• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

29. novembra 2016 
neveriiiim, neveriiiim, pomoc....z vrchnej sestry bude po statniciach doktorka mediciny!!! :grinning: navod pre vsetkych, ktorych neprijali na lekarsku fakultu... :wink:
23. apr 2010 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mária, hovorila, že idú s vrchnou na pivo... našťastie zostala pri džúsiku :wink:
23. apr 2010 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No ja sa tesim uz na pondelok.Lucinka a Boris vyberali prsten.Aky boli zlaty.A aku Boris urobil fintu s timi pukancami.Som zvedava co ovie Lucia a ci sa jej dostane ze to z Lucinkou vyberali.Keby sa chceli dat dokopy.Zlaty by boli parik.A uz budu aj krstenky.Som zvedava ci aj nam ich ukazu.Angie otec bol suprovy dnes.A vsetci na zakuskoch. :grinning: Fodrasz pekny ucet urobil Norovi :grinning: Sa z Jarmilkou zvezu aspon ked druhy zaplati :grinning:
23. apr 2010 o 22:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Páčila sa mi scénka, keď Dušan šiel ligvidovať mravce. A tá hudba :grinning: :grinning: :grinning: Presne sa tam hodila....
To ten sprej vydrží? Lebo som si istá, že mravce bude mať aj Jakub, Agáta a tie tri...
Inak ten seriál je dosť nereálny, no to je normálne. Inak by to bolo nudné, nie?
24. apr 2010 o 15:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no podla mna je najnerealnejsie, aby svehlovcom terezka este ako rocna spavala na najvyssej pricke v postielke a este aj s kolotocom... :grinning: :grinning: :grinning: ...neviem, co by u nas z neho zostalo, keby ho mala dostala do ruky...
24. apr 2010 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
podla mna je nerealne aj to ze kde maju svehlovci okno v kuchyni..sak to by potom znamenalo ze to okno smeruje do chodby:D
24. apr 2010 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
do chodby ku vytahu
24. apr 2010 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No aj mne bolo vcera divne ze Terezka ma este v postielke kolotoc.Ved neviem ale rocne deti uz nemusia mat kolotoc nad postielkou ci ano?Take dieta uz sa stavana nohy a moze mu to vadit ze to strhne a podobne.
24. apr 2010 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mozu ten kolotoc teraz pozicat Imriskovi nad postielku pre Davidka.Ten tusim tam nema nic a je spokojny :grinning: Ved sme ho vlastne ani nevideli tusim v postielke.Naposledy ked Angelicka prisla z porodnice.Davidka.
24. apr 2010 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: ha, ved ho maju furt v perinke, angelicka uz je chuda a pracujuca a decko furt v perine :confused:
24. apr 2010 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inak uz ma Davidko 2 mesiace a este v perinke ako pises bambusko.To uz by nemusel byt ani ci ano?
24. apr 2010 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, neviem, ja som mala deti v perinke akurat v porodnici :sweat_smile:
24. apr 2010 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, obcas sem kliknem a furt sa tooolko nasmejem ... teda co si vy vsetko nevsimnete - klobuk dolu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2010 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, keď Milan žiadal o požehnanie u Angie rodičoch a Milan sa ich opýtal, že či im dajú požehnanie a jej otec povedal, že nie... a potom sa postavil a začal sa smiať, že to bol fór a ja som tam počula, že jeho žena sa smeje a vravi, že k...t... ja neviem, ale ja som to fakt počula, púšťala som si to viac krát na nete... :astonished: :astonished: :astonished:
zdalo sa to len mne??? :sweat_smile:
25. apr 2010 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak, kolotoc nad postielkou ma aj nasa krasavica a ma 10m :grinning: , ale ta najvyssia poloha v postielke ma vytaca uz neskutocne dlho v panelaku :wink:
25. apr 2010 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to co povedala angiena mamina sa mi zdalo skor ako taky nevydareny povzdych :wink:
25. apr 2010 o 11:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tysko akurat som kukla panelak a fakt tam angie povedala k....t :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
teda mne sa zdalo že to tam zretelne počujem :fearful:
25. apr 2010 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pravda??? :astonished: :astonished: :astonished: ja som si to prehrala nekoľkokrát a bolo to tam povedané :sweat_smile: ... neviem presne ktorá to povedala, ale tiež sa mi to zdalo povedané zreteľne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. apr 2010 o 11:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
U Švehlovcov je najnerealnejšie, že Terezka spí ako drevo, lebo ani na ten ohňostroj sa nezobudila a že sa mamička tak záhadne vyliečila.
25. apr 2010 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v novej eurotelevizii je pisane, ze svadba Kordiaka a Angie nebude, lebo Kordiak zmizne :confused: som zvedava :pensive:
25. apr 2010 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to som zvedavá aj ja

lussy,mamičku vyliečil liečiteľ a spánok Terezky počas ohňostroja až tak nereálny nie je.Náš malý sa ešte na ohňostroj nezobudil ani keď sme stáli asi 30m od neho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. apr 2010 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ku zvedaviiim sa pridavam aj ja.. :confused: zeby ked Kordiak zmizne,tak Maslak by toho vyuzil?? :sweat_smile: :wink:
26. apr 2010 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
26. apr 2010 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aspon by bola sranda... :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2010 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jenette - aha. Nemám ešte deti, len malého jedenročného bračeka a ten sa zobudí na veľký hluk.
Mamartinka - ja to ani nechápem. Aj markíza ukazuje reklamu na Talent. tak kde to bude???,
Waw, Kordiak zmizne, no to bude zaujímavé!
Inak postreh. Kukla som si to viackrát a keď Emil dával krabicu zákuskov Dušanovi, jeden zobral do ruky. Bolo ro rozmazané, ale rozoznala som, že to bol veterník, prípadne venček.
26. apr 2010 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A Jana sa nezmieňovala, že piekla venčeky....
26. apr 2010 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lussy23: Česko Slovensko má talent bude určite na JOJke a Prime, už je to potvrdené a písali o tom aj v novinách (v tom článku je aj upútavka), ale Imro to moderovať nebude :grinning: , hovoria všelijaké mená... ale podľa mňa to bude asi niekto z Pergnerová/Bouček/Hudák/Sajfa... a to veterníky neboli, to bol nejaký koláč plnený penou v tvare kolieska :slight_smile:
26. apr 2010 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok