Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

minkak
15. máj 2008

monkula ajoj aj ty tu?
no presne karol a sestricka to je des,
inak ta sestricka sa obcas mihne aj v ordinacii-tam je tiez ....

otrivinkajanka
16. máj 2008

no som ja velice zvedava co urobi bajza ked uvidi tu sestricku michaelu v jeho ordinacii ten american milos to teda vedel zariadit 😀 uz sa tesim na dnesnu cast co bude,,, a co sa tyka agaty to trosku prehnali s tou jej mamou nemyslite?tuli ju a cicika ju akoby mala 10 rokov je to trapne

alexandra
16. máj 2008

otrivinkajanka nie, nemyslim, kazdej kocke by som taku priala, je to skvely pocit 😉

otrivinkajanka
16. máj 2008

no ja si neviem predstavit,ze mna taku staru kozu by mamka cicikala 😉

dadka212
16. máj 2008

Otrivinkajanka aj moja kamoška má s mamou taký vzťah a aj moja mama by chcela, ale ja na to niesom 😀

majka35
16. máj 2008

mňa mama tiež túlila ... aj keď som už bola veľká koza ... a ja budem svoju dcéru túliť dovtedy, kým mi to dovolí ... 😉

otrivinkajanka
16. máj 2008

fiha no ja si to ani neviem predstavit asi na take veci nemam povahu aj ked svoju dcerku bozkavam a tulim kazdy den ale to je este malicka 🙂

minkak
16. máj 2008

otrivikajanka,mozno zmenis nazor,ked vyrastie a budes ju chciet tulit 😉
my mame s mojou mamkou tiez taky vztah- 🙂

janka1874
16. máj 2008

mna doma netulili a viem ze mi to chybalo ja svoju malu budem tulit kym mi to dovoli

mata79
16. máj 2008

Ja s mamou nemam taky vztah, ale za to ma velmi tuli moj manzel.....

monkula
16. máj 2008

mne sa to túlenie páčilo, je fajn, mať sa o koho oprieť v ťažkých chvíľkach...

Mne by sa jedine dostala veta, Si trápna... 😒 😒 😒

vanila
16. máj 2008

Ahojte! Ja s mojou nemam skvely vztach,ale pamatam si ze som lezavala mame niekedy na nohach a sme si pokecali a to som mala 17. Aj teraz by to urobila keby to bole potrebne. Skratka mama je mama a deti su deti. 😉 aj mna strasne zaujima ako Bajza zareaguje na Michaelu ked ju tam zbada. To bude poriadna sokova bomba 😨

vesi
16. máj 2008

tak to som aj ja zvedavá, ale mám aj tušáka, že "američan" (stále zabudnem ako sa volá 😠 ) povie zuzane, že si ju vyžiadal michal. 😠

monkula
16. máj 2008

vesiiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miloš sa volá tan Američan...

vesi
16. máj 2008

čauko moni 😀 tak už si to hádam zapamätám 😅

ved je to hnusný slizák fuuuj, čo na ňom videla?

monkula
16. máj 2008

To teda je, bleeee 😝 😝 😝 😝 A ten silený prízvuk, najviac sa mi páčila Zuzana, keď jej tlačil do hlavy, nech si idú sadnúť, či čo to a ona že nie, a on a prrrrečo nie a ona mu povedala, lllebo sa to niehodííí, tak so msa smiala...

vesi
16. máj 2008

to sa aj mne páčilo, zuzana sa mi celkovo páči 😀
ešte sa mi páčilo ako imro pri rekonštrukcii jednu vrazil tomu chlapíkovi...alebo ked bol vypovedať na polícii 😀

monkula
16. máj 2008

Ja som tieto časti nevidela, to bol MM doma a pozeral hokej...

vesi
16. máj 2008

škoda, dobre som sa pobavila...a čo hovoríš na švehlovú, to je psychologička 😀 😀

monkula
16. máj 2008

To teda hejm to sú iné metódy, že ak nevypočíta príklady, dostane H... na narodeniny, zlatáááá

penelope10
16. máj 2008

ahojky, mne sa pacilo, ako robili rekonstrukciu pripadu nabitku v bare ... cisto mimo realitu, uz by som chcela vidiet policiu ako na kazdu bitku robi rekonsrukciu pripadu. 😀 😀
a zuzana je fajn 🙂
aj vy sa casto citite ako ona? 😅

vesi
16. máj 2008

hlavne, že zabralo, vyzerá to tak, že ten malý to sabotuje naschvál 😀

aj blichárovci sú dobrí, hlavne emil, že do škodovky dali naschvál časti naviac 😀 švehla a blichár sú pri tej škodovke ako" a je to" 😀 😀

vesi
16. máj 2008

no, musím priznať, že niekedy áno 😀 😀 ale ona má lepšie nervy ako ja, aká je kludná pri deckách 😅 😀

monkula
16. máj 2008

penelope, ja sa tak cítim stále, keďže nemám žiadnu Agátu pri sebe, čo by postrážila Chiarku... 😀

vesi
16. máj 2008

moni, to máš jedno, agáte by si ju asi nezverila... 🤐 😀

monkula
16. máj 2008

Máš pravdu, nemám popruhy na stoličke... a ani v kočíku, len také trápne, z ktorých sa Chiarka vyvlečie skôr, než odomknem byt... 🤐 🤐

vesi
16. máj 2008

moju sašku by tiež neustrážila 😀 😀

monkula
16. máj 2008

Aj tak sú takí ochotní ľudia len v TV

emjee
16. máj 2008

no prosim, svehlova ma //

monkula
16. máj 2008

emjee, ja som nepozerala, a teraz si mi nabonzovala pointu 😲 😲 😲 😲 😠 😠 😀 😀 😀