icon

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

avatar
lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

Zhrnutie diskusie
Automatický súhrn diskusie generovaný umelou inteligenciou · 27. jún 2026 · 22695 príspevkov

Stručné zhrnutie

  • Panelák vysiela TV JOJ a celé epizódy sú dostupné v archíve TV JOJ na http://televizia.joj.sk/tv-archiv.html a na oficiálnej stránke seriálu http://panelak.joj.sk/.
  • Vysielací čas seriálu bol v diskusii uvedený ako presunutý z približne 21:15 na večerný blok okolo 20:00–20:10, čo viedlo divákov k používaniu archívu, nahrávaniu a reprízam.
  • V diskusii diváci kritizovali častú prezentáciu alkoholu, poukázali na explicitnú scénu znásilnenia postavy Angie a zmieňovali, že podľa príspevkov plánujú 193 častí; sledovanosť odporúčali kontrolovať na www.medialne.sk a medialne.etrend.sk.


Q: Kde si môžem pozrieť vynechané časti Paneláku?
A: Panelák je dostupný v archíve TV JOJ na http://televizia.joj.sk/tv-archiv.html a na http://panelak.joj.sk/; diskutujúci uvádzali, že pre prehrávanie treba stiahnuť „ten ich prehrávač“ JOJ.

Q: Kedy seriál Panelák vysiela a prečo sa menil čas?
A: V diskusii užívatelia uvádzali presun z pôvodného neskoršieho času okolo 21:15 na čas 20:00–20:10 a spomínali, že niektoré epizódy začali aj o 20:20, čo spôsobilo, že diváci prestali stíhať pri pôvodnom režime.

Q: Kde nájdem údaje o sledovanosti a ratingu Paneláku?
A: Diskutujúci odporúčali sledovať ratingy na www.medialne.sk a konkrétne na medialne.etrend.sk (sekcie s grafmi a tabuľkami sledovanosti), vrátane odkazov na grafy relácie.

Q: Ako obísť problémy so zvukom alebo reklamou pri pozeraní archívu?
A: V diskusii odporúčali v archíve JOJ použiť ikonu na stíšenie reklamy v pravom hornom rohu alebo nahrávať epizódy na video ako alternatívu, ak stream v archíve „buchá“ kvôli reklame.

Q: Koľko epizód Paneláku plánujú?
A: V diskusii sa objavila informácia „plánujú 193 častí“.

Q: Kto hrá Agátu a spomínali v diskusii jej odchod alebo výmenu herečky?
A: Postavu Agáty v diskusii pomenúvali ako hranú Viki Rakovou; v diskusii sa tiež spomínalo, že by Agáta mohla skončiť a že náhradou by mohla byť Karin Hajdu.

Závery z diskusie

Zhoda

  • Panelák je pre mnohých divákov „oddychovkou“ na večerné pozeranie a viacerí diváci chválili postavy Emil a Janka ako najsympatickejšie.
  • Epizódy sú dostupné v archíve TV JOJ a na oficiálnej stránke seriálu, pričom niektorí diváci odporúčajú stiahnuť JOJ prehrávač alebo nahrávať na video.


Sporné názory

  • Niektorí diváci považujú Panelák za zábavnú realistickú sériu / iní ho považujú za primitívny alebo infantilný seriál.
  • Niektorí diváci kritizujú herectvo Agáty (Viki Raková) a vítajú jej údajné odstránenie / iní si na ňu postupne zvykli a nechcú jej odchod.
  • Niektorí považujú presun vysielacieho času na 20:00 za v poriadku, iní upozorňujú, že skôr nasadené násilné alebo explicitné scény (napr. znásilnenie postavy Angie) nie sú vhodné pre detských divákov večer.


Otvorené otázky

  • Bude postava Agáty (Viki Raková) opúšťať seriál trvalo a kto ju nahradí v hlavnej línii?
  • Ako sa vyrieši zápletka s „američanom“ a sestričkou Michaelou v ordinácii Bajzu?
  • Budú Panelák vysielať cez letné prázdniny alebo bude v tom čase prestávka / náhradný program?
  • Ako JOJ a tvorcovia reagujú na kritiku častej prezentácie alkoholu a explicitných scén v skoršom vysielacom čase?


