• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

12. marca 2017 
a neviete či je tu aj téma o českej ordinácii? nemám to ským preberať :frowning2:
18. feb 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa tu diskutuje vo velkom :wink:, kritika padla na Kubka, ze sa zachoval ako typicky chlap :stuck_out_tongue_closed_eyes:, podla mna dobre zareagoval, ved sa nedohodli, ze bude pri Terezke on, ved musi chodit do prace, Ivanka je na MD ... , Vierka celkom dobre reaguje na Ivanku :grinning:, ta sa ale preratala, ze mamicka ukonci strajk :grinning:, no milsiu brzdu ako je Imrich som este nevidela :wink:
18. feb 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepozeráte jojku, bola tam kúsok z natáčania ... už dávnejšie mám pocit akoby sa michal chcel dať dokopy s ivankou ... a teraz ked začína kubko zaliezať, no neviem ako ...
18. feb 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haaslerka kukala som to a som cela nedockava, co z toho nakoniec vylezie, veru veru, uz nech to je :grinning:

a ja zase nerozumiem Ivane, ma prve dieta a vobec neni s nim, vidno, ze je to serial.. furt by bola vsade inde, len ne doma.. sak je na MD, ma to vytaca
18. feb 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no claudi, možno toto je seriál ale isto sú aj také baby ... ja si deti užívam už siedmy rok, ale poznám tu u nás také čo sa ženú do práce už po pol roku (no okrem vynimkám, ktoré musia kvoli peniazom)
18. feb 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ideme nato. :slight_smile:
18. feb 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Práve ukazovali ukážky z Paneláka po česky :grinning:
18. feb 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivana je nejako moc pri chuti :grinning: ,imrovi nemusela vraciať ten prsten....a lucia no comment,aj moja babka má lepší vkus a v tej posteli vedla kordiaka ...vobec sa k seba nehodia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja neviem, tá Lucia je tam furt ako stará baba :zipper_mouth: :grinning:
18. feb 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne,bez vkusu :sweat_smile:
18. feb 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Raz bola celkom pekná, keď mala čelenku, ofinu do hora a konečne iné oblečenie,
ale dlho jej to nevydržalo, ani jeden celý diel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no angelika sa vyfarbila, tá vie čo chce, dobre to skrýva pod maskou ťapky...
18. feb 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leninka, ale ma recht ... ved ak je Karol nepouzitelny pre zivot tak Imro je absulutne nepouzitelny pre realitu.
18. feb 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej to som nevidela, angelika vrátila prsteň???? ale šak imro nie je zlý, len potrebuje niaku riadnu babu čo sa o všetko postará a on nech zamaká

a mne tá lucia ku kordiakovi tiež vôbec nepasuje, mala by sa k nemu vrátiť agáta
19. feb 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasleerka, ona mu ho vrátila s tým, že keď Imro nájde niečo na bývanie, tak potom nech sa ozve :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
19. feb 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekno ešte si zabudla, že chudák imro musí aj svadbu cvaknúť :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky ale inak z toho sexiku Milana a Lucie mohli veru viacej zajst do detailov, ze? :grinning: :grinning:
19. feb 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no o svadbe viem, to som už registrovala ked to vravil šefke ... a ten fešák čo mu patril kedysi ten bar, ešte uvádza tú súťaž, by sa mohol vrátiť aj späť do seriálu, síce "gay" ,ale mne sa páčil :grinning:
19. feb 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

že Maslák sympatický. Ináč to je môj sused baby :grinning: . Fakt Janko Koleník. Teda teraz už nie tak často asi má bývanie aj v Bratislave ale má tu mamu a večne ju chodí pozerať. Minule som išla vyniesť smeti a on oproti mne vychádzal z auta som sa ho chcela opýtať že ako sa má Kordiak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . To by asi neprežil. Ináč si ho pamätám ako fagana.

Chudák Imro :pensive: . a čo že sa dajú dokopy Ivanka a Bajza? na to ste ako prišli??? :confused: To by sa normálne že nehodilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . a čo sa týka Lucie tak mne bola teda Agáta sympatickejšia ako Lucia. Ona je tam fakt ako žena bez vkusu aj ke´d tie poznámky sú fakt dobré
19. feb 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj janka asi ti všetky závidime že sa môžeš stretnúť s maslákom ... to mňa tak napadlo žeby sa dali dokopy, ved kedysi bajza po nej išiel a teraz ked kubo nechce podržať ivanke ... a včera dávali niake ukážky že ivanka s kočárom a pri nich bajza ... no ved uvidíme čo dalej ...

ja si už vlastne ani nepamatám prečo sa agata rozisla s milankom, ved si tak pasovali

:frowning2:
19. feb 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Agáta sa rozišla s Milanom pre tú jeho bývalku s dieťaťom čo sa tam vtedy nasťahovali a ešte do Agáty ten jej otec furt dobiedzal nech ho nechá že je mafián a ešte aj ten salón jej tam dokašlali... to bolo všetko tak naraz a potom scenáristi asi čítali že Agáta veľa ľudom nepasuje tak ju stiahli úplne a následne to vybili tým že robí aj v tom druhom seriáli že ju museli oslobodiť že to nestíha či čo.

no a Janka mi závidíte??? to hádam nie. teda ja som ho ako malá nemala rada. on je o čosi dosť starší a si pamätám ako sa mi vysmieval keď som bola malá a ja som na neho vykrikovala vo vchode pri schránkach že mucha cc choď na wc. on mi hovoril tuším že mám na hlave osie hniezdo :grinning: :grinning: :grinning: ach tie detské časy :grinning: :grinning: :grinning: a ináč sa strašne podobajú so sestrou. normálne také črty jasné
19. feb 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka-ze mucha cc chod na wc :grinning: :grinning: nemas jeho mobilne cislo?? ja by som mu to poslala :grinning:
19. feb 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja v takom kontakte zasa nie sme. my sme susedia spolu ešte asi so 17 rodinami :grinning: . ale fakt zakaždým keď ho dtretnem tak okrem pozdravu mám chuť mu niečo zabiť že napr. ako sa darí mafiánom alebo že v ktorej časti bude Maslák alebo ako sa máš Maslák? :grinning: :grinning: :grinning: ale potom mi napadne aká budem trápna. však raz mi aj jeho mamina vravela keď sme čakali na výťah že či to pozerávame a ja že hej tak že v tejto časti bude :sweat_smile: . no to sú rozhovory čo??? :sweat_smile:
19. feb 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nahodou ja keby som byvala vedla takej "celebrity" tak pri kazdom vysypani smeti alebo ceste ku vytahu si pripravim nejake otazky :grinning: :grinning:
19. feb 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja že celebrity veď pred chvíľou o ňom skoro nik nevedel. ináč je strašný típek ale komu ako pochuti :sweat_smile:
19. feb 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha už som si spomenula na ten rozchod ... no a je fakt že masláčik môže byť iný v skutočnosti :frowning2:
19. feb 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zasa nemôžem súdiť. však sa len zdravíme :sweat_smile: . už sme sa teda fakt dlho nepoklábosili. naposledy mucha cc choď na WC :grinning: :grinning: :grinning: . ale posledne vedľa z vchodu pomáhal so sťahovaním nábytku tak je aj pracovitý :sweat_smile: na to že je "hviezda" neni zlé nie? to bolo v lete
19. feb 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, už pôjde Panelákuš :grinning:
19. feb 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Že Angelička ahoj :grinning:
19. feb 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To tu dnes trpím samomluvou? Teda "samopísaním?" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok