Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

evkacka
15. jún 2009

Bože počuli ste tu pesničku ked sa Milan vykecaval s Agatou???? Hral tam depeche, somebody, moja srdcovečkaaaaaaaa 🙂 ani neviem o čom oni kecali 😀

mamartinka
15. jún 2009

Imrisko aku pesnicku spustil.a zakaznikov akosi niet.zachod musia Imrisko z Luciou hrat.a co hovorite na Direktora z Ivankou.

majina.b
15. jún 2009

nebol šampus pre ivanku prichystaný v pravej ruke???
a ona zobrala z ľavej

zuzitka
15. jún 2009

a neviete aka pesnicka hrala, ked bol zaber v bare .... sa mi zda, ze to bola nelly furtado, ale neviem song 😨

nepoznate tu pjesnicku? pjosiiim 😵

veronikahel
16. jún 2009

zuzitka, pri ktorej scenke??

veronikahel
16. jún 2009

zuzitka, ja som precitala na miesto zaber - zaver 😀
ak myslis, to ked bol milan s luciou... tak to neviem, ale nelly to nebola....

veronikahel
16. jún 2009

alebo sa mi to podobalo trochu na tento hlas... nie je to ale ta skladba, tak skus pohladat...

https://www.youtube.com/watch?v=0oPk-LwlOBE
zuzitka
16. jún 2009

scenka, ked bol kordiak v bare a kecali s luciou ....

veronika, no je to podobny hlas ... ale skor na furtado sa mi to podoba .... strasne sa to paci mojmu priatelovi, vcera to hladal na youtube do polnoci 😀 😀

veronikahel
16. jún 2009

zuzi, tak napis do panelaka, odkaz...

veronikahel
16. jún 2009

a karol ma ist do toho zahranicia na dva mesiace, nie? a to by sa mal v septembri vratit, a to bude este prec, budu u nich byvat tie studentky... alebo pôjde az po prazdninach? 😕

elibetka
16. jún 2009

Ahojte kočky moje môžte mi v skratke napísať čo sa stalo v paneláku vo štvrtok, piatok a včera?Ďakujem

honey023
16. jún 2009

Inak s tými pesničkami je to pravda, vždy tam púšťajú také dobré pesničky a ich zisťovanie je ťažké 🙂 . Trebalo by im napísať, nech názvy piesní hodia do tituliek 😉

zuzitka
16. jún 2009

tak sa MM dopátral k tej pesničke 😀 😀 😀 z paneláku včerajšieho

M.I.A. ... paper planes 😉

mamartinka
16. jún 2009

no co hovorite na dnesnu cast?mne sa pacilo to Imrove klobucku hop.a Lucii priamo trafil. 😀 no Vierka pekne pride zmalovana.

veronikahel
17. jún 2009

agata je uz trapna 😝

ada085
17. jún 2009

zda sa mi ze agatka uz zacina liezt na nervy aj kordiakovi. len tak dalej 😀

veronikahel
17. jún 2009

no a teraz ho isto prichyti s Vierkou, tak to už pôjde do červena 😀 😀 😀 😀

veronikahel
17. jún 2009

super zuzi, to musel usilovne hladat 😀

zuzitka
17. jún 2009

veronika ... on uz pisal znamym a jedna kamoska to poznala, takze tak 😉

https://www.youtube.com/watch?v=0kH0l7h-zqs
mamartinka
17. jún 2009

panelak 29.06.-Finale|||.(V Pasci).Ako dopadne necakana kontrola?Odide Karol na brigadu?Kordiakovi ostal jeden verny kamarat...Jakub sa potrebuje vyrozpravat.Koho oslovi?

adoracion
17. jún 2009

preco pises co bude dva tyzdne dopredu potom uz ani nemam chut pozerat sice moja vina naco to citam skus tam dat poznamku ze ides pisat dej dopredu!!!!!!!!

mikalove
17. jún 2009

nech sa už milan rozíde s agatou aj tak sa len hádaju...karol asi odíde,akurát tam bude cez prázdniny a nemusíme sa pozerať na anginu odutú hubu,
čo budeme pozerať dva mesiace??

eva7780
17. jún 2009

reprízy 😀 😀

honey023
17. jún 2009

Reprízy podľa mňa nebudú, v tom čase, čo chodili minulý rok, tak teraz tam chodí Súdna sieň. Však aj polku decembra a skoro celý január sme to vydržali 😀

didiana1
17. jún 2009

Ahojte tak ja panelák zbožnujem keď sa dá tak si ho veľmi rada pozriem 🙂

asitka
17. jún 2009

a čo si myslíte o tej krádeží peňazí...a o tom....noo..neviem si spomenúť na meno....nafingoval to??? 😕

mikalove
17. jún 2009

Braňo? podla mna nafingoval,šak aj imro hovoril 😀