Spomenuté značky a firmy
TV JOJ, panelak.joj.sk, televizia.joj.sk, www.panelak.sk, www.medialne.sk, medialne.etrend.sk, Markíza, TV Prima, Spektrum, Discavery, Let´s dance2, bulvar.atlas.sk, casopismamina.sk

Spomenuté produkty a metódy
archív TV JOJ, JOJ prehrávač („ten ich prehrávač“), nahrávanie na video, stiahnutie prehrávača, sekcia „Epizody“ / „Synopsa“, sledovanosť (rating), 193 častí, scéna znásilnenia (znásilnenie)

Miesta a osoby
Agáta, Viki Raková, Iva Švehlová, Karin Hajdu, Emil, Janka, Kordiak, Karol, Angie, Imro, Jakub Švehla, Bajza, Blicharovci, Michaela, Milos (američan), Henrieta Mičkovicová, Alexandra Bartu, Ester, Nemecko, Amerika

avatar
mamartinka
13. nov 2009

No dnes nic moc.Strasne sa mi pacili ale Lucky.Ta lucinka nema chybu.Zlatunke dievcatko.Bajze no koment a Angie druhe no koment.

avatar
lucia78lucia
13. nov 2009

Chudáčik Imro, dnes bol total K.O. 🙂 a Lucky boli zlaté 😉 a tiež sme hovorili, že v KBK modrého a tu ružového 🙂. Patrik je aký pokakaný zo Zdeny 🙂 , keby mu povedala, že zoskoč z balkóna, tak on zoskočí.

avatar
ukmima
16. nov 2009

Ahojte, tak o tyzden nas caka- 23.11.- KYTICA- Karol sa konecne rozhodol. Ostane s rodinou? Medzi Albertom a Nikou sa schyluje k imtimnemu zblizeniu
24.11.- ODSAVACKA- Emil kupil dalsi televizor. Janka razne zakroci. Kto bude vitazom sporu? Milan je v uzkych, situciu riesi s Angii.
25,11.- GARAZ- Emil zacal podvadzat. Jakub chce zobrat mamicku na Vianoce domov. Ako zareaguje Ivana?
26.11.- SUSEDIA- Angie je v soku, svoj zial zapija alkoholom. Jana kupi Emilovi vianocny darcek. Agata sa stretne s Romanom.
27.11. - LOGIKA- Zdena prichadza k Jancovcom. Dusanovi urobi ranajky. Ako sa zachova Sona? Psychologicky sa chystaju na spolocny zatah.

Tolko som vycitala...uz len tesit sa nam ostava 😀

avatar
mamartinka
16. nov 2009

Panelak 30.11.(Vlacik).Dusan sa zdoveruje Milanovi.Konecne povie o dovode odchodu z Kosic pravdu.Sona vyhodi Zdenku z bytu...

avatar
mamartinka
16. nov 2009

Panelak-1.12(Egoista) U Bajzovcou je hlavnou temou rozhovorou Ales.Imro dostava od Angeliky tabletky na chudnutie.Ako zareaguje? Panelak-2.12 Streda(Diler) Zuzana povie Ivane na rovinu,co si o nej mysli.Michal sa dozvie o incidente.Milan Kordiak pripravil pre Martinku prekvapenie... Panelak-3.12 Stvrtok(Silny super) Dusan sa obava otazok svojho syna.Medzi Zuzanou a Didianou doslo k pracovnemu sporu.Milan pozhanal Jakubovi dodavku... Panelak-4.12 Piatok(Pohrebak) Imro sa snazi udobrit z Angelikou.Alica sa nahodne stretava s Jakubom,upozornuje ho na ichmanzelsku krizu...

avatar
honey023
16. nov 2009

Tak nakoniec bola (a dnes aj bude) Zuzana Fialová, Lucka bude mať radosť 😉

avatar
ukmima
16. nov 2009

Zuzku vybavil Boris...sa tesim, ktovie ci ho zapletu do deja

avatar
lucia78lucia
16. nov 2009

Imro, možno niečo vybaví u Dzurindovej 😀

avatar
mamartinka
16. nov 2009

No dnes to bolo akosi o nicom.Co sa mi akurat pacilo Lucy maju umna dnes1.Inak nic moc.Patrik bol dobry s tym srdieckom svieckovim.Aj Imriskove hlasky.A mamicka si nic nepameta.

avatar
mamartinka
16. nov 2009

Lucky som chcela napisat. 🙂

avatar
lucia78lucia
16. nov 2009

Tak to srdce bolo dobré... a aj Blichárovci boli super 😀 aj Imro, aj Lucky... a snáď kurenára zapletú do deja.

