• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “požiadala zmazať z osobných dôvodov”
13. mar 2009 o 12:57 • majdzy666
práve že Ivanka tam ešte narobí poriadne vetry,riaditeľ možno pôjde aj na súd. :grinning: A ku Brichtovej Katku mám rada,ale v Pošte do Paneláka sa mi nehodí,hlavne tá postava čo akože "hrá".
13. mar 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas som to vcera nevidela, :confounded: Preco Kordiak reval?
13. mar 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reval na Martu, lebo zase dosla k nemu a zacala sa ho vypytovat, preco taha otca do jeho podivnych kseftov :sweat_smile:
tak je nakrical, ze nech sa nestara do jeho sukromnych veci a zase ju vyhodil :grinning:

ale ona ako vzdy zase doleze :grinning:
13. mar 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marta je ako bumerang :grinning:
13. mar 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyhodis oknom, dverami sa vrati :grinning:
13. mar 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo tá bajzová niekedy tú mišku nepostaví na nohy. stále ju vláči po rukách a pritom je to veľké dievča.
13. mar 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo okrem toho že ich nenechá najesť a posiela ich do izby nerobí s tymi deťmi nič
13. mar 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviete či tá Miška ja aj jej dcéra, alebo len niake dieťatko ... ked už tam je mohla by aj niečo veru zahrať, nie ju len nosiť na rukách

nemyslíte že Brychtová tam hrá preto, že jemmé melodie prinášajú na obrazovky panelák a kedže ona je v nich asi si chcela trošku zahrať :unamused:
13. mar 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška neni jej dcera,oni maju takú baculku,niekde tu bola foto...no neviem,kto tam brychtovu dotiahol,možno hrá zadara :grinning:
13. mar 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako sa vam pacia Blicharovci?A Karci z Angie.akosi to tam zas vrie.
13. mar 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karol bol dobry :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Karol,Karol :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Karci dobra bola sprcha co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze chcel sex.a Kubko sa nam vratil.priniesol tulipany.Ivanka dnes este jednu kyticu od niekoho dostane.
13. mar 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata ja to velmi nesledujem,ale to ja taky cas nemam doma pri malom,ako ta bajzova,minule si kludne citala,kludne ranajkovala :grinning: a vsetko ine...... a aj u angie taky klud,casdlhe kecanie,sex v sprche :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to co bolo akoze za koniec?no ale tomu dali.joj ale uz sa tesim na pondelok.Kubkovi sa bude na kolenach hniezdit Vierka.co zasa s toho bude. :unamused:
13. mar 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepredstavoval si to zase? kubko...
a od koho dostala ivanka druhu kyticu?
zuzana chce sex, alebo sa ide priznat michalovi, ze bola s petrom? :sunglasses:
13. mar 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nedostala druhu kyticu.ale mala dostat.
13. mar 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak asi v pondelok, od directora :grinning:
13. mar 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som sa fakt zasmiala s tou sprchou, aj celkovo to bolo s karolom dnes velke osviezenie.
13. mar 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano az v pondelok to bude.aj ja myslim bud od direktora alebo Bajzu.neviem.moje tusenie :unamused:
13. mar 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sa im sceny s karolom naozaj vydarili, to ako vbehol do sprchy a potom hned vybehol :grinning: ... ja som inak hned ako vosiel do bytu a bolo pocut sprchu vravela manzelovi, ze pockaj on tam teraz vbehne a namiesto angie tam bude mamicka :grinning: ... a aj tak bolo :slight_smile:
13. mar 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si to tiez myslela.ze si mamicka spieva v sprche.keby tak na nu este skocil.mohol mat sex s nou. :grinning:
13. mar 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
súhlasím dnes to nemalo chybu a v dnešnej časti hviezdili Mázikovci :grinning: ešte teraz sa u nás smejeme :grinning:
13. mar 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat ho kukam.. vcera som ho prespala :grinning: :grinning:
14. mar 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte panelak to je ten najlepsi serial aky kedy mohol byt hlavne ta ivanka s mamickou hraju to uplne super a bola by som rada keby bol este dlho panelak........majte sa... :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera karol nemal chybu :grinning: :grinning:
14. mar 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak aj my sme sa nasmiali na Karolovi vcera,tiez sme predpokladali ze sa sprchuje mama,no nemalo to chybu,alebo ako ratal kedy zacne malemu spievat uspavanku,aj to bolo dobre :grinning:
14. mar 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Karol fakt boduje :wink: :wink: :wink:
14. mar 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak vzdy ked su na obraze Michal s pukackovou(Petrou)cakam kedy to uz pride a pritulia sa :grinning:
14. mar 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok