Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lindulienka
11. feb 2009

jeeej LEKNO, dakujem pekne. Idem skusit 😉

claudinka
12. feb 2009

mne sa nepaci teraz ta najnovsia "aferka" s tym, ze Karol Angie nemiluje.. to vazne uz nevedeli nic lepsie vymysliet, to mi je luto a aj sa mi to tam zrazu z nicoho nic nehodi..

a ten Imro nemal chybu.. aj ked sa chichotal aj s tou metlou co robil 😀

muckom
12. feb 2009

Ja sledujem Panelák keď mi ostane čas ale vždy ho aspoň počúvam keď sa dá 🙂 Ale dá sa povedať že ho sledujem pravidelne 😉

adoracion
12. feb 2009

mne to vobec nepripada ako vondrackova ta sestricka

estella
12. feb 2009

claudi caf ty panelakova maniacka.....inak plne s tebou suhlasim s tym Karolom a Angie.... 🙄

lindulienka
12. feb 2009

LEKNO, este raz dakujem pekne za info o tom archive. Na joj.sk nam ide Panelak lepsie ako na nasej skusobnej Digi TV. Uz ho budeme pozerat len tam 🙂

slaviq81
12. feb 2009

Tak Bajza sa v tom Brne veľmi nenarobí, furt len vykecáva so sestričkou. A určite by som nemerala cestu z Brna do Blavy kvôli Švehlovej.
Podľa mňa sa rozvedie Karol s Angie a nie Bajzovci, tí to ešte dajú dokopy.

estella
12. feb 2009

slaviq no neviem lebo som citala v nejakom casopise ze H.Mickovicova je nejaka nespolahliva co sa tyka nakrucania a dost sa na nu vsetci stazuju a tak sa vraj v serialy bude objavovat pomenej..tak mozno ten rozvod prebehne... 😖

minkak
12. feb 2009

lindulienka vyskusaj aj panelak.sk 😉

tam je aj vela infosiek a tak.....
treba sa tam v tom pohrabkat 😉

lekno
12. feb 2009

lindulienka, rado sa stalo 😉
slaviq81 čo vieš, či by si nemerala, keď je teraz Ivana zrazu taká náruživá 😀

ivka19
12. feb 2009

no pekne to tam zamotali s karolom a angie ☹ myslela som,ze sa buchne do betky,ale teraz uz aj martina nejak zmakla,este aby z toho nebolo martina a karol 😅

imro nema chybu,to je taky tlllllllk,ze az,ja som nemohla ked jej volal z baru a ona pri nom 😀

inak vondrackova sa mi tam vobec nepodoba,tak ju zostarsili 😅

lekno
12. feb 2009

ivka19 a kto je tá herečka? (Imrova frajerka)
Lebo podľa hlasu mi je povedomá ale inak neviem... 😕

lekno
12. feb 2009

No ešte aj tú čiapku dnes mala ako tá frajerka Mr. Beana 😀

zuzitka
12. feb 2009

betka dostala facku? 😕

lekno
12. feb 2009

zuzi, ja som nič nevidela 😨
A mala som pravdu, že sa Karči buchne do Martiny. Ha! 😀

asitka
12. feb 2009

jeeemine..ja to sledujem...a nem chápem....že imro si vrzol??? dobre som pochopila....???? 😀

lekno
12. feb 2009

Dobre si pochopila asitka😀
Dokonca sa vraj bude mať ženiť 😝 😅

asitka
12. feb 2009

teda,,,ja to sledujem po dlhšej dobe...ale normálne nechápem 😀 a to karol už s tou sestrou??? tá angie sa ešte neprebrala...či ako???

zuzitka
12. feb 2009

ja som len videla jak betka ma vlasy cez tvar a drzi si lico 😕
a potom karol povedal martine, ze asi betka "od niekoho" dostala facku ....

lekno
12. feb 2009

Prebrala sa a už by mala ísť pomaly domov 😉
No a Karči sa priznal Martine, že Angie nemiluje 😠 Akosi sa s Martinou začínajú mať k sebe 😝

mamartinka
12. feb 2009

no Imro bomba.aj do roboty zaspal.a Betke sa pekna faca usla od Karciho.ze dnes este Bajzu neukazali.

asitka
12. feb 2009

no Imro nemá chybu...ináč...ako som mala rada ivanku...tak mi nejak lezie na nervy...a to to kukám chvíľku 😀 😀

mamartinka
12. feb 2009

no uz aj Bajzu tu mame.prisiel vratit kluce.ze sa zajtra rozvadzadzaju a ked pride tak zazvoni.teraz v ukazke na zajtra povie Bajza Zuzane ci si nepojdu niekde sadnut.som zvedava ci sa oni vobec rozvedu.ja myslim ci to nebude Angiee a Karci.

asitka
12. feb 2009

mamartinka...tebe tuším všetko zatiaľ vyšlo...leb aby sa ivanka s kubkom nerozvádazli 🙂)

bzuco
13. feb 2009

baby...ja som sa včera šúlala na imrovi 😀 😀 😀 😀 ..zabitý bol 😀 😀
no a ivanka 😀 😀 ..klasika hefty 😀

elinka27
13. feb 2009

inak ten Karol ma štve, to by snad Angie neurobil,že by si začal s jej sestrou 😠 kolko mu ta Angie pomáhala sa dostať s pruserov a on by jej toto urobil asi ma pri tej telke potom porazí 🙂

leninka75
13. feb 2009

baby, ale ten bajza je trafený... mne pripadá, že si lieči svoje ego takýmto divným spôsobom... nevadí, že som sa vám sem nanominovala??? 😀

www8www8
13. feb 2009

Tí/Tie, ktoré chceli vedieť, kto hrá Imrovu frajerku, článok tu:
http://panelak.blogspot.com/2009/02/imrova-fraj...
Hrá Daniela Mackovičová a v článku nájdete aj ako vyzerá v skutočnosti 😉

eva7780
13. feb 2009

riadne ju zamaskovali 😀
inak v tej posteli a bez okuliarov nebola najhoršia