• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
...ta sestricka je tam s tym bajzom dobre traaaaapna :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v tom zelenom bluzone na tom zelenom gauci no vkus kulisarov nula bodov.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Najsamlepsi je kubko s vierkou- fandim im :grinning: :grinning:
4. mar 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucii o co ide? ved Kordiak sa sprava uplne normalne, skôr ona je v krci a neprirodzena, ubrblana :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... nakoniec z Karola urobia chudacika, vcera pri tom pokeci skôr Angie mala problem, ze uz to nie je ono a bla bla
5. mar 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka diky som si prečitala ale nešla mi pridat odpoved tak až teraz :wink:
5. mar 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne bolo luto kordiaka.. pekne sa strapnil :angry: :angry:
5. mar 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, podarilo sa mi vyhrabkat:
dnes: Nedorozumenie. Zuzana ma vazneho napadnika, s ktorym si zacina rozumiet. Medzi Angie a Agatou dosla k vaznemu nedorozumeniu.
06,03,piatok: Vedierok. Stane sa s Jany ucitelka klavira? Zuzana je pozvana na zaujimavy vecierok. Agata prespi v Karolovom byte.
09,03,pondelok: Albert. Ako dopadol vecierok u Petra? Ma Agata dovod hnevat sa na svojho brata? Jana zacina vyucovat hru na klaviri.
10,03,utorok: Milujem ta. Ivana ma uz vsetkeho po krk, zacina konat. Jakub jej povie o svojich problemoch. Vrati sa konecne Karol domov?
11,03,streda: Rozhodnutie. Emilovi sa nepozdava vyvoj vztahu medzi Janou a jej ziakom. Jakub odchadza z domu. Kto mu poskytne azyl?

Takze sa mame na co tesit.... :grinning:
5. mar 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jakub odchadza z domu? kvoli Vierke? no ty koki.. to nabera na obratkach

a karola mi je tiez luto.. ale sam si je na vine, sak co jej povedal.. bozinu ze sak su rovnake.. dilinko
5. mar 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No podla mna je Karol taky pako,mohol ratat s tym, ze ho Betka prezradi, ved za ten cas ju mohol prekuknut.... a s tym, ze isiel za Matkou na letisko po pokazil, ze sa to uz viac ani nedalo...chuda Angie
5. mar 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dosť nechápem Luciine konanie :confounded: ...A Karol....je fakt,že sa s Angie moc dlho nepoznali,keď otehotnela.Nebyť toho,možno už spolu nie su...Takto sa obaja akurát trápia :confounded: ....

a tie snehánky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snehanky a ohava aj mna dostali :grinning:
5. mar 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, teraz ma napadlo, Angie nebola nahodou znasilnena tym co sa z basy vratil? mozno vyde na povrch, ze vlasne Lukasko nemusi byt Karolov syn...mozno budu robit testy... ale to je len moj dohad.. :confused:
5. mar 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sak uz sa testy robili, nie? :confused:
5. mar 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem, myslim, ze iba s Michalom hovorila o pravdepodobnosti, kto moze byt otcom, na ziadne testy si nepamatam :confused:
5. mar 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ake znasilnenie?? a kedy? :confused:
5. mar 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v tom case, ked Angie ostala tehotna
5. mar 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco ze pukacka? :grinning: :grinning: :grinning: to sa mi paci
a ze zuzana bude mat vlastnu talkshow??? viete o tom?
5. mar 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ale tam sa nakoniec urcilo ze otehotnela vtedy ked spala s Karolom.Aspon co ja si pamatam :slight_smile:
5. mar 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevidela si aku obritánsku pukačku nosí na hlave,určite ju potom bolí krk a chrbtica :grinning:
5. mar 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivuss tak na to som uuuplne zabudla :unamused: no ktovie.. tym by sa to cele vyriesilo.. mne sa tiez nieco mari, ale nebolo to na papieri, ze je to Karolove..
5. mar 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zvedava koho bude učiť Janka na klaviri :confused: ked sa Emilkovi nebude pozdávať vztah :wink:
žeby bola na mladych zajačikov???????no uvidime
5. mar 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko, nezda sa vam ze v panelaku nieje uz ani jeden fungujuci vztah okrem blicharovcov :sweat_smile:
5. mar 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,neviem ci som to dobre pochopila, ale sestricka hovorila Michalovi, ze jej manzel je sumo zapasnik,(je pribraty)...a ide mu predstavit nejakeho chudeho zajacika :slight_smile:
5. mar 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aj ho mam strasne rada najviac sa mi paci ivana s jakubom vsetci su super ale niak nemusim agatu
5. mar 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tusim nikto :grinning: sa cudujem, ze ju tam vobec vratil do deja Kraus.. nuz co, jej to jeho kamoska..

ewwe to je na tom najsmutnejsie..

eva neviem si predstavit tu super zasadovu Janku, ako flirtuje s nejakym mladikom.. skor nejaky sympaticky dedko to bude..

ukmima presne tak!!! aj ja muzovi hovorim pri uputavkach, ze mal to byt nejaky pribraty a tucny zapasnik.. pekne ho oklamala
5. mar 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukmima aj ja som si všimla toho svalovca, dosť biedny

mne sa inak zdá, že angie si robila tie testy a vravila karolovi, že dieťa je určite jeho
5. mar 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak bude aj dneska tam trapna Lucia, prestavam pozerat :grinning: lebo uz mlade kocky by sa na Kordiaka hodili, a ona ho nevie opret niekde :sweat_smile: caka kym zacne on...trapna..esteze, tam mame Ivanku a Jakuba,ktory ma plnu hlavu Vierky...
5. mar 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sú síce občas trápny, ale ja by som sa už nemohla prestať dívať, hlavne ma zaujíma ako to všetko dopadne
5. mar 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mna to zaujíma ako to dopadne,hlavne lucia s kordiakom a jakub s ivankou :slight_smile: mohol by si kordiak aj inú najsť,fakt nejakú kočku čo by sa k nemu hodila,lucia nemala s ním ísť,ked teraz je v inej izbe,je predsa dospelá a vie ako to funguje,či nie :grinning: ?
5. mar 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...som zvedava ako dopadne ta petrova oslava...daco som citala, ze Agata sa pohada s Angie ale zaroven ma Agata prespat u Angie....tak uvidime...
5. mar 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronikahel capaty este, ked zil, ju v bare znasilnil..

johnie mnoo kukala som promi noviny :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
5. mar 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto,kde,kedy znasilnil??????????????ani neviem
5. mar 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok