Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

majina.b
12. feb 2010

starý Fodrász je celkom vtipný 🙂

monkula
12. feb 2010

eva, akurát som to sem prišla napísať, tak nič.... 😝 😝 😝 😀 😀
a načo potrebuej Angelička opatrovateľku? 😕

susi157
12. feb 2010

ahojte prešvihla som čo povedala angelika lucii 🙂

mamartinka
12. feb 2010

No Fodrasz stary nemal chyby dole pri tom vitahu.Ako Martinku nastrasil.A Preco Nika,Zdena,Barca nechali taky prazdny dom?Ani nabytka nicoho akosi tam Karol nema.Oni mali aj nabytok svoj ci to bol Angiin?

mamartinka
12. feb 2010

monkula Angelicka chce pre Davida opatrovatelku lebo nic nestiha a nema este neaky rezim.Inak preco prisla sama Angelicka.Ved Imro vravel Lucii ze ide k mame z Davidkom a prisla domov sama.Vobec tie deti tam neukazuju akosi.A Angii bola sama s Kordiakom v spalni a zrazu rano Kordiak urobil som Lukaskovi kakalko.A kde bol Lukasko vecer ked ho ani neukazali.Nechpem uz akosi.

duska1122
12. feb 2010

no stary fodrasz 100 bodov. aj dusan v tej posteli 😀

mamartinka
12. feb 2010

No uz Lukaska ukazali.A mame tu zasa Danielu.Ano Jancovci nemaju chybu.Ivanka a Bajza. 😝

pia22
12. feb 2010

Janka z Panelaku bude hrat v Panelaku, no to je uz fakt schiza😀

mamartinka
12. feb 2010

Nie Janka bude hrat v Odsudenych.Je to pisane v niektorom diele.Imrisko,Imrisko a blokovanie.Ach jaj.A Lucia nam dostala prstienok od Denise.To bol zasnubny?A ten Fodrasz nemal zasa chybu ked Janco prisiel pre alkohol.

majina.b
12. feb 2010

janka v odsudených

susi157
12. feb 2010

napište mi prosim čo chcela alebo čo povedala Angelika Lucii diki 🙂

honey023
12. feb 2010

Martinka s Karolom majú riadne kšefty ty brďo 🙂 sa nezdajú...

hasleerka
12. feb 2010

ja som dnes nekukala, zajtra musím cez net ... z Angeličky sa stáva dáka panička, nájom im platí šéfka a ešte by aj opatrovateľku chcela ... tak to by sa tu mne nemohlo stať, všetko som si robila sama, ešte aj na prechádzky som stíhala

honey023
12. feb 2010

Inak niekde bolo písané, že na 80% tipujú tehotenstvo Helene Krajčiovej, lebo vraj má už 35 rokov a je zrelá na tehotenstvo, tak neviem... no bolo by to zaujímavé, keby to bola ona, museli by prekopať celý scenár 🙂

majina.b
12. feb 2010

prsteň lucia dostala nááádhernýýý 😵

dada1212
12. feb 2010

susi Povedala jej, že Imra zneužívajú, že tam má určite najnižší plat, že ona, keď robila na Liptovskej Mare, tak tam blokovali všetci a tringelt mal ten, kto blokoval a kto sa snažil. A že v bare by to tiež tak malo byť.

timinka3
12. feb 2010

vacsinu len citam ale neda mi jedna vec. preco neustale riesite deti v panelaku preco tam niesu a kde su.
ved nataca sa stale a deti tam nemozu byt vzdy na kazdom obraze.
a je to len serial a nie realita, i ked aj v realnom zivote je plno rozvodov, i ludi ako je Ivana a Jakub atd.
a peniaze hybu svetom, vid. Martinka a Milan...

majina.b
12. feb 2010

timinka, tu neriešime až tak počet koľko krát sa dieťa objavy na obrazovka, ale prostredie v ktorom to dieťa vyrasta, bez detskej stoličky, blbe mlieko pre ročné dieťa, byt bez hračiek....

mamartinka
13. feb 2010

Je tam aj o Lucii a Heni Mickovicovej a Bartovi....http://dnes.atlas.sk/showbiz/621215/vestkyna-co...

mamartinka
13. feb 2010

Panelak 15.02 Pondelok(Cibetka)Martinka sa snazi prehovorit Karola na spolupracu.Ponuka mu peniaze.Denisa darovala Lucii krasny prsten. 16.02.Utorok(Odsudene)Karol sa chce stretnut s Agatou.Narazi vsak na Fodrasza.Jakub ide na plavaren kde stretava Niku 17.02.Streda(Vrchna)Michal sa zoznamuje s novou vrchnou sestrou Kocankovou.Milan s Angie rozmislaju,ako sa dostat k peniazom. 18.02.Stvrtok(Rodina)Jana zistuje,ze k panelaku prisli policajti.Borisovi sa prestava pacit rola opatrovatelky.Maria je nahnevana na Michala Bajzu. 19.02 Piatok(Spojenci)Zdena chce stravit vikend s Dusanom.Emil zistuje,kto priviezol Janku domov.Novy sef psychologickej poradne vymyslel akciu pre zamestancov.

lussy23
13. feb 2010

Ahojte. Teda tá Martinka nie je hlúpa. Som si myslela, že ako blondína, odíde na záchod a kufor nechá tam=o)
Mamartinka - ja si myslím, že tie deti tam ani nie sú. Ivana sa pozerá do prázdnej postielky, vezie prázdny kočík.
Inak mi strašne vadí oslovenie Angelička. Niektoré mená sú priveľmi pekné na to, aby sa ešte zdrobňovali. napríklad, Angelika, Rebeka.
A bolo dobré, ako sa ten šéf tváril, keď ho vybozkávali 😀

mamartinka
15. feb 2010

No dnes sa nepozera?Ako sa vam paci Kubko a Ivanka.V tej restike nemali chybu.A aj Zdenu Studenkovu dnes mame.Imro s tou starou materou nemal tiez chybu.Lucia a Denisa nemam slov.

majina.b
15. feb 2010

asi Lucia bude tehu, take debaty viedla s Denisou.............

honey023
15. feb 2010

Ach jáááj, dnes sa to všetko záhadne skončilo... musíme čakať do zajtra.

majina.b
15. feb 2010

Jančo určite to neprezradí