Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mixka
15. máj 2008

janka 😀 moj na konika ee, ale minule sa smial na imrovi 😀 😀 😀

janka196
15. máj 2008

imro je suprovy, taky tutko ale zlatucky je. aspon to tam trochu ozivil 😉

baby a to vazne odstrania agatu??? 😲 akoze zo zaciatku mi tam vobec nesedela ale uz som si nanu pomalicky zacala zvykat 😅

mixka
15. máj 2008

mne obcas agata pripada jak prispata 😖 ale radsej by som sa pozerala na nu, ako na hajdu, to je fakt 🙄

janka196
15. máj 2008

no veru aj mne. takze hajdu tam bude teraz oxidovat kazdu cast? 😠

mixka
15. máj 2008

no asi hej, skoda ☹

zuzitka
15. máj 2008

a ten imro... to neni ten chlapik z reklamy na poistovnu alebo co to bolo, jak zaspali za volantom? 😝

janka196
15. máj 2008

zuzitka presne to je on, ved to bola suprova reklama 😀 😀 ja som sa na nu stale tak tesila

zuzitka
15. máj 2008

hej, perfektna reklama to bola 😉

a jake trdlo hra v tom panelaku, ze? 😀

janka196
15. máj 2008

zuzitka no ako v tej reklame 😀 😀

janka196
15. máj 2008

mne sa bohovsky pacilo jak robili tu rekonstrukciu tej bitky ci ako sa to povie a imro tomu chudakovy co hral capateho riadnu zavesil 😀 😀

zuzitka
15. máj 2008

😀 😀 😀

janka196
15. máj 2008

no a som zvedava komu blicharovci supnu dunca 🙂

ivka19
15. máj 2008

az teraz som mala moznost pozriet poslednu cast,islo ma rozhodit z hajdu ☹ na co ju tam pleskli a malu ma krasnu 😵 ten jej herecky vykon 😒

ivka19
15. máj 2008

jani,aj ja som sa rehlila na tom imrovi,ked mu jednu natiahol a malo to byt len akoze 😀 😀

leva
15. máj 2008

Je pravda ze Hajdu osobne nepoznam,no na mna posobi zle aj ked nehra,len ked snou robia rozhovor,je ako keby chcela co najviac povedat a afektujeeee,no ale ako pisem nepoznam ju osobne,tak neviem,no ako herecka je uboha .

otrivinkajanka
15. máj 2008

na pnelak.sk som pozerala v tej obyvacke ked sa herci pomylia a ta hajdu si ani nevedela zapamatat jednu vetu no hruza ved to uz moze hrat hociktora zena a lepsie to zahra

majina.b
15. máj 2008

názor odborníka:

http://medialne.etrend.sk/televizia/clanok.php?...

panelák je už u mňa droga 😀 😀 😀

zuzitka
15. máj 2008

takze reprizu mam za sebou.... ten capaty je teda k.o.? 😕

sicilia
15. máj 2008

Mne sa strasne pacilo, ked prisiel Imro do baru sa rozlucit a ked ho angie objala a spytala sa ho, ci si nieco da a on...slahacku 😀 😀 😀 skoro som si cvrkla od smiechu 😀

mata79
15. máj 2008

No baby, hodte nove info, co sa udialo. Dnes maly zaspal 20.30, tak som nevidela nic......

dadka212
15. máj 2008

ja som tiež uspávala, ale niečo som zazrela, ale v podstate sa vtedy nič nedialo...

z.g.
15. máj 2008

Dnes ma ten diel bavil celý. Švehlová bola dobrá, Mórovej tá úloha sadne.Júj,. ale nechce sa mi písať, čo sa udialo. idem sa radšej učiť, nech zase nesedím pri internete.

janka1874
15. máj 2008

v podstate Vam nic vazne neuslo
svehla a blichar sa stale hrabali v skodovke
blicharova balila veci na dovolenku ale Dunca este stale nemaju vyrieseneho
v podstate bola cela cas o hajdu ako sa roztahuje u kordiaka a bola tam aj agata ale nic mimoriadne sa neudialo
a bajzu zvadzala ta nova sestricka 🙂

dadka212
15. máj 2008

Dik Janka 😉

janka1874
15. máj 2008

kludne aj nabuduce ked budeme stihat ked to chodilo o 21.15 tak som pri tom skoro zaspavala a teraz ked to chodi o 20.00 tak to niekedy nestiham 🙂

dadka212
15. máj 2008

Presne aj ja 😝

mata79
15. máj 2008

Co je ten Bajza niecim natrety, ked na neho tak baby letia? A len sa okolo niekoho otrie, uz caka dieta..... Neviem, ci ma smolu alebo stastie.... 😀
No fakt tam Svehlova drzi tempo serialu, lebo inak sa to vlecieeeeee.

janka1874
15. máj 2008

no dnes to bolo fakt trosku nudne 🙂

bibianna
15. máj 2008

mne ten Bajza ide na nervy, neviem, čo na ňom vidia. Mám rada Zuzanu.

monkula
15. máj 2008

Tak, pridávam sa k vám, milovníčkam paneláku... ja to nepozerám pravidelne, pretože MM neznáša tieto seriály, tak len keď nie je doma, ale čítala som si vás, tak m iv podstate nič neušlo...
A keď som si prečítala, že tam prišla Hajdu, tak som si spomenula na káčericu zuzanu Hajdu, až dnes mi došlo, že to bola Karin Haydu, mne lezie na nervy, že všade sa napchá aj s dcérou, malá je zlatá, ale obkukaná...
Ja neznášam karola, keď vidím ten jeho žiarlivý ksicht, tak mi je zle, preto ani nepozerám Mesto tieňov, aj tam hrá 🙄
Mórová je super, a ešte nemusím tú sestričku, Michaelu...