračková nepáči,angie možno nebude chcieť aby betka odišla,karol je zlatý ked sa hrá s tym malým :wink:
5. feb 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja si myslím, že sa zaľúbi on do Martiny alebo Martina do neho :grinning:
5. feb 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by ma porazilo,ale skor asi ona ako on...možno zato jej tam betka tak vadí
5. feb 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok