• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