Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

labelo
6. mar 2010

Ca sa stalo Ivane? 😲

januarova
6. mar 2010

labelo, Bajza bol v posteli so Silvinkou a Ivana sa mu nemohla dovolat a zhanala ho v sanatoriu. A stretol ju tam Fabry, s tym ze on vie kde je dr. Bajza, ze jej moze dat adresu. dalej uvidime, dufam ze ich nacapa. 😀

mamartinka
6. mar 2010

Panelak 8.3Pondelok(Strazca)Ivana sa dozveda zdrvujucu spravu.Jarmile sa zhorsil zdravotny stav,Jakub najde vinnika.Betka potrebuje pomoc psychiatra pre jedneho zo zamestancov. Panelak 9.3Utorok(Cynik)Jana ma abstinencne priznaky.Vydrzi bojovat s nikotinom?Karol sa konecne venuje svojmu synovi Lukaskovi.Ako dopadne ich spolocna vychadzka? Panelak 10.3Streda(Krupierka)Angelika s obavami oznamuje Imrovi,ake zamestanie si vybrala.Bude pracovat v noci.Betka sa dozvie o incidente doktorov.Chce informacie od Filipa. Panelak 11.3 Stvrtok(Odhalenie)Denisa navrhuje Lucii,aby priznali v panelaku svoj lesbicky vztah.Tibor Fabry podal na Michala Bajzu trestne oznamenie. Panelak 12.3Piatok(Clovece)Jana je spokojna so svojou pomstou.Soni lezie Alica na nervy,co jej dava patricne najavo.Prizna Nika svoj podraz voci Jakubovi?

heleniatko
7. mar 2010

teda, ja sledujem panelak od zaciatku, a uz vselico ma tak sokovalo... preco si tvorcovia serialu nedaju namahu zistit viac o teme, o ktorej hovoria ich postavy?! napriklad vrchna sestra si u nich robi "doktoranturu"... aj sestricke Klare odporucaju "doktoranturu" na zvysenie kvalifikacie... ide o doktorandske studium, teda treti stupen vysokoskolskeho studia, pri ktorom sa ziskava titul PhD., co je ekvivalent niekdajsieho CSc. alebo DrSc. - to by ale museli robit nejaky vyskum, pisat vedecke prace a aj ucit a prednasat... Uplny nezmysel, asi mali na mysli, aby si sestra spravila Bc. alebo Mgr., dnes je to u sestier bezny trend... 🙄

zuziiiicek17
7. mar 2010

Heleniatko,to iste napadlo aj mne 😀 Je to uplny nezmysel...ale ved je to len serial

majina.b
7. mar 2010

Hele - zuzi
tí čo píšu scenáre maju ukončenu VŠ umeleckého smeru, oni nevedia aka je realita v iných študijných oboroch, ani v bežnom živote, pokial to neprežiju, česť výnimkam.

lussy23
7. mar 2010

Mne sa páčilo, čo povedal Milan Lukáškovi, že sa ma prebaliť sám 🙂
Inak už si dlhšie lámem hlavu nad tým, odkiaľl majú Lukáška a Terezku a čo dostávava Lucka za to, že tam hrá.
A ako sa Imrovi podarilo prizabiť Čapatého?

zuziiiicek17
7. mar 2010

No mne sa to tiez s tou plienkou pacilo 😀
O čapatom a imrovi tu uz niekto pisal myslim na predchadzajucej strane 😉

ukmima
8. mar 2010

Panelak 8.3Pondelok(Strazca)Ivana sa dozveda zdrvujucu spravu.Jarmile sa zhorsil zdravotny stav,Jakub najde vinnika.Betka potrebuje pomoc psychiatra pre jedneho zo zamestancov. Panelak 9.3Utorok(Cynik)Jana ma abstinencne priznaky.Vydrzi bojovat s nikotinom?Karol sa konecne venuje svojmu synovi Lukaskovi.Ako dopadne ich spolocna vychadzka? Panelak 10.3Streda(Krupierka)Angelika s obavami oznamuje Imrovi,ake zamestanie si vybrala.Bude pracovat v noci.Betka sa dozvie o incidente doktorov.Chce informacie od Filipa. Panelak 11.3 Stvrtok(Odhalenie)Denisa navrhuje Lucii,aby priznali v panelaku svoj lesbicky vztah.Tibor Fabry podal na Michala Bajzu trestne oznamenie. Panelak 12.3Piatok(Clovece)Jana je spokojna so svojou pomstou.Soni lezie Alica na nervy,co jej dava patricne najavo.Prizna Nika svoj podraz voci Jakubovi?

