Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

vodnarky
25. mar 2010

maslak sa v podstate zalubil do angie..ale zacal si z jej sestrou-dvojickou..
operacia"zeleny kriz" je klub "gama-delta" a idu "dat doporiadku"kubkovu firmu..takze si idu otvorit firmu a ziskat tie stratene lekarne spet..pomoze im v tom aj ich riaditel..

siouxsie
26. mar 2010

mne sa lubil Egon Rosenthal ako ozil, ked zacitil vo vzduchu "smrad biznisu"... okamzite zahodil za hlavu svoj vlazny pristup

januarova
26. mar 2010

mne strasne liezli na nervy, Nika, Zdena a Barca, ako si tam spravili v tom byte lehno. by som ich pratala. zo zaciatku sa mi Nika strasne pacila, neviem preco aj z nej spravili negativnu postavu, teraz mi letie na nervy 😠
a kto to pojde po Angie, neviete?

dadulka19
26. mar 2010

januarova,mne tiež už tie 3 nerežú 😠 😠 😠 😠 😠 ...by ma zaujímalo,kedy sa učia 😝 😝 😝

janka si dobre zavarila s tou žúrkou😀 😀 😀 😀 😀 ,no načo sa do nich motá 😀 😀 😀 ,mohla mať krásny tichý večer 😵 😵 😵

mychaella
26. mar 2010

vsimli ste si, ze nika povedala ze sa im odhlasila jedna lekaren..a hned im bolo jasne kto v tom ma prsty...a pritom "gama delta" este nikde neboli nic riesit aby im nieco prebrali
mne sa tiez tie tri mlade prestali pacit, ze zdena bola svina ok ale uz je toho moc...a chudak pato...podla mna mu este dobre s niecim zavaria... 🙄 nechapem preco je z tej zdenky taky hotovy 😲

mamartinka
26. mar 2010

Kubko bol dobry ako prisiel a mamicka s Fodraszom na gauci 😀 😀 Som zvedava na dnes.Janka aka kocka bude.

lussy23
26. mar 2010

No. Ja som presne vedela, že Kubko načapá mamičku s nejakým chlapom...... A dnes mu pripraví nejaké prekvapenie. No Ivanu to asi naštve, alebo ju naštvú kolegyne a bude hľadať útechu i Michala.

Inak dávno som nevidela Terezku, asi je dieťa, ktoré ju hrá choré.

mamartinka
26. mar 2010

Panelak 29.3 Pondelok 22.15(Koniec)Denisa a Lucia maju vazny problem.Dokazu ho vyriesit?Ivana hlada utechu u Michala.Ako sa zachova primar Bajza?Panelak uz v normalnom case 30.3 Utorok(Iskrenie)Emil je v Kordiakovom byte bez jeho pritomnosti.Nedopatrenim mu poskodil jeho majetok.Ivana ma sialeny plan. Panelak 31.3 Streda(Pytacky)Ivana svoj plan zrealizovala.Ako sa zachova stary Fodrasz?Poziada Jarmilu o ruku?Imro ma novu pracu. Panelak 1.4 Stvrtok(Prvy April)Agata chce dat stareho Fodrasza do penzionu.Julka sa zdoveruje svojim kolegyniam.Sef ma o nu zaujem ako o zenu. Panelak 2.4 piatok a 5.4 pondelok nejde. Utorok 6.4(Zlodej)Jana ziada Emila,aby zakrocil voci zlodejovi v Kordiakovom byte.Maria urobi posledny pokus zbalit Michala.Podary sa jej to? Panelak 7.4 Streda(Kluc)Angie zacina mat strach o seba a Lukaska.Ake nebezpecenstvo jej hrozi?Vrchna sestra Kocankova asistuje pri porode.
Panelak 8.4Stvrtok(Zivel)Angelika ziada Imra,aby s vykladanim vagonov skoncoval.Janka rozvija svoje konspiracne teorie o krize u Svehlovcov.
Panelak 9.4Piatok(Utek)Jakub polozi Egonovi Rosenthalovi priamu otazku.Je Ivaninym milencom?Jarmila chce zalovat svoju nevestu za unos dietata.

mamartinka
26. mar 2010

Ivana utecie od Jakuba snad s Terezkou?Ked ju bude mamicka zalovat? 😕

mimikyky
26. mar 2010

Diana pravidelne venčí malého v Horskom parku, moja dcéra tam býva na intráku a do parku chodia behať, stretli ju a vraj je veľmi milá 😉

mychaella
26. mar 2010

no na to som teda zvedava jak sa to tam pomota...

dadulka19
26. mar 2010

mimi,super fotka 😉

mamartinka
26. mar 2010

mimikyky parada.No som hodila ten link ze chodi s Quiduskom do toho parku.Diana samozrejme.

mamartinka
26. mar 2010

No pozera niekto?Ako sa vam paci Ivanka a Jarus 😀 😀 😉 Ako Agata vyzvedala od otca co bolo. 😀

chymenitta33
26. mar 2010

kočky nešla si Sonička urobiť tehu test?

mamartinka
26. mar 2010

Emilko nema chybu.Dobre to vybavil aj telefonaty 😀

mamartinka
26. mar 2010

Terezka daj papa aj babicke Jarus 😀 😀 Dobra Ivana.

mamartinka
26. mar 2010

Na ktoru rit ma potom ten Horsky vyliecil ked to je aj tak vsetko nanic.Mamicka. 😀 Dusan je dobry teraz s Francustinou.

lucia78lucia
26. mar 2010

Dnes to Blichárovcom veľmi svedčalo 😉

dadulka19
26. mar 2010

babička Jaruš 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
aj kočeny boli super 😉 😉 😉 😉

mychaella
26. mar 2010

aj im to celkom vyslo, Jarus vraj sedela jak pat penazi... 😀

mamartinka
26. mar 2010

Sa mi to paci babicka Jarus.A bude sa vydavat Jarus.A co prisla Ivana k Michalovi a Alica zo Sonou k Jancom som zvedava.

mychaella
26. mar 2010

no tak na to som aj ja sraaasne zvedava co pripravila sona na tych dvoch 🙂
fodras asi ani nevie, ze Jarus chysta svadbu 😅

honey023
26. mar 2010

Inak sme dobre hovorili, že Angie dá Martinka zbiť, už je to tu 😒 ...inak dnes opäť super hefty 😀

Mimikyky pekná fotka 😉

heleniatko
27. mar 2010

haha, Angie by som nejaku mensiu nakladacku aj dopriala, nezabudnem, ako sa zacala strachovat, ked mal Milan financne problemy... velmi sa jej paci byt jeho rozmaznavanou princeznou 😉 pekna prazdna hlavicka casnicka... No ale vsimli ste si, ako dlho mala Angelika sestonedelie? Inac dobra haluz, zena este v sestonedeli a uz sup krupierka v kasine 😀 😝 Takze asi ani nekojila, hlavne, ze si Imro o to robil starost... Blichara konecne Milan poslal nevedomky do kelu, ti dochodcovia sa strasne nudia a nevedia co so sebou 😝 😝 😝 A kto len vymyslel tu blbost, ze Sona hra po sexe na altofone??? 😀 😀 😀

majina.b
27. mar 2010

Zuza / soňa aj v bežnom živote hra na altofone, tak to tam verejnosti pripomenuli
dôchodcovia, no čo tam už len môžu vymyslieť?? vnučata v meste nemajú, privyrábať si nemusia, to maju chodiť po cintorínoch a hľadať vhodné miesto??, či urobiť zábery z geriatrie??,
som zvedavá čo chce ivana opäť od michala???