• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
sak v bare sa po nej furt liepal tan capaty .... potom mu imro jednu dal, az ho zabil..... :sweat_smile:

a michal to angie povedal, ze to bude karolove .... ale neviem ako na to dosiel, to tusim neukazovali
5. mar 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ako to mohol zistil,možno podla toho kedy zostala tehu,ved karol bol vtedy v tom nemecku
5. mar 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som ani nepozerala,az neskor ma to chytilo,musim dakedy kuknut tie zaciatky :wink: :wink: takže Karolko nevyzerá na otca :confused:
5. mar 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved bohvie ako to zamiešaju
5. mar 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno, Michal jej to určil podľa toho, kedt zostala Angie tehotná. Tak preto jej povedal, že si môže vydýchnuť,
že je to Karolove.
5. mar 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je uz vyriesene :grinning:
5. mar 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo ešte vyriešime? neni už žiadna záhada?? :grinning: :grinning: na čo bola dnes upútavka,nevideli ste? už bude tá žúrka?,ale zuzana asi nezostane v tom počasí,že?
5. mar 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz vyriesme, kto mi umyje riad? :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
umývačka zn.Dve šikovné ruky,aj ja mám takú :grinning:
5. mar 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si aj myslela ..... alebo zavolam vierku :grinning:
5. mar 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas by sa zodrala,nie len tak riťou krutiť a jednodňovy prach utierať,robila by ako fretka,a ani naše dieťa by cely deň nespalo ako terezka,už ju par častí neukázali,naša by ju poprehánala...a ani do susedou by nechodila ,lebo by nevládala :grinning:
5. mar 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hi hi ... isla som to teda umyt, hotovo :grinning:
a kafe pijem....

ze? v tom panelaku je vsetko take akoze :grinning: deti furt spia alebo len tak pozeraju :sunglasses:
5. mar 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si idem dať kafe,nech nepiješ sama
5. mar 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a angelika kde je? sa nebavi s imrom uz? :confused:
5. mar 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem,neukázali ju,možno reve do vankúša,že zostane na ocot :grinning: ,ale radšej by som sa pozerala na angeliku a imra ako kordiaka a luciu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja neviem, co lucia riesi na tej lyzovacke .... asi ich chce scenar rozist :sweat_smile: :sweat_smile:
5. mar 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby sa kordiak nakoniec nedal dokopy s agatou,to by už bola pohroma :sweat_smile:
5. mar 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a možno sa Angie rozíde s karčim a dá sa dokopy s kordiakom a bajzová sa dá zase dokopy s bajzom a odsťahujú sa do čiech a do ich bytu sa nasťahuje niekto nový, koho zbalí mladý fodrázs a po pár mesiacoch zisí, že ona je on :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej,nech mu najdu nejakú poriadnu
5. mar 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi,ešte že nie si režisér,nestíhali by sme vstrebávať zmeny,by si to tam prevetrala :grinning:
5. mar 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikalove, :grinning: :grinning: :grinning: ved už by to tam potrebovalo prevetrať :grinning:
5. mar 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale transvestita? ved by to vysielali po desiatej a to by sme dlho čakali :grinning:
5. mar 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš pravdu, ja zaspávam cez reklamu už ked to dávajú neskôr v utorok a štvrtok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak by bol už preoperovaný, to malé deti nechápu a pubiši už vedia viac ako my :grinning:
5. mar 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale potom by si mi tam mohla prideliť nejakú malú roličku s maslákom :grinning:
5. mar 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale len preto, že si to ty, môžeš si aj scenár vymyslieť, len to neprežeň s milostnými scénami :grinning: lebo to ozaj dajú až po 22,00 aja som už pracujúca žienka, ráno skoro vstávam :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm by určite urobil cenzúru,tak nepúšťam fantáziu ani pracovať :frowning2: :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: nerobí nočné, pustili by to vtedy :grinning:
5. mar 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
každy 5 deň,má nočnú no to by šlo :grinning:
5. mar 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved nemusím byť v každom dieli :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to by si mohla aj na viacerých častiach zamakať :grinning: a to by si ho ako prebrala tej nádhere bete? ale chcelo by to niečo akčné, počkáš si na ňu za rohom a oskalpuješ ju, ona začne chodiť kanálmi a ty budeš mať voľné pole :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok