Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

heleniatko
23. apr 2010

neveriiiim, neveriiiim, pomoc....z vrchnej sestry bude po statniciach doktorka mediciny!!! 😀 navod pre vsetkych, ktorych neprijali na lekarsku fakultu... 😉

honey023
23. apr 2010

Mária, hovorila, že idú s vrchnou na pivo... našťastie zostala pri džúsiku 😉

mamartinka
23. apr 2010

No ja sa tesim uz na pondelok.Lucinka a Boris vyberali prsten.Aky boli zlaty.A aku Boris urobil fintu s timi pukancami.Som zvedava co ovie Lucia a ci sa jej dostane ze to z Lucinkou vyberali.Keby sa chceli dat dokopy.Zlaty by boli parik.A uz budu aj krstenky.Som zvedava ci aj nam ich ukazu.Angie otec bol suprovy dnes.A vsetci na zakuskoch. 😀 Fodrasz pekny ucet urobil Norovi 😀 Sa z Jarmilkou zvezu aspon ked druhy zaplati 😀

lussy23
24. apr 2010

Páčila sa mi scénka, keď Dušan šiel ligvidovať mravce. A tá hudba 😀 😀 😀 Presne sa tam hodila....
To ten sprej vydrží? Lebo som si istá, že mravce bude mať aj Jakub, Agáta a tie tri...
Inak ten seriál je dosť nereálny, no to je normálne. Inak by to bolo nudné, nie?

ba80
24. apr 2010

no podla mna je najnerealnejsie, aby svehlovcom terezka este ako rocna spavala na najvyssej pricke v postielke a este aj s kolotocom... 😀 😀 😀 ...neviem, co by u nas z neho zostalo, keby ho mala dostala do ruky...

maryanna
24. apr 2010

podla mna je nerealne aj to ze kde maju svehlovci okno v kuchyni..sak to by potom znamenalo ze to okno smeruje do chodby:D

maryanna
24. apr 2010

do chodby ku vytahu

mamartinka
24. apr 2010

No aj mne bolo vcera divne ze Terezka ma este v postielke kolotoc.Ved neviem ale rocne deti uz nemusia mat kolotoc nad postielkou ci ano?Take dieta uz sa stavana nohy a moze mu to vadit ze to strhne a podobne.

mamartinka
24. apr 2010

Mozu ten kolotoc teraz pozicat Imriskovi nad postielku pre Davidka.Ten tusim tam nema nic a je spokojny 😀 Ved sme ho vlastne ani nevideli tusim v postielke.Naposledy ked Angelicka prisla z porodnice.Davidka.

bambusko
24. apr 2010

😀 ha, ved ho maju furt v perinke, angelicka uz je chuda a pracujuca a decko furt v perine 😕

mamartinka
24. apr 2010

Inak uz ma Davidko 2 mesiace a este v perinke ako pises bambusko.To uz by nemusel byt ani ci ano?

bambusko
24. apr 2010

no, neviem, ja som mala deti v perinke akurat v porodnici 😅

monky1
24. apr 2010

baby, obcas sem kliknem a furt sa tooolko nasmejem ... teda co si vy vsetko nevsimnete - klobuk dolu 😀 😀 😀 😀

maryah
25. apr 2010

baby, keď Milan žiadal o požehnanie u Angie rodičoch a Milan sa ich opýtal, že či im dajú požehnanie a jej otec povedal, že nie... a potom sa postavil a začal sa smiať, že to bol fór a ja som tam počula, že jeho žena sa smeje a vravi, že k...t... ja neviem, ale ja som to fakt počula, púšťala som si to viac krát na nete... 😲 😲 😲
zdalo sa to len mne??? 😅

jasminet
25. apr 2010

tak, kolotoc nad postielkou ma aj nasa krasavica a ma 10m 😀 , ale ta najvyssia poloha v postielke ma vytaca uz neskutocne dlho v panelaku 😉

wild.horses
25. apr 2010

to co povedala angiena mamina sa mi zdalo skor ako taky nevydareny povzdych 😉

evkacka
25. apr 2010

tysko akurat som kukla panelak a fakt tam angie povedala k....t 😲 😲 😲 😲
teda mne sa zdalo že to tam zretelne počujem 😨

maryah
25. apr 2010

pravda??? 😲 😲 😲 ja som si to prehrala nekoľkokrát a bolo to tam povedané 😅 ... neviem presne ktorá to povedala, ale tiež sa mi to zdalo povedané zreteľne 😅 😅 😅

lussy23
25. apr 2010

U Švehlovcov je najnerealnejšie, že Terezka spí ako drevo, lebo ani na ten ohňostroj sa nezobudila a že sa mamička tak záhadne vyliečila.

januarova
25. apr 2010

v novej eurotelevizii je pisane, ze svadba Kordiaka a Angie nebude, lebo Kordiak zmizne 😕 som zvedava 😔

janette4
25. apr 2010

no to som zvedavá aj ja

lussy,mamičku vyliečil liečiteľ a spánok Terezky počas ohňostroja až tak nereálny nie je.Náš malý sa ešte na ohňostroj nezobudil ani keď sme stáli asi 30m od neho 😝

vodnarky
26. apr 2010

tak ku zvedaviiim sa pridavam aj ja.. 😕 zeby ked Kordiak zmizne,tak Maslak by toho vyuzil?? 😅 😉

honey023
26. apr 2010

Braňo Imro moderátorom? 😀 http://panelak.blogspot.com/2010/04/megashow-na... ,ale to asi určite nie...

vodnarky
26. apr 2010

aspon by bola sranda... 😀 😀 😀

lussy23
26. apr 2010

Jenette - aha. Nemám ešte deti, len malého jedenročného bračeka a ten sa zobudí na veľký hluk.
Mamartinka - ja to ani nechápem. Aj markíza ukazuje reklamu na Talent. tak kde to bude???,
Waw, Kordiak zmizne, no to bude zaujímavé!
Inak postreh. Kukla som si to viackrát a keď Emil dával krabicu zákuskov Dušanovi, jeden zobral do ruky. Bolo ro rozmazané, ale rozoznala som, že to bol veterník, prípadne venček.

lussy23
26. apr 2010

A Jana sa nezmieňovala, že piekla venčeky....

lucia78lucia
26. apr 2010

lussy23: Česko Slovensko má talent bude určite na JOJke a Prime, už je to potvrdené a písali o tom aj v novinách (v tom článku je aj upútavka), ale Imro to moderovať nebude 😀 , hovoria všelijaké mená... ale podľa mňa to bude asi niekto z Pergnerová/Bouček/Hudák/Sajfa... a to veterníky neboli, to bol nejaký koláč plnený penou v tvare kolieska 🙂