• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
@weiya podla mna je zbytocna postava ...a este angie ,ta je taka pri*ebana ,ze by som jej pribila do toho vymleteho ksichtu :grinning:
3. sep 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziiiicek17 :grinning: :grinning: tak to aj ja,ten jej pohlad co sem tam nahodi :confounded:
3. sep 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weiya tie oci v pohode ,ale tie usta jak pokruti :grinning: jak take tela
3. sep 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziiiicek17 hej, nejak to blbne :grinning: ale fajn, ze sme to trikrat videli :wink:
@weiya hmmm :grinning: nech sa da dokopy s imrom a bude dobre, ze? :slight_smile:
3. sep 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziiiicek17 kto, blondina? :grinning: hej, take to je vyumelkovane niekedy. ale nejak mi tam nevadi.
3. sep 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzik77 hej hej ,ona :sweat_smile:
celkovo su tie zeny v panelaku nejake pribite :grinning:
3. sep 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziiiicek17 az na ivanu :grinning: :grinning: :grinning:
3. sep 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzik77 hej :grinning: ona je este taka realna postava
3. sep 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziiiicek17 ak hovoris o tych "pribitych", tak ta sonicka nema chybu. ona je na cele tej skupiny u mna :sunglasses:
3. sep 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzik77 to uz ani nie je pribtost :grinning:
3. sep 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzik77 no veru..... s tym bajzom uuuuplne suuuhlasim by som mu ho odf...... :grinning: :grinning: :grinning: uz asi v panelaku ani zena ktora sa s nim vyspala nie je okrem lucii a agaty (zatial?)
3. sep 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@salma22 a angie :grinning: :grinning: :grinning: ale hej, osol je to :wink:
3. sep 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Ahojte. V Paneláku bolo asi 5 postáv, na ktoré by som nikdy nepovedala, že by podviedli svojho partnera. jeden z nich to urobí, asi hneď v prvej časti :frowning2:
Ja nemám rada Silvinku. Najradšej mám Alicu.
3. sep 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 Alica je paradna, tak taaaaaa ked zacne "od Adama" to nema konca kraja, vzdy sa na nej neskutocne kosim. Mam taku kolegynu, co vsetko videla vsade bola a vsetko vie, velmi mi ju pripomina. Inak mne sa velmi paci meno Alica :grinning: :grinning:
3. sep 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzik77 to mate pravdu, vacsiu brzdu som nevidela ako je Angie :slight_smile:
3. sep 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beru30 - Mne sa tiež páči. Len má nevyhodu v tom, že sa dá s hocičím zrýmovať :frowning2: Som chcela dať aj pre dcérku(ak budem mať), ale som ho už vylúčila.
Hm. Pozerám, že Angie je akási neobľúbená. Ale v rádiu Exprex bola súťaž o najsexi hlas leta a tam to vyhrala.! :astonished: Dokonca porazila i Miláčka pubiniek. Tretí skončil Michal Bajza.
4. sep 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.uz sa tesim ze to od pondelka zasa zacne.cez prazniny mi to chybalo.dohovy s kym sa zasa ta svehlova vyspi.ja typujem s tim druhym doktorom.chudak svehla
4. sep 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. sep 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@00vladka00 lepsie povedane hlupak svehla :grinning: :grinning: :grinning:
4. sep 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majina.b Sklarovi vobec ta uloha nesedi, nejaky je cudny, ale je od neho pekne ze si chce Mariu zobrat :slight_smile: ....teda mozno.
5. sep 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beru30 a mne sa paci rola filipa,sklenar tam takeho tr.ka hra :grinning: :grinning:
5. sep 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. sep 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beru30 :grinning: :grinning: a neni to tak? :grinning:
5. sep 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaa prave som dokukala poslednu cast- opakovali na jojke :grinning:
takze som kraaasne naladena na vecer :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
6. sep 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, prosim mohol by mi niekto par vetami napisat co sa udialo v poslednej serii. uplne len v skratke. svehlova je este s bajzom? a frajerka toho mladeho co sexovala aj s tatkom, tak to sa ako skoncilo? a milan? dik
6. sep 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weiya samozrejme ze je to tak :grinning: :grinning:
@trinitka87 ja mam rada Kordiaka, tesim sa ze sa vrati, len ta Angie mu nesedi
6. sep 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: Ahojte, ja sa už neskutočne teším. len mi je ľúto, že na zoznam manželských podvodníkov sa pridá aj Imro. :frowning2:
Aj som zvedavá, čo bude Alica vystrájať, má dnes meniny :slight_smile: A tie deti tam budú stále?
Ja len nrechápem jednu vec. keď tu tu Angie tak neznášate, ako je možné, že vyhrala súťaž o najsexi hlas leta?
6. sep 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beru30 ja som to skorej myslela tak, ze " Kordiaka" volali do Ordinacie, a chcel odist aj on a ked z toho zislo, je mu aj Panelak dobry...
6. sep 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok