Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mirka099
15. feb 2010

ale niekde som citala ze Jakub sa v tejto serii dozvie o Ivane a Michalovi..tak snad konecne zajtra 🙂

mamartinka
15. feb 2010

Ja som zvedava ako to dopadne u Jancovcov s tym Dusanovim priznanim.Ja myslim ze to Jakubovi povie.Len mamicku uz akosi nedavaju do deja.Uz ani Kubko za nou nechodi.

majina.b
15. feb 2010

mamičku švehlovu odsudili 😀 😀 natáča inde

lucia78lucia
15. feb 2010

Mamička Švehlová sa vraj má objaviť (asi) v marcových častiach a vraj nás s ňou čaká prekvapenie. Teraz mala toho veľa, tak jej dali menej priestoru v Paneláku a dokonca bude robiť porotkyňu v novej show na JOJke... Showdance sa to tuším volá.

crybutterfly
15. feb 2010

babule, neviete mi tak v krátkosti povedať čo bolo v novej sérii paneláku, drobec v poslednej dobe zaspával trošku pomalšie, niekedy som ho ukladala i hodinku, takže som z Paneláku nevidela skoro nič...
ĎAAAAKUJEM a pekný večer prajem.

emjee
15. feb 2010

dlho som to tu necitala, ale mam jeden postreh:

ked imro povedal angie, ze ho mrzi, ze nemoze dojcit, ona zahlasila, ze dojcila Lukaska do pol roka - prosim vas kedy to stihla? sak bola niekolko mesiacov v kome v nemocnici a Lukasko doma 😅

a nepostrehli ste dnes po panelaku tu vyzvu, ze hladaju deticky, ktore maju teraz 2 roky?

monkula
15. feb 2010

emjee, postrehla, postrehla...
a postreh dobrý, veď bola fakt v kóme.... asi je taká supermatka, že to robila aj v kóme... 😀

emjee
15. feb 2010

neviem, ci my sme take zmagorene konikom, ale fakt tam maju plno "preslapov" pri vychove deti 😅

petruska77
16. feb 2010

ona nielenze bola v kome, ale aj dost skoro potom zacala robit v bare a o maleho sa jej starala mama, takze to kojenie tiez neviem ako zvladala 😀

mna inak dost irituje, ako panelakovi rodicia hovoria o svojich detoch stylom "mala Terezka", "maly Lukasko"... aj Angelika uz tak hovori "maly Davidko sa zobudil"... tak bud poviem "maly" alebo len "Davidko" nie? by som si pripadala akokeby som hovorila o cudzom dietati nie o vlastnom 😉

perla200
16. feb 2010

emjeee....tak nad tým som rozmýslala aj ja.... no ako mohla kojit ked bola v kome a určite laktacia nenastúpila, ved aj mlieko Hami tam majú 2....a mala terezka by mala pit hami 3..... ty kokso vsímame detaily že?

petruska77
16. feb 2010

a inak Terezka uz ma okolo roku a stale ma v postielke rost uplne hore 🙂 my sme premiestnovali rost ked mal maly asi pol roka, inak by sa z postielky vysypal kazdu chvilu 🙂

lila794
16. feb 2010

Dievcata, ja mam pocit, ze to uz pozeravam iba kvoli tymto ich preslapom 😀 ked to Angii vtedy zahlasila o tom polrocnom kojeni, az som caj vyliala, co ma trhlo, hlavne, ze tam vsetci okrem nej behali okolo Lukaska s flasou UM 😀 😀 😀

Chcem sa opytat, kto je ta baba, co spala s Michalom, teda, ak s nim spala, pozerala som len tak matne. Dik!

mirela
16. feb 2010

lila - to je sestricka v sanatoriu, ta sa objavila 1x v piatok

lila794
16. feb 2010

Aha, v piatok som asi nepozerala 😀 Dakujem!!!

honey023
16. feb 2010

Mamičky dvojročných detí, môžete vyhrať 😉 http://panelak.blogspot.com/2010/02/oslavy-v-pa...

lussy23
16. feb 2010

Ahojte. Tie prešlapy sú strašné! mali by opäť dať panelák magazín a diváci by na to Kausa upozornili.
Nepostrehla som. Čo bolo napísané na tej tabuľke, keď prišla do baru Zdena Studenková?
A mohli by si aj vedomiť, že niektoré men ású pekné aj tak a netreba ich zdrobňovať. Vid Angelička 😲

ukmima
16. feb 2010

bolo tam napoj starej matere...to s tym cmarom... 😀

emjee
16. feb 2010

pomsta starej matere 😀

mamartinka
16. feb 2010

To bolo dobre ten napoj starej matere. 😀

monkula
16. feb 2010

Angelička mi už lezie na nervy.... No, Imriško, ukáž, ak oblokuješ.. ja by som také teľa nepustila ani záchod vyčistiť... 😝 😝 😝
Ale so msa smiala, keď si Alica skúšala ten top, že nemám v tom veľké kozy? 😀

emjee
16. feb 2010

ste si vsimli - vo vcerajsom dieli nabehla pani Janka za Krausom s takym veeeelmi vyraznym ruzom a v dnesnom dieli ked sa akoze vratila z baru uz mala ruz taky decentny 😀 - uz som jak Jancovci, len chyby hladam 😀 😀 😀

mamartinka
16. feb 2010

Janco bol dobry s tou fackou dnes Zdene.A Imrisko a Kubko nemali tiez chybu.A sef zajtra pozve Ivanku na veceru.Co s toho zasa bude,dalsi milenec zeby?Alica s kozami 😀 a topom.

petruska77
17. feb 2010

vcerajsia cast bola super ako vzdy 🙂 som zvedava na Zdenu, co vyparati Jancovi...

inak neviete kam zmizol nabytok co mali Angie a Karol v byte? Lebo ako tam mal Karol minule Martinku, tak tam sedeli len na stolickach a nic ine tam nebolo... ved ten byt bol zariadeny este predtym ako tam boli najomnicky, tak kde sa to zariadenie vsetko podelo? 😕

lila794
17. feb 2010

Mam pocit, ze tej Angii ide iba o prachy, Milanko bez penazi jej uz akosi nevonia 😉

lucia78lucia
17. feb 2010

Kočeny 🙂 , Panelák sa nám roztancuje: http://panelak.blogspot.com/2010/02/panelak-sa-...

monkula
17. feb 2010

lila, presne to isté si myslím aj ja.. Najprv Masláak neznáša, a teraz ho ide aj s Danielou pozývať na večeru 😒
Čo myslíte, čo jej povie Karol, aký návrh? Ja tipujem, že jej povie, aby nechala Kordiaka a dá jej pokoj...

lussy23
17. feb 2010

No som zvedavá , ako to dopadne s tou večerou. včera ste spomínali, že Endží bola v kóme, prečo? čo sa stalo?