15.3.pondelok/pancusky/Imro chce synovu opatrovatelku prepustit. Emil je donuteny vratit Marienke zabudnute pancusky. Lucia sa odhodla priznat. 16.3. utorok/Raj na zemi/ milan da Martinke vypoved. Kto je vitaz? dusan urobi s Angie vybornu dohodu. Jakub sa dostava do konfliktu s Fodraszom. 17.3. streda /Panika/ Liecitel ma obavy, netusi, preco ma jarmilka flaky na tele. Angie odchadza s Maslakom a malym Lukaskom do mesta. 18.3. strvtok / Ekzem/ Jana sa dozvie o vztahu dvoch lesbiciek. Ako zareaguje? sestricky pripravia doktorovi Filipovi Malemu nemile prekvapenie. 19.3. paiatok /ohnostroj/ Byvaly primar dr. Fabry odmieta pomoct hlavnej sestre Kocankovej. alica ostava po zure u Dusana..

tolko nas caka....

dadulka19
8. mar 2010

heleniatko,súhlas 🙂 😉 😉

inak,desne mi už prekáža Ivana s tým,aká je večne "naštartovaná" 😀 😀 😀 ,nevie doma normálne nič povedať,len útočí a mudruje 😠

lila794
8. mar 2010

Fiha, vyzera to super, uz sa tesim na dalsie casti. 😉

Inak, ked autori scenarov namaju VS, tak nech si vsetko, co tam popisu poriadne nastuduju a pozistuju, lebo potom je cely serial iba na smiech. Ale aj tak sa na nom bavim 😀

ukmima
8. mar 2010

zaciname...........

babulka123
8. mar 2010

kto je alica v panelaku.. skara neviem sa zorientovat..

mamartinka
8. mar 2010

Alica v panelaku je Zuzana Vackova.Ako dopadlo Ivana+Bajza.Nepozerala som dnes.Povedal jej Fabry kde a s kym Michal je?A mamicka ako?

honey023
8. mar 2010

Dnes super časť... Inak Ivana dnes ako vymenená 🙂 a Kubko si nevie zvyknúť 🙂

miska002
8. mar 2010

povedal jej kde je ....a skoncilo to tak ze ivana zazvonila u michala a povedala je koniec a skoncilo to.... 😠

mamartinka
8. mar 2010

Idem kuk archiv.Som rada ze Ivana to ukoncila z Bajzom a bude sa dufam venovat konecne rodine.

zuziiicek17
8. mar 2010

wow to bolo dobre ako Ivanke zrazu preplo 🙂

majina.b
8. mar 2010

aby Ivane ten postoj k Michalovi aj ostal, pokial neprekročí prah bytu a nazor nezmení, uvidíme zajtra

mamartinka
8. mar 2010

No dobre bolo dnes.Som zvedava ci naozaj ten koniec bude.Inak s Kubkom bola dobra Ivana,uplne vymenena.Aj mamicka aka zrazu ina.Ake ma dlhe vlasy.A Angelicka kde uz ma sosovky ked uz okuliare nosi?Dlho ich nemala.Sona na aku trubu hrala 😀 Aj Blicharovci a bar dobre.Pani Janka je aspon viac v obraze.A Boris uz tiez konci k Lucii chodit?To saa lucinke moc pacit asi nebude.

bmmz
9. mar 2010

najlepsi je Imrisko u nas v Solosnici 😎

pia22
9. mar 2010

Koceny😉 moj novy postreh-z Panelaku nikto nechodi do prace. Agaga s otcom - nezamestnani, Janka s Emilom - dochodci, Sona - nezamestnana, jej manzel - po uraze pracuje z domu, Karol - nezamestnany, Milan - pracuje z domu, Angie - na MD, pracuje v dome.

miluska.h
9. mar 2010

pia, dobra si 😉 😉 😉

pia22
9. mar 2010

Miluska 😉 Ta Agaga je Agata😝

egyptanka
9. mar 2010

pia, nahodou .. Ivanka chodi do prace 😀