• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
dnes nik nepozera_ ?
4. mar 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co dnes bolo?Idem pozrem archiv joj.Inak ta Ivana riadna furijka zacina byt. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pan liecitel tusim sa nam opil u Kubka. :grinning:
4. mar 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ako že Marko Igonda/ dr. Fábry konči???? dufam že nie....
4. mar 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podľa mňa nekončí, ako Fábry je špina, ale hrá to dobre a bolo by fajn, keby v tom sanatóriu bola aj trochu negatívnej energie, ktorú zvykne roznášať... inak fajnový pôrod mali :grinning: , no a bude zaujímavé, že ako sa Ivanka popasuje v byte s pravahou: Kubko, liečiteľ, mamička vs. Ivana, však jej prepne :grinning:
4. mar 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zacina to byt zaujimave u Svehlovcov.Bude prca a sranda este :grinning: A Karol nam konci z Martinkou?Uz sa jej aj on nabazil?Imro a tanec,spev dobry.A pan Emil bol dobry ako Janke daval tie ruky nad hlavu. :grinning: Agatka sa nam zamilovala do Nora.Uz ho chce aj do bytu nastahovat po jednom dni zoznamenia.Som zvedava ci si spolu nieco zacnu.
4. mar 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to bude teda este sranda u Svehlovcov..uz sa na to tesim.. :grinning: ..a agatka potrebuje podla mna chlapa,lebo inak jej zachvylku aj sibne z jej otca.. :wink:
4. mar 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som teda rodila v nemocnici, ale dufam, ze v sukromnom sanatoriu mavaju realne viac ako jedneho lekara, ktory ma sluzbu :sweat_smile:
4. mar 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete čo ma najviac hnevá ? Tie ich reklamy...včera 20:20 začali, 20:40 reklama a 20:52 ďalšia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, ci ste to tu uz spominali, ale ten chalan, ktoreho bali Agata (alebo on ju) - Milan Ondrik, co bol vcera v bare s Milanom a maslakom, tak on nehral v prvej serii toho frajera Angie - Capateho? Co ho Imro prizabil? Myslim, ze to bol on...a liecitel, co ho hra Peter Simun nebol nahodou predtym postarom? :sweat_smile:
5. mar 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka: Peter Šimum nehral v Paneláku, ale v Kutyilovi, v Paneláku mali zatiaľ iba poštárky :slight_smile: a Čapatý - Milan Ondrík - je teraz ten nový Noro, ale nie je to Čapatý, všetci boli z toho v šoku, keď sa tam zrazu objavil Čapatý, ale akože sa naňho iba podobá, inak hrá novú postavu Nora.
5. mar 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Takže tehotnú bude predsa len tá Agátka. Akosi si sa zakukali do seba s tým Norom. :slight_smile: Do úvahy ešte prichádza Ivana a Angie. Kraus totiž vravel, že to bude jedna zo stálych herečiek.
Ivana je strašná. Doma geneál, v robote pubertiačka. Som nemohla ako robila kiš kiš Alici :slight_smile:
Tá malá Miška musí byť poslušné dieťa. Celý čas tam len potichu sedí, nič nehovorí....Klárika a Silvinka sú..... Kvôli nim dostal vynadané chudák Fábry.
Spomínali ste, že tie deti nebývajú choré. Podĺa mňa to je normálne. však to neni Ordinácia :slight_smile:
Babulka - Ako mohol IMRO prizabiť Čapatého? To nešiel ani do väzenia, alebo to bolo len náhodou? Ja sledujem Panelák od 4.Série. :wink:
5. mar 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuu...tej morovej uz prepina :rolling_eyes:
5. mar 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,a nezda sa vam,ze ten maslak nejako pokukuje po Angie?no to som zvedava co s toho bude.. :wink:
5. mar 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne sa zda ze ju vyslovene bali :grinning:
5. mar 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Maslak nam asi chce zbalit Angie.Dnes aj Terezku ukazu v stolicke za stolom.A Bajza sa dnes ma stretnut s tym liecitelom.To bude este sranda Kubko,liecitel a mamicka. :grinning:
5. mar 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No o chvilu zacina,celkom somzvedawa co vymyyslia :wink:
A Maslak urcite baki angie...
5. mar 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Angie este nech ukaze Kordiakovi ako sa plienky davaju Lukimu.
5. mar 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co povedal Dusan Patrikovi v bare?Som to dobre nezaregistrovala.Sa udobrili?
5. mar 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Videl som to v seriáli hnáty, teda Kosti to Imro inak zadrel :grinning: ... A Dušanovi skoro odleteli okuliare :grinning:
5. mar 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Konečné, Ivanu asi roztrhne :slight_smile:
mamartinka: no celkom sa udobrili i keď mu Patrik jednu struhol :grinning:
5. mar 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bajza s kym to bol v posteli?Zo Silvinkou ci Klarou?
5. mar 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mne tak pripada, ze ta Moorova hra v panelaku samu seba :frowning2:
Bajza tam bol myslim so Silvinkou.
5. mar 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
januarova aj ja myslim ze to bola Silvinka.A Kubko je aky uneseni z liecitela.Ani Bajzovi sa tusim nepozdaval.Terezka aka zlata.A Luky sa tusim na Karola podoba.
5. mar 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zacina sa to tam pekne zamotavat :slight_smile: Ivana je cim dalej tym horsia...ja vlastne nechapem o co jej ide
6. mar 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz si aspon Kubko zasa vsetko vyzerie,ked bude Ivana nasrata aj na Michala.Som zvedava co jej Fabry povie a ci pojde aj za Michalom domov.No bude to mat v najblizsej dobe dobry dej sa mi zda. :grinning:
6. mar 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivanaaaa, tak ti treba, nech aj ona konecne dostane jednu od zivota a poriadnu!!!!!!!!!!!!
6. mar 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok