Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

ukmima
27. okt 2009

pozerate???vcera som bola off...manzel somral, ze vecer travim na konikovi...tak som podstivo sedela pred telkou a .....nudila som sa 😠

eva7780
27. okt 2009

angie by mala ísť za Karolom,nech si všetko vyjasnia 🤐
ukmima 😀 😀 moj tiež hundre

lucia78lucia
27. okt 2009

Snáď Kubkovi nezistia nič vážne, keď pôjde na vyšetrenie...

lussy23
28. okt 2009

To snáď nie je pravda!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ten kraus mi začína liezť na nervy! Z Michala urobil sukničkára a tým Luckám to stále kazí ☹ Ale Agátke len prilepšuje! Aj o ruku ju žiadali!!!!!!!!!!! Je to jeho miláčik. Škoda reči.

hasleerka
28. okt 2009

no mňa tiež vytáča že z Michala robia sukničkára, pritom to bol taký starostlivý otecko a manžel ... no ktovie čo bude chcieť ten Luckin otec, možno prachy???

zuzitka
28. okt 2009

nechápem angie .... šak karol išiel do Spain pracovať, zarobiť prašule pre rodinu .... na vianoce sa mal vrátiť, nie?
to už mohla vydržať 😠 ked ho tam už raz pustila...

a ked tam už išla za ním, mala ho tam počkať a mali sa porozprávať. miesto toho sa vychrápala s milankom.
a teraz nechce karola, lebo je nezodpovedný ... to tvrdí, nie?

takže vlastne v čom je problém?? 😅 😅 😅

zuzany bajzovej šef je teda milenec barči? jaký bol ufrflaný, ked si ho zuza doberala v bare 😅 😅 😝

aj ninin mažel jaký nervák!!! šupol michalovi cez oko a reval jak lev v púšti 😀 😀 😀

hasleerka
28. okt 2009

no angie ešte nebola pripravená na rodinu ... ved nevie čo chce 😖

zuzitka
28. okt 2009

jednoducho Mária je dcéra toho Michalovho nadriadeného? no toto ... 😕

eva7780
28. okt 2009

nemám pocit,že by sestrička mala vedieť lekárov životopis 😕 angie mi už lezie na nervy,ved ked nemal prácu,stále sa vadili a nemali prachy,tak nech je rada,že zarobí 🤐

majina.b
28. okt 2009

mne sa zda, že Michal zvedie aj Máriu

Mária je fakt zo super rodiny

zuzitka
28. okt 2009

ani mne sa nezdá, že by sestrička mala vedieť o všetkom, o všetkých michalových milenkách 😕
skôr mária zvedie michala 😀

majina.b
28. okt 2009

ale vízom je (mária)

hasleerka
28. okt 2009

no ja myslím že Mária celá žhavá čaká aby ju Michal zviedol, alebo sa ona o to pokúša ... no a teta Martinka žeby mala také známosti, to aj Milanko je proti nej slabá muška

lifiatko
28. okt 2009

co keby sa dala velka lucia dokopy s otcom malej lucie? 🙂 lebo on sa len pytal na malu, nic zatial neziadal... ked ho tam ukazali, daco z toho musi byt... keby chcel prachy, pyta si ich hned... a inac, vzdal sa prava na malu, takze...? 😉

lucia78lucia
29. okt 2009

Tak Kordiak by nemal byť drzý na Martinku, lebo ako vidno Martinka je veľká žena 🙂 ... včera bolo dobré ako Ivana všetkých odfajčila pri dverách 😀 ...a Bajza si večer spolu so sestričkou pozreli Panelák 😉

duska1122
29. okt 2009

tak ja som rada ze karol odisiel. vobec mi tam nechybal a uprimne ja by som doma takeho tlka nechcela , je nezodpovedny a tak.

eva7780
29. okt 2009

Bajzovka aká panička 😕 ani o domaácnosť sa nechce starať 😝 hlavne že aj Bajza robí

bocenka
29. okt 2009

dufam ze zuza si nezacne z tym plechavym kolegom vobe sa mi nepaci 😝 😝

eva7780
29. okt 2009

bocenka mne je tiež riadne nesympatický 😝

bocenka
29. okt 2009

Janka aka sporovliva 😀 😀 😀 pol vajicka tebe pol mne 😀

ukmima
29. okt 2009

Nina zas otravuje, Zuzanu bali kolega...a pozval ju domov... ☹ , do uz naozaj ide kazdy s kazdym

ukmima
29. okt 2009

Angie o co ide???cakala som, ze zavolas...

majina.b
29. okt 2009

mne sa nezda riaditelka domova, nezamilovala sa do Lucie 😀 😀 😀 ked sa pozvala na návštevu?

no neviem kto viac perlí, či Angie alebo Ivana 😝

eva7780
29. okt 2009

majina aj mm povedal,že vyzerá b yť na ženy 😀 😀

lussy23
30. okt 2009

Som rada, že to luckám vyšlo. 🙂

ukmima
30. okt 2009

riaditelka je nejaka paf s Lucii...len aby sa nebozkali na zoznamenie....

honey023
30. okt 2009

Možno ju má rada lebo jej je sympatická 🙂 , ale tak možno je na ženy, však uvidíme 🙂

hasleerka
30. okt 2009

no ja už mám dávnejšie podozrenie že pani riaditeľka ide po Lucii, veď náramne chodia na kávičku ... ale nie je divné, že dajú dieťa bez problémov slobodnej žene???

majina.b
30. okt 2009

direktor Nagy:
http://www.pluska.sk/magazin/2009/10/brano-misi...

masľak
http://www.pluska.sk/magazin/2009/10/jan-koleni...

včera som bola prekvapená keď policajti povedali pravé meno masľaka, a ja že je origo masľak

slobodnej žene daju do pestunskej starostlivosti dieťa, či adopcia to neviem

lucia78lucia
30. okt 2009

Direktor z Paneláka režíruje Súdnu sieň? Tak mi je novinka... čo sa človek nedozvie, ešteže sa o tých hercoch píše 😉