• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

12. marca 2017 
Inak baby neviem ci ste si vcera vsimli ale ked Ivana z Kubom rozoberali dovolenku.Kubo spomenul tobogany.A Ivana ze ty si uz videl 18 mesacne dieta na tobogane?To neako nepasuje.Ved Terezka sa nenarodila v decembri,ci sa milim?To by vyzeralo ze bude mat 2 roky v oktobri ci nie ked ma teraz 1 a 8 mesiacov?Inak teraz sa mi paci rola Svehla-Nitsnajderova :grinning:
16. jún 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Včera mal Kubko svoj deň :grinning:
16. jún 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boris začína byť riadne divný :zipper_mouth:
16. jún 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach Karci.Pita sa ci moze prist z Nikou do nemocnice.Hlavne ze ma navigacne aj ked adresa nieje :grinning: Dovie podla akej adresy ju kde najde.A kde mame babicku Jarus?Angie a Maslak?To co z nich zasa bude?A Kubko a znamienko :grinning: Zrazu si nieje isty ci je Terezka jeho.No neviem ale uz by to mohlo aj skoncit tusim.Betka sa este asi vyspi z Bajzu spajzu.Bude unho v zupane.Co sa zo Zuzanou rozviedol tak stale neaku smika.Mohli by mu dat uz neaku co by s nim bola ze nafurt.A este nebola dnes ani Julka zo susedom,Fifo z Mariou.
16. jún 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamartinka, ked ma Terezka 18 mesiacov, tak ma 1 rok a 6 mesiacov, nie 1 rok a 8 mesiacov... :wink:
16. jún 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Angie bude mať, čo vysvetľovať... no uvidíme, že ako nám vrátia Milana do deja :wink:
16. jún 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrioska Ale to by mala 16 mesiacov nie?Ci ako to vlastne je?
16. jún 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka 18 mesiacov je 1rok a pol .... 12 mesiacov + 6 mesiacov .... :wink:
17. jún 2010 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka , 16 mesiacov = 1 rok (12 mesiacov) a 4 mesiace :wink:
17. jún 2010 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne uz lezie ten Bajza s tym jeho ucesom riadne na nervy,vyzera hrozne ako bezdomovec napr.vcera mal tie vlasy tusim ani neumyte, mastne,fuj :unamused: a tie prazdne kelimky s kavou su tiez od veci...
17. jún 2010 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne , neverím , že v takom super súkromnom sanatoriu , by nemali kuchynku , kde by si zamestnanci mohli uvariť kávu - mne tie kelímky vadia stále , ked si pamätáte aj Agáta vo svojej večierke tiež stále pila kávu z kelímku - už vtedy to nevyzeralo dobre a mne to vadilo.
17. jún 2010 o 07:52  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte aj ja sa k vam pridam,kukam panelak kazdy den,k tym poharikom na kavu-otras a keby v nich aspon daco mali,ale vidno ze su prazdne ale to iste aj u Svehlovcoch,ciste ani stopa po kave a caji.Terezka ma 18 mesiacov.najviac sa mi tam teraz paci Imro.Karol je jak prispaty.
17. jún 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karol je trulo .... že NA a podal jej kvet :grinning: :grinning: :grinning:

a blicharovci už neriešia nič iné, len klepy po paneláku ... prečo už k nim nechodí marienka s ernestom?

tak angie odíde či nie? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jún 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mohla tá Angie odletieť, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jún 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidime ako sa angie vyvlecie neprijemnej situacie z policajtmi :unamused: nika videla svehlovu ist k fabrimu hm...necha si to pre seba? uvidime co bude dnes tej .... hovorit fabry
17. jún 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som tu nova pozeraLI STE VCERA PANELAK????
17. jún 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@labelo suhlas na Bajzu :wink:
17. jún 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzitka - herec, ktorý hral Ernesta mal v skutočnosti porážku, tuším, a nevie ani rozprávať, čítala som to v nejakom časopise
17. jún 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aknaj ano,je to tak...je to nitriansky herec,zato viem....chodí aj do metra ale nerozpráva...je to škoda...on má taký charizmatický hlas,až sexi.... :wink:
17. jún 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Už to začína byť podozrivé :grinning: Minule so mtu písala, že v uputávkach stále ukazujú Imra a Luciu. A na druh ýdeň tam ukázali Agátu. Včera som písala, že neukazujú Egona aIvanku v práci a už ju aj ukázali :grinning:
Mamartinka - Terezka sa narodila v Decembri.
Karol - kde má základy slušnosti? Aj malé dieťa vie, že sa hovorí páči sa a nie na.
17. jún 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aknaj aha, tak aspoň marienka nech k nim chodí na návštevu .... šak janka len cez kukátko čumí a na balkone sliedi ... ona taká nebývala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. jún 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 aj ja som uz nad tym rozmyslala...sme tu minule hovorili, ze mala tereza stale spava v postielke vo vyske novorodenca a cuduj sa svete - o par dni uz mala matrac posunuty dole :grinning:
17. jún 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...asi chodia scenaristi koňa šmííírovať.... :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: určite chodia,aj mlieko otočili aby sme nevideli :wink:
inak mne velmi vadia tie sestričky v tom sanatoriu,ved ked ja idem ku gyndošovi,sestrička nevie čo skor a tu len sedia,klepkajú a pijú kávu :zipper_mouth: akoby žiadnej roboty nemali
17. jún 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ste si vsimli ... ked Angie nastupovala do auta tak si dala Lukyho na kolena ... to akoze autosedacka nehrozi??? :astonished:
17. jún 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok