Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

ukmima
4. mar 2010

dnes nik nepozera_ ?

mamartinka
4. mar 2010

Co dnes bolo?Idem pozrem archiv joj.Inak ta Ivana riadna furijka zacina byt. 😝 A pan liecitel tusim sa nam opil u Kubka. 😀

majina.b
4. mar 2010

to ako že Marko Igonda/ dr. Fábry konči???? dufam že nie....

honey023
4. mar 2010

Podľa mňa nekončí, ako Fábry je špina, ale hrá to dobre a bolo by fajn, keby v tom sanatóriu bola aj trochu negatívnej energie, ktorú zvykne roznášať... inak fajnový pôrod mali 😀 , no a bude zaujímavé, že ako sa Ivanka popasuje v byte s pravahou: Kubko, liečiteľ, mamička vs. Ivana, však jej prepne 😀

mamartinka
4. mar 2010

No zacina to byt zaujimave u Svehlovcov.Bude prca a sranda este 😀 A Karol nam konci z Martinkou?Uz sa jej aj on nabazil?Imro a tanec,spev dobry.A pan Emil bol dobry ako Janke daval tie ruky nad hlavu. 😀 Agatka sa nam zamilovala do Nora.Uz ho chce aj do bytu nastahovat po jednom dni zoznamenia.Som zvedava ci si spolu nieco zacnu.

vodnarky
4. mar 2010

tak to bude teda este sranda u Svehlovcov..uz sa na to tesim.. 😀 ..a agatka potrebuje podla mna chlapa,lebo inak jej zachvylku aj sibne z jej otca.. 😉

emjee
4. mar 2010

ja som teda rodila v nemocnici, ale dufam, ze v sukromnom sanatoriu mavaju realne viac ako jedneho lekara, ktory ma sluzbu 😅

ani3012
5. mar 2010

viete čo ma najviac hnevá ? Tie ich reklamy...včera 20:20 začali, 20:40 reklama a 20:52 ďalšia 😝

babulka
5. mar 2010

neviem, ci ste to tu uz spominali, ale ten chalan, ktoreho bali Agata (alebo on ju) - Milan Ondrik, co bol vcera v bare s Milanom a maslakom, tak on nehral v prvej serii toho frajera Angie - Capateho? Co ho Imro prizabil? Myslim, ze to bol on...a liecitel, co ho hra Peter Simun nebol nahodou predtym postarom? 😅

honey023
5. mar 2010

babulka: Peter Šimum nehral v Paneláku, ale v Kutyilovi, v Paneláku mali zatiaľ iba poštárky 🙂 a Čapatý - Milan Ondrík - je teraz ten nový Noro, ale nie je to Čapatý, všetci boli z toho v šoku, keď sa tam zrazu objavil Čapatý, ale akože sa naňho iba podobá, inak hrá novú postavu Nora.

lussy23
5. mar 2010

Ahojte. Takže tehotnú bude predsa len tá Agátka. Akosi si sa zakukali do seba s tým Norom. 🙂 Do úvahy ešte prichádza Ivana a Angie. Kraus totiž vravel, že to bude jedna zo stálych herečiek.
Ivana je strašná. Doma geneál, v robote pubertiačka. Som nemohla ako robila kiš kiš Alici 🙂
Tá malá Miška musí byť poslušné dieťa. Celý čas tam len potichu sedí, nič nehovorí....Klárika a Silvinka sú..... Kvôli nim dostal vynadané chudák Fábry.
Spomínali ste, že tie deti nebývajú choré. Podĺa mňa to je normálne. však to neni Ordinácia 🙂
Babulka - Ako mohol IMRO prizabiť Čapatého? To nešiel ani do väzenia, alebo to bolo len náhodou? Ja sledujem Panelák od 4.Série. 😉

zuziiicek17
5. mar 2010

fuuuu...tej morovej uz prepina 🙄

vodnarky
5. mar 2010

baby,a nezda sa vam,ze ten maslak nejako pokukuje po Angie?no to som zvedava co s toho bude.. 😉

vladkaz1
5. mar 2010

no mne sa zda ze ju vyslovene bali 😀

mamartinka
5. mar 2010

No Maslak nam asi chce zbalit Angie.Dnes aj Terezku ukazu v stolicke za stolom.A Bajza sa dnes ma stretnut s tym liecitelom.To bude este sranda Kubko,liecitel a mamicka. 😀

zuziiicek17
5. mar 2010

No o chvilu zacina,celkom somzvedawa co vymyyslia 😉
A Maslak urcite baki angie...

mamartinka
5. mar 2010

Angie este nech ukaze Kordiakovi ako sa plienky davaju Lukimu.

mamartinka
5. mar 2010

Co povedal Dusan Patrikovi v bare?Som to dobre nezaregistrovala.Sa udobrili?

lucia78lucia
5. mar 2010

Videl som to v seriáli hnáty, teda Kosti to Imro inak zadrel 😀 ... A Dušanovi skoro odleteli okuliare 😀

honey023
5. mar 2010

Konečné, Ivanu asi roztrhne 🙂
mamartinka: no celkom sa udobrili i keď mu Patrik jednu struhol 😀

mamartinka
5. mar 2010

Bajza s kym to bol v posteli?Zo Silvinkou ci Klarou?

januarova
5. mar 2010

baby, mne tak pripada, ze ta Moorova hra v panelaku samu seba ☹
Bajza tam bol myslim so Silvinkou.

mamartinka
5. mar 2010

januarova aj ja myslim ze to bola Silvinka.A Kubko je aky uneseni z liecitela.Ani Bajzovi sa tusim nepozdaval.Terezka aka zlata.A Luky sa tusim na Karola podoba.

zuziiicek17
6. mar 2010

Zacina sa to tam pekne zamotavat 🙂 Ivana je cim dalej tym horsia...ja vlastne nechapem o co jej ide

mamartinka
6. mar 2010

Teraz si aspon Kubko zasa vsetko vyzerie,ked bude Ivana nasrata aj na Michala.Som zvedava co jej Fabry povie a ci pojde aj za Michalom domov.No bude to mat v najblizsej dobe dobry dej sa mi zda. 😀

lila794
6. mar 2010

Ivanaaaa, tak ti treba, nech aj ona konecne dostane jednu od zivota a poriadnu!!!!!!!!!!!!