Neviete niekto ako sa volá?

avatar
ukmima
17. nov 2009

Vcera bolo akurat pekne, ako zacal zaciatok..., ze Boris ma poslal. Nepotrebovala Lucia ani tazke tisice...a Zuzka dosla.
A Patova hlaska- podla toho co pozeras, bud kutyla alebo profesionalov- tutu-mutu, alebo coro- moro 😀

avatar
www8www8
17. nov 2009

Údržbár sa volá tuším Ľubo Bukový.

avatar
majina.b
17. nov 2009

ľubo bukový hra nanuka, agáty nápadnika

avatar
labelo
17. nov 2009

ta MARTINKA to bude riadna mafianka ked ma z nej uz ofuky uz aj Maslak,ako povedal,ze to bude riadna bomba ked si na 100 % overi,ze je to tak
vcera som nekukala,nepovedal to uz Maslak kto je Martinka?

avatar
majina.b
17. nov 2009

urdžbar - michal kubovčik (ale nie som si ista na100%)

avatar
lussy23
17. nov 2009

Nevidela som to celé. Kam išla Barča?
To prekvpanie pre Zdenku, tie sviečky bolo pekné. A zhodou náhod tam hrala pesnička, ktorú akurát Ben spieval ako labutiu pieseň v Superstar. 🙂

avatar
honey023
17. nov 2009

lussy: iba povedala, že Barča odišla, nie? Nejak som nepostrehla, že by to bližšie definovali, alebo nie?
To srdce bolo pekné a čoro-moro bolo tiež dobré 😀 a dnes by mal Imro vybaviť Dzuridnovú 😉

avatar
zuzitka
17. nov 2009

barča sa pohnevala so zdenkou /ked jej našla v šuflíku nejaký biely prášok 😅/ a vravela, že jedna z nich musí odísť z bytu. tak sa barča zbalila a odišla. ale tuším včera povedali, že išla k nejakej kamoške na pár dní...

avatar
www8www8
17. nov 2009

Aha, sorry... ten Bukový je naozaj Roman, resp. Nanuk 🙂

avatar
lucia78lucia
17. nov 2009

Labelo, no tá bomba mala byť to, že Milanov otec je zapletený tiež to podivných kšeftov a s Martinou sú jedna ruka... Milan síce tomu nechcel veriť, ale zrejme tomu aj verí.

Inak Julka teraz nemala chybu ako opisovala ten víkendový príbeh 😀 😀 😀

avatar
ukmima
17. nov 2009

Terka je aka pekn, vlasky ma nadherne 😉 , Terezka, choj k tej tete 😀

avatar
mamartinka
17. nov 2009

Kamze sa Bajzovci stratili?To boli sami akoze v kine?No to su rodicia.A Zuzana na navsteve a Michal staraj sa.

avatar
hasleerka
17. nov 2009

som sem dávno nenakukla ale sledujem stále ... tiež by ma zaujímalo ako išli chalani do kina, či ich tam zaviezol alebo išli sami???

avatar
majina.b
18. nov 2009

malí bajzovci, určite ich tam doviedol michal, a oni utiekli počas filmu

avatar
ukmima
18. nov 2009

Podla mna do toho nejako zapletu Ninu, a bude sa michalovi vyhrazat...uvidime

avatar
honey023
18. nov 2009

No Zuza Michala zabije... ale keď sa Michal rozprával s Jakubom, tak hovoril niečo také, že bol zobrať Bajzovcov do kina, nie? A že potom ide z baru pre nich... čiže určite sa o nich dobre postaral.

Inak Angie s Karolom ešte nevolala? Lebo viem, že Imro jej hovoril, že zvonil to mobil a bol to Karol, ale potom nič viac neukázali, že?

avatar
ukmima
18. nov 2009

No Miriam, to je teda infoska...10 bodov mas, Zuzan mi tam nebude chybat