Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mirela
20. máj 2009

Agata je fakt trapka, Milan asi riadny zufalec 😝

leva
20. máj 2009

hej,slohol.

leva
20. máj 2009

Dufam ze mu to Zuzana povie.

eva7780
20. máj 2009

mamička by mala prestať vodiť amantov k synovi 😠 nech idú radšej do reštiky
a ten agatin otec je tiež riadne divný,akoby boli soplave decka,nemajú šancu povedať ani svoj názor

leva
20. máj 2009

Ide ako som prezil,tesiiim sa.

eva7780
20. máj 2009

aj ja,dnes to vyzerá byť zaujímavé

leva
20. máj 2009

Hraju tam Betka a Peter z panelaku 😉

mirela
20. máj 2009

nesuvisi to s panelakom, ale s protagonistami 😉

http://www.cas.sk/clanok/117714/mickovicova-a-b...

leva
20. máj 2009

podla mna sa zachovali dobre 😉

eva7780
21. máj 2009

emilko ako skúšal akupunktúru na jankinej ruke 😀 😀
angie s karolom=2 malé deti,obidvaja su rovnako trucovitý

mamartinka
21. máj 2009

kde ste.o chvilku zaciname.aj mne sa vcera pacil ten Emilko a Janka.suprovy su v kazdej casti.dnes uz sa Janka bude balit na liecenie.a akehosi si tam najde.lebo jej potom az odtial pride tak jej pride list od neakeho ctitela.no a co zasa Imrisko dnes vyparati?no uz nech to ide. 😅 a vcera ked tam prisla Jarmilka ku Janke a Emilovi som myslele ze snad sa pani Jarmilka bude starat o pana Emila.a Angie ma zafarbene vlasy na blond?vsimli ste si?

maryah
21. máj 2009

baby, co chcela angelika povedat imrovi??? nie je tehotna???

mamartinka
21. máj 2009

maryah ja myslim na 100% ze bude Imrisko otcom.a Zuzana v tom klobuku tiez bude dobra.Angie sa akosi nepacilo Turecko?to akoze vsetci maju ist ci len Karci? eMILKO AKO Janku rychlo vychystal.co sa jej tak rychlo chcel zbavit.

hasleerka
21. máj 2009

a čože fakt nám skončí panelák, bajzovci aj kordiak pôjdu do chalupy?

maryah
21. máj 2009

mozno budu nakrucat z ineho prostredia... teraz v nedelu pojde v relacii nove byvanie kde bude andy kraus hladat byt na serial, ktory bude chodit od septembra... neviem ci to bude k dalsej serii alebo k uplne inemu serialu 😒

maryah
21. máj 2009

emilko ma pani janky uz asi plne zuby... ta janka je akasi divna, v tom seriali hra taku divnu osobu. niekedy mam z nej dost

hasleerka
21. máj 2009

ahoj mary, najprv ťa zdravím, tiež som z PB ... a pani janku vôbec nemusím, sa divím ako s nou emilko vydrží 😒

maryah
21. máj 2009

ahoj hasleerka, prepac, ja som ta tiez zabudla pozdravit... no janka je trieda sama o sebe, to je pravda a mat taku manzelku no neviem ci by to niekto v realite naozaj vydrzal.
ja nebyvam priamo v PB, ale trosku v okoli

hasleerka
21. máj 2009

a neviete odkial môže vedieť bajza o tom potrate? ... zaujímavé ako pôjde zajtra za dadkou 😒

mamartinka
21. máj 2009

maryah v nedelu co pojde to nove byvanie tak to bude k tomu novemu serialu co bude od septemra.ved to v ukazke ten co to uvadza povedal.a hasleerka ved Michal povedal Zuzane ze on o tom vedel.ze ved je gynekolog a vie kedy ma svoje dni.ze mu aj vtedy povedala ci naznacila ze nemoze ked bola po tom zakroku.

hasleerka
21. máj 2009

aha fakt, máš pravdu ... ale aj tak mi je divné, žeby to ako gyndoš vedel ... ved tie dni sa mohli trebárs aj omeškať, alebo byť skôr, ved HAK neberie

eva7780
22. máj 2009

no podla mna angelika nebude tehu,ale skor bude ich 1.tutumutu,ved ako sa bojí Imro ísť spať k svokrovcom,a ked mu agáta povedala že 3.posch.je plodné 😀 tak možno si prenajmu dáky byt 😉
nepáči sa mi od michala,že aj napriek všetkemu mu nevadi že bola zuzana na potrate a podla ukážky to hned vytrepal ivane,tak to už mohol rovno do rozhlasu 😠 a som zvedavá o čom bude rozprávať s dadkou 😝
chudák emilko,ked bude mať takú kontrolu od marienky ☹

dada1212
22. máj 2009

Súhlasím s Vami, s tou Jankou to už veľmi preháňajú, zž je to naozaj trápne. Janku a Emila som mala najradšej postáv z celého paneláku, vždy to bolo také zaujímavé, zábavné, ale teraz je to už trápne.
A podľa mňa Agáta Imrovi ten byt len požičala na jednu noc, aby si mohli užiť a aby ich pritom náhodou nevyrušili svokrovci/rodičia 😀
Ja tiež nechápem ako môže Michal vedieť z toho, že ho vtedy odmietla, že bola na potrate. Však mohla mať iné dôvody, mohlo jej to prísť v inom období prípadne nemala na to chuť, to mi pripadá ako keby bol jasnovidec...
Ale možno že to vie od tej sestričky z Rakúska, len to Zuzane nechce povedať, ak slúbil tej sestre že neprezradí že mu to povedala.

angelik
22. máj 2009

Podla mna to Michal nevedel, len sa tvaril ze ano, aby to Zuzane ulahcil, ved tiez ma za usami. Vyplyva mi to z rozhovorov so svojou sestrickou a s Ivanou.

A s Jankou to fakt uz prehanaju. Viem, ze existuju taketo typy ludi, ale uz to zacina byt az extremne.

mamartinka
22. máj 2009

no to tiez uz Michal nemusel rozpravat Ivane o tom Zuzaninom potrate.uz to bude vediet cely panelak.

mikalove
22. máj 2009

no aj ja som si pomyslela,načo to rozprava ivane debil,ved to povie jakubovi a zachvilu to budu vedieť všetci..

angelik
22. máj 2009

asi si mysli, ze pozna dobre Ivanu 😕 a ze su 'kamosi' a ti si hovoria kadeco, sak nevie, aka je Ivana?

veronikahel
22. máj 2009

a kolko bude mať častí ešte panelák?? vyzerá to tak, že už len pár a pred prázdninami bude koniec, ked od septembra začína nový seriál... 😒

mikalove
22. máj 2009

možno budú dva,myslíš,že ked má takú sledovanosť tak by skončili? 😕