Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

zuzitka
5. mar 2009

sak v bare sa po nej furt liepal tan capaty .... potom mu imro jednu dal, az ho zabil..... 😅

a michal to angie povedal, ze to bude karolove .... ale neviem ako na to dosiel, to tusim neukazovali

mikalove
5. mar 2009

neviem ako to mohol zistil,možno podla toho kedy zostala tehu,ved karol bol vtedy v tom nemecku

eva7780
5. mar 2009

to som ani nepozerala,az neskor ma to chytilo,musim dakedy kuknut tie zaciatky 😉 😉 takže Karolko nevyzerá na otca 😕

mikalove
5. mar 2009

ved bohvie ako to zamiešaju

lekno
5. mar 2009

Áno, Michal jej to určil podľa toho, kedt zostala Angie tehotná. Tak preto jej povedal, že si môže vydýchnuť,
že je to Karolove.

zuzitka
5. mar 2009

to je uz vyriesene 😀

mikalove
5. mar 2009

čo ešte vyriešime? neni už žiadna záhada?? 😀 😀 na čo bola dnes upútavka,nevideli ste? už bude tá žúrka?,ale zuzana asi nezostane v tom počasí,že?

zuzitka
5. mar 2009

teraz vyriesme, kto mi umyje riad? 😀 😀 😀

mikalove
5. mar 2009

umývačka zn.Dve šikovné ruky,aj ja mám takú 😀

zuzitka
5. mar 2009

som si aj myslela ..... alebo zavolam vierku 😀

mikalove
5. mar 2009

u nas by sa zodrala,nie len tak riťou krutiť a jednodňovy prach utierať,robila by ako fretka,a ani naše dieťa by cely deň nespalo ako terezka,už ju par častí neukázali,naša by ju poprehánala...a ani do susedou by nechodila ,lebo by nevládala 😀

zuzitka
5. mar 2009

hi hi ... isla som to teda umyt, hotovo 😀
a kafe pijem....

ze? v tom panelaku je vsetko take akoze 😀 deti furt spia alebo len tak pozeraju 😎

mikalove
5. mar 2009

aj ja si idem dať kafe,nech nepiješ sama

zuzitka
5. mar 2009

a angelika kde je? sa nebavi s imrom uz? 😕

mikalove
5. mar 2009

neviem,neukázali ju,možno reve do vankúša,že zostane na ocot 😀 ,ale radšej by som sa pozerala na angeliku a imra ako kordiaka a luciu 😝

zuzitka
5. mar 2009

no ja neviem, co lucia riesi na tej lyzovacke .... asi ich chce scenar rozist 😅 😅

eva7780
5. mar 2009

aby sa kordiak nakoniec nedal dokopy s agatou,to by už bola pohroma 😅

vesi
5. mar 2009

a možno sa Angie rozíde s karčim a dá sa dokopy s kordiakom a bajzová sa dá zase dokopy s bajzom a odsťahujú sa do čiech a do ich bytu sa nasťahuje niekto nový, koho zbalí mladý fodrázs a po pár mesiacoch zisí, že ona je on 😀 😀

mikalove
5. mar 2009

to hej,nech mu najdu nejakú poriadnu

mikalove
5. mar 2009

vesi,ešte že nie si režisér,nestíhali by sme vstrebávať zmeny,by si to tam prevetrala 😀

vesi
5. mar 2009

mikalove, 😀 😀 😀 ved už by to tam potrebovalo prevetrať 😀

mikalove
5. mar 2009

ale transvestita? ved by to vysielali po desiatej a to by sme dlho čakali 😀

vesi
5. mar 2009

máš pravdu, ja zaspávam cez reklamu už ked to dávajú neskôr v utorok a štvrtok 😝 😀 tak by bol už preoperovaný, to malé deti nechápu a pubiši už vedia viac ako my 😀

mikalove
5. mar 2009

ale potom by si mi tam mohla prideliť nejakú malú roličku s maslákom 😀

vesi
5. mar 2009

ale len preto, že si to ty, môžeš si aj scenár vymyslieť, len to neprežeň s milostnými scénami 😀 lebo to ozaj dajú až po 22,00 aja som už pracujúca žienka, ráno skoro vstávam 😀 😀

mikalove
5. mar 2009

mm by určite urobil cenzúru,tak nepúšťam fantáziu ani pracovať ☹ 😀 😀

vesi
5. mar 2009

😀 😀 😀 nerobí nočné, pustili by to vtedy 😀

mikalove
5. mar 2009

každy 5 deň,má nočnú no to by šlo 😀

mikalove
5. mar 2009

ved nemusím byť v každom dieli 😀 😀

vesi
5. mar 2009

tak to by si mohla aj na viacerých častiach zamakať 😀 a to by si ho ako prebrala tej nádhere bete? ale chcelo by to niečo akčné, počkáš si na ňu za rohom a oskalpuješ ju, ona začne chodiť kanálmi a ty budeš mať voľné pole 😀 😀