Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

zuzitka
4. jún 2010

@mirka099 ano, spomínalo sa to tu už 😉

dadka212
4. jún 2010

@mirka099 už sme písali 😉

Mňa inak zaujíma či si to aj ti herci nepamatajú? To napríklad Jakub nevie povedať že veď pred pár dielmi som u nej bol? Či asi majú v paži...podľa nich to asi pozerajú uplní tupci...kašlem na hami mlieko2 keď má mať 3 alebo aj tu postielku ale takéto veci ako s tým Jakubom čo predtým vedel a potom nevedel kde býva by si mohli všímať...

zuzitka
4. jún 2010

tiež neznášam, ako žvachle martina tú žuvačku 😝

a bajza špajza má novú nápadníčku? klarika vyštartovala .... 😎

monkula
4. jún 2010

@m.a.r.t.i.n.a nie ,mýliš sa, ja to nepozerám každý večer.... občas, ale keby som to nevidela mesiac, chýbať mi to nebude...
Mám aj iné záujmy, a plnohodnotnejšie, než Panelák... napríklad teraz háčkujem dcérke šaty, takže sa viac sústredím na knihu o háčkovaní, aby so mniečo nedodžubala než Panelák... A kľudne sa pozri na frekvenciu mojich príspevkov... možno na každej dvadsiatej strane..

labelo
4. jún 2010

preboha dajte uz tej ,malej Lucke stol,aby sa mohla v klude najest a napisat si ulohy,klaci tam ako taka chudera na zemi 😒

zdenin
4. jún 2010

@mamutka presne tak aj ja som sa rozčulovala že hnet utiekla robiť a Angi to sú také kravy aj tie naše moderátorky sa každá trepe robiť a potom im unikajú tie naj momenty zo života babetiek ja bi som zostala z babatkom čo najdlhšie

monkula
4. jún 2010

Pán Kraus asi píše podľa vzoru svojej manželky, tá tuším tiež hneď utekala pracovať.. 😝

majina.b
4. jún 2010

@monkula nie len podľa manželky, ale má inšpiráciu i u iných mamičiek celebrit 😝

monkula
4. jún 2010

@majina.b
Mňa teda dosť zaráža ,že si všetky hladkajú brucho a budem s dieťaťom doma kým bude potrebovať a o mesiac už sú napchaté na TV obrazovke... 😝

majina.b
4. jún 2010
zuzitka
4. jún 2010

kto to furt chodí po nemocnici a nosí ten kvetináč??? 😀 😀
bajza je z toho už tuším mimo 😀

murinka
4. jún 2010

svehlova je nalpa 😠 ja na mieste niky by som tu pracu nevzala 😠 dlabala by som na nu,na jej zmluvu a na jej prachy 😝 aj imro bol dobry ako sa snazil mamicku prehovorit a vydierat ,,sekerou,, 😀

atuin
4. jún 2010

@heleniatko a monkula: k tej Nike. Ja som to onehdy studovala, preto som napisala, ze to, ze robi Nika na gynekologii je blbost. Pokial ma pamat neklame a pokial viem citat (sice som to teraz pozerala len zbezne), tak jedina prax - staze z gynekologie su pocas 5. rocnika, trva to tyzden a staz absolvuje cely kruzok, podla rozvrhu a na urcenom pracovisku. Ziadna individualna prax z gynekologie pocas studia mediciny nebola a podla aktualneho rozvrhu ani nie je. Asi to s dianim v Panelaku az tak nesuvisi, ale stve ma, ked scenaristi pisu bludy. Okrem toho, ak Nika nie je zdravotna sestra, moze robit maximalne tak sanitarku.

monkula
4. jún 2010

@atuin hej, tak to mala aj tá kamoška, proste krúžili po oddeleniach, a presne, skupinky a potom z toho mali skpšky..
Ale napísala som blbosť, že v treťom ročníku, tak asi tak, ako vravíš, už si nepamätám, mala som iné starosti 😀 😀

egyptanka
4. jún 2010

baby ale nebudte zasa prisne ... ano scenaristi by si mali uvedomit, ze niektore veci musia suvisiet (napr. Jakub ked si pytal adresu ALici, i ked tam uz bol par casti pred tym odniest rozvodove papiere), ale toto je len a len serial ... i velke kino hity maju svoje chyby ... digitalky v historickom filme, satka od znackoveho vyrobcu na hlave hlavneho hrdinu, kde je vidiet visacku, lietadlo v zabere, a Bruce Willis by uz bol davno mrtvy v Smrtonostnej pasci uz po prvej gulke 😉 ... tak hlavu hore a nechajme sa unasat vtipnymi dialogmi, hereckymi vykonmi a neriesme ako je to v realite, lebo prave serialy a filmy su na to, aby nas z tej kazdodennej reality odputali a oddychli si. 🙂

atuin
4. jún 2010

@monkula : Aj keby som nevedela o co ide- to vyssie pisane, ak raz povedia, ze je studentka a teraz je skuskove, tak ziadny normalny student nepojde cez riadne skuskove obdobie pracovat.
Nemozem si pomoct, ale cela postava Niky mi uz chvilu pripada taka bezcielna a dianie okolo nej nelogicke. Pride mi, ze z nejakeho dovodu ju tam potrebuju udrzat do leta (bude pauza) a medzitym snad vymyslia zmysluplnejsi dovod jej ucasti v serialy.

monkula
4. jún 2010

@atuin ja Ti rozumiem, ja ju tiež nemusím..

labelo
5. jún 2010

baby a Nika ako stiha platit najom za byt ked len vysedava doma?ved mali velky problem platit vsetky tri a zrazu to utiahne sama?

ani3012
5. jún 2010

už som sa to niekoho pýtala a že ona tam býva zadarmo 😕 keď sa mýlim,tak ma opravte 😉

lussy23
5. jún 2010

Ahojte. Tak chýb je tam dosť. Scenáristi aj často zabúdajú, čo napísala pár častí dozada( Jakub pytála od Alice adresu, pričom tam už bol, Máriu a Tibora nezaujíma, že im zabilu príbuznú)

Taktiež Lucia a Boris pozerajú Kutila v utorok večer, Jarmila sa preváža bezdôvodne vo výťahu.
V stredajšej časti bola tiež jedna divná vec. Jakub doniesol mamičke darček lietadlo, keď u neho večer bola. Som zvedavá, kde ho nabral.
A to kto furt chodí po klinike s tým kvetom?

mamartinka
5. jún 2010

Panelak 07.06 Pondelok(Zufalec)Egon ponúkne Julke prácu vo firme. Ivana oznamuje Jakubovi, že sa chystá na dovolenku, ktorá bude dámskou jazdou. Panelak 08.06 Utorok(Katastrofa)Odmietne Michal Betku? Jakub chce ísť na dovolenku do Francúzska spolu s Dušanom. Imrovi je za Janet smutno. Panelak 09.06 Streda(Chudera)Jarmila žiarli na recepčnú. Silvia nečakane navštívi Ivanu. Filip ide k Fábrymu pre stratený prsteň. Panelak 10.06. Stvrtok(Vrchol)Filipova mama chce zabrániť zásnubám. Jarmila je z rozchodu s Bubom nešťastná. Jakub nečakane navštívi Julku a Alicu. Panelak 11.06 Piatok(Stripterky) Alica je zo svojho tehotenstva mimoriadne nadšená. Jakub oznamuje Michalovi, že ho už v živote nechce vidieť. Boris chce začať podnikať.

mamartinka
5. jún 2010

Panelak 14.06 Pondelok(Psychopatka)Emil sa chystá na sledovanie majstrovstiev vo futbale. Julka sa stretáva so susedovou mamou. Jakub sa chystá zbiť Fodrásza. Panelak 15.06 Utorok(Vyhrazky) Jana ťahá z Jakuba informácie o vzťahoch v rodine. Angelika sa chystá na fotenie aktov. Sestričky chcú, aby Betka ostala vo svojej funkcii. Panelak 16.06 Streda(Truba)Nika chce, aby jej Karol prejavoval viac citov. Čo urobí Karol? Jakub začína pochybovať o tom, že Terezka je jeho dcéra. Panelak 17.06 Stvrtok(Voda)Doktor Tibor Fábry pozýva Ivanu na večeru. Imro začína byť nervózny pred fotením aktov svojej manželky. Lucia sa prizná Borisovi so svojím tajomstvom. Panelak 18.06 Piatok(Nevesta) Bude naďalej doktor Bajza odolávať Betkiným zvodom? Angie navštívi policajt v civile. Čo mu prezradí?

heleniatko
5. jún 2010

@atuin teraz je to tak, ze po 5.rocniku musia medici absolvovat dva tyzdne letnu prax na gynde...

atuin
5. jún 2010

@heleniatko : no vidis, tak teraz som z toho uz uplny magor. Alebo starnem a pamet si robi co chce. A fakt som si teraz spomenula, ze som bola na gynde v Ruzinove, ale kedy...... No kazdopadne medik na praxi nemoze pracovat ako sestricka, robi kvazi pracu lekara, to po prve a po druhe, Nika mi lezie na nervy, resp. jej predstavitelka. 😉
Paci sa mi Janco - nie ze je "onuo", ale jeho hlasky a Jula tiez (aj s jej susedom gejom) 🙂 To len aby som nevyzerala, ze len kritizujem. 😉

aknaj
5. jún 2010

ja zas neviem,
Kedy sa celý panelák dozvedel, že Ivana spala s Michalom ?
Ivana to povedala Nike, že vraj už to vie celý panelák a ja som to nejako nepostrehla, že by to niekto iný ako Švehlovci, rozoberal

mamutka
5. jún 2010

baby dajte pokoj Jakubovi, ze uz bol u Alice a o par tyzdnov ju nevedel najst.....neviem v kerej onej byva, ale ak by som napr.sla dakomu do petrzky s adresou v ruke nastvana koli rozvodu a mala ho najst aj o par tyzdnov po tme nastvana pre daco ine, asi tiez nenajdem, ked je okolo mna napr.osem 12 posch.bytoviek, kazda sa taha koldokola po terasach a ma x vchodov a pasaz ktorymi si mam dat akoze skratku cez bytovku....kokos zila som tam chvilu, ale vysadit ma tam teraz, som v prdeli 😀

lussy23
6. jún 2010

@aknaj - vo štvrtok sa o tom trochu rozprávali Blichárovci.
Mamutka súhlas. Keď s aniekto o niekoho bojí je v strese. Takže asi to bolo myslené tak, že Jakub od stresu zabudol, kde ta Alica býva, hoci tam už raz bol.
Kraus sa nevyzná do sveta gynekológie, takže preto tam dal pracovať Niku.
Obsah na budúci týždeň je npínavý. 🙂