Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

maryah
22. apr 2010

ten vzťah Nora a Agáty sa mi zdá akýsi čudný 😒 ... taký bez lásky

maryah
22. apr 2010

no nevie, dnes s ami to asi prvý krát nepáčilo, bolo to akési o ničom 😒

majina.b
22. apr 2010

zajtra bude dušan gratulovať a info: JANA v juli????snád august , su tam uplne sprostí, to ani kalendar nevedia prelistovať 😝

majina.b
22. apr 2010

oni v tom paneláku žiju ako na internáte, nie je problem u niekoho prenocovať 😒

mamartinka
22. apr 2010

maryah ta pesnicka ako rakosnicek je ta tututu?Aj dnes tam hrala ci ktora tvoja srdcovka?A kto ma okrem Blicharov a Milana mravcov zasa?Dnes som nepozerala.

honey023
22. apr 2010

Ktorú pesničku to myslíte? Tú z Neverhooda?

mamartinka
22. apr 2010

Neviem ktoru maryah mysli,ale ja myslim co hrala vcera ked Jana Blicharova spisovala na papier potraviny.Taka pesnicka ako z vecernicka rakosnicek. 😉

monkula
22. apr 2010

a čo to je za hru? 😕

mamartinka
22. apr 2010

ba80 co myslim ja tak to nieje ta pesnicka zo vcera.Ale vdaka za link.monkula aka hra?

monkula
22. apr 2010

neverhood je hra... nie? 😅 😕

lucia78lucia
22. apr 2010

monkula, áno je to logická hra... je to taká plastelínová postavička a všetko v tej hre vlastne plastelínové 🙂 Kedysi dávno to bol veľký hit aj my doma sme to hrali.

siouxsie
23. apr 2010

egyptanka, martinex - tiez som si to vsimla s tym utieranim utz sondy, ale mozno ked su taka spickova klinika, maju pre kazdu pacientku vzdy novu utz sondu 😀

dadulka19
23. apr 2010

mychaella,tá Martina mala chemoterapiu už dávno,nie teraz.Zrejme mu to len chceli oznámiť,kvôli možnej recidíve choroby 😝

maryah
23. apr 2010

jeeej ba80, to je ona, je to taká pohodovka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

maryah
23. apr 2010

a nika ma včera poriadne vytočila... aká bola drzá k angie 😠

monkula
23. apr 2010

mne Nika začína strašne liezť na nervy..
Ja som ju mala rada, keď dabovala, ale etraz, keď je všade, tak to už lezie na nervy... 😝

monkula
23. apr 2010

ja si toho plastelíňáka nepamätám.. 😕

maryah
23. apr 2010

presne monkula, začína byť všade 😒 ... v paneláku to bolo milé dievčatko a teraz 😠
ani ja si nepamätám plasteliňáka, ani som nevedela, že tá pieseň je z tej rozprávky... ale je taká dobrá 🙂

lussy23
23. apr 2010

Jana je šikovn áa blesková cukrárka, keď za taký krátky čas stihla napiecť4 druhy zákuskov 😉 😔
Tak tie mravce bude mať celý Panelák. Tá Ivana určite zase nakričí na Kubko, že za to môže on ☹
Majina b- čo je hlúposť na tom, že niekto u niekoho prenocoval?

maryah
23. apr 2010

no pekne, nejako ich tie tanečné súťaže vyčerpávajú 😅

vodnarky
23. apr 2010

veru...v tomto ich niekedy aj obdivujem,kolko toho zvladnu..maju toho dost..nasledky su velke..hlavne zdravie a rodina..co sa tyka rodiny,si ich moc neuziju,asi len vtedy,ked ochoreju..smutne.. 🙄

lucijja
23. apr 2010

maryah - ja mam tu pesnicku v telefone ako zvonenie. Mam ju aj pocitaci ako mp3 ak chces, hod mail do IP a ja ti ju poslem, ked sa ti tak paci... 😉

mamartinka
23. apr 2010

Panelak 26.04 Pondelok(Chrapun)Prijme Lucia od Borisa prsten?Maria chysta pomstu.Alica ma 40 a depresiu zaroven. Panelak 27.04 Utorok nejde.Ide akesi Slnko v sieti.Panelak 28.04 Streda(Hodina Pravdy)Sona sa necakane vrati domov.Dusan je v spolocnosti dvoch zien.Jakub prichadza k Michalovi aj s Terezkou. Panelak 29.04 Stvrtok(Vzbura)Emil sa rozhodol zablahozelat Jarmile k meninam.Ako reaguje Janka?Angelika ma vazne vyhrady voci Davidkovej opatrovatelke. Panelak 30.04 Piatok(Had)Betka ziada od Fabryho ospravedlnenie.Martinka priniesla Kordiakovi svadobny dar.Sona objavi v panelaku hada.

mamartinka
23. apr 2010

Panelak 3.05 Pondelok(Panna)Primar Michal Bajza meni svoj vztah k Ivane.Milan Kordiak sa luci so slobodou.Tibor Fabry sa dozvie,ze sestricka Maria a Filip maju k sebe blizko. Panelak 4.05 Utorok(Zle Spravy)Dusan zistuje,kto priviezol Sonu domov.Predpoklada,ze jeho zena ma znamost.Fodrasz je na izbe s chyznou,ktora mu zacne prejavovat svoje city.
Panelak 5.05 Streda(Brigada)Sestricka Maria prizna pred doktorom Filipom svoje tehotenstvo.Jane sa nepaci,ze pred panelakom je hrba ohorkov z cigariet. Panelak 6.05 Stvrtok(Natlak)Tibor Fabry podozrieva Mariu,ze dieta nieje Filipovo.Jakub sa zdoveruje Denise so svojimi depresiami. Panelak 7.05 Piatok(Nedorozumenie)Kordiak ma problem s financnou policiou.Jana chce od Ivany podpis na peticiu proti chovaniu nebezpecnych zvierat v panelaku.

maryah
23. apr 2010

lucija, to by bolo super 😵 😵 😵 prosím, prosím, prosím 😵 😵 😵

mamartinka
23. apr 2010

Inak ten Emil bol vcera dobry s tymi zakuskami.A Janco nech spravi Alici dieta a bude Sona mat radost. 😀

maryah
23. apr 2010

noo, to by bola teda sranda... minule Soňa chcela dieťa alebo adoptovať a Jančo nechcel a keby sa dozvedela, že Jančo bude otec tak neviem, neviem...

lucia78lucia
23. apr 2010

maryah: inak z Neverhooda je tam viac pesničiek 😉 , ale asi sa ti páči len tá jedna, či?