Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mexx
4. feb 2009

No neviem, ale mne sa tych 850 € nezda az tak vela... Ved to je 25 tisic aj nejake drobne, a pri troch detoch, plateni uctov, najomneho a podobne, pricom su zjavne zvyknuti na nejaky standard... A ked Zuza nema robotu... 😕

claudinka
4. feb 2009

eeejha kde ste zobrali, ze 850 eur?

lekno vsak sa zrutila.. tak asi radsej nechodi, lebo by si ju tam nechali 😀

mikalove
4. feb 2009

konečne sa angie prebrala,som zvedavá čo bude s Betkou...imro ma zase pobavil 😀

mamartinka
4. feb 2009

Pondelok 09.02(MARTA)Milan Kordiak sa dozvie od otca sokujucu informaciu.Ako dopadla Emilova oslava narodenin? UTOROK-10.02(ABSTINENT)Milan Kordiak sa stretava so svojou sestrou.Karol ma zvlastne pocity,zacina mat z nich obavy.Emil ma vazny problem. Streda-11.02(SPRIAZNENA DUSA)Imra v bare navstivi kamaratka,ktorej je viac nez sympaticky.Karol ma opet problemy v praci,sef mu navrhuje dovolenku. Stvrtok-12.02(VASNIVA NOC)Betke sa nepozdava Karolovo spravanie voci Martine.Karol situaciu nezvladne.Imro prezije vasnivu noc. Piatok-13.02(ROZVOD)Jakub musi urobit razne rozhodnutie.Zvladne to?Michal a Zuzana riesia prakticke zalezitosti po rozvode. tolko buduci tyzden.

mikalove
4. feb 2009

imro prežije vášnivúúú noooc? 😀 tak si asi najde frajerku...a bude ta kordiakova sestra Brychtová?

jaja0110
4. feb 2009

Podla mna Imro si najde frajera 😀 😀 a Karol sa zalubi do Martiny 😝 😝

jaja0110
4. feb 2009

...inak tolko rodinnych prislusnikov sa tam zrazu vynara, clovek aby si to kreslil 😀 ved to sama nova sestra a nieci brat, mojej mamy brata kon, jeho suseda frajerova dcera no kto sa v tom ma vyznat 😀 😀

mikalove
4. feb 2009

do takej trúby? hadam,nie.jaja nestraš
a to si len myslíš alebo sa ti zase prisnilo?? 😀 😀 😉

mikalove
4. feb 2009

mojej mamy brata kon- to aj my používame,ešte sa aj my dve vynoríme ako rodina...stratené sestry 😀 😀

jaja0110
4. feb 2009

No vacsinou co si myslim sa mi aj prisni a potom sa to splni 😎 😎 uz mame s Milanom aj hotel v Tatrach zarezervovany 😀 😀

mikalove
4. feb 2009

a že máš dve deti si mu povedala? 😀 😀

jaja0110
4. feb 2009

psssssssssst 😀

mikalove
4. feb 2009

jááááj, muž slubil že postráži?

mamartinka
4. feb 2009

Imro zazije vasnivu noc asi s tou kamaratkou co ho navstivi v bare. 🙂

jaja0110
4. feb 2009

mikalove- ale cosi, Milan tu stoji za mnou, tak nech to necita co piseme 😀 😀

mamartinka
4. feb 2009

a panelak od buduceho tyzdna utorok,stvrtok 21.20.baby viem ze to sem nepatri ale aj vam dnes blbne mailova schranka?nam nejde vobec otvarat.

mikalove
4. feb 2009

dnes nikto nepozeral? jaja ,to bola určite tvoja fotka,čo lucia našla milanovi v albume,však? hned som ťa spoznala 😉

monkula
4. feb 2009

a čo budú hrať vášnivo karty? 😀

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
honey023
4. feb 2009

Tá fotka s Luciou na záver, čo objavil Bajza so sestričkou... zaujímavé!

jaja0110
4. feb 2009

mikalove- joooooj tak si ma predsa odhalila 😀 😀

no babenky nic som sa od vas dnes nedozvedela, co dneska neboli pikosky? 😀 tak si to idem kuki na nete 😅

jaja0110
4. feb 2009

jeeeezis to sa vlecie 😝

Inak riadna haluz ze ta sestricka je stale s Bajzom ako doktorom, a este si aj u neho knihu cita 😀 co jej nedali sestersku izbu? 😝

lekno
5. feb 2009

Nemôžem si pomôcť, ale tá Lucie Vondráčková mi tam akosi nesedí 😠
Lepšie spieva ako hrá... 😉 A neukameňujte ma pretooooo 😀

zuzitka
5. feb 2009

mne je tiez divne, ze len bajza so sestrickou kvakocu a buchty jedia... a ziadny pacient este nebol. a to asi cita knihu o lekarstve, studuje 😀

ta ivanka sa moc ponahla do prace, ze? ved terezka nema ani polroka este.... 🤐

martina uz nasla podnajom betke 🙂

monkula
5. feb 2009

ja si myslím, že sa Karol zaľúbi do Betk... neverník jeden 😠 😠 😠 😀

mikalove
5. feb 2009

mne sa tam tiež Vondračková nepáči,angie možno nebude chcieť aby betka odišla,karol je zlatý ked sa hrá s tym malým 😉

lekno
5. feb 2009

A ja si myslím, že sa zaľúbi on do Martiny alebo Martina do neho 😀

mikalove
5. feb 2009

no to by ma porazilo,ale skor asi ona ako on...možno zato jej tam betka tak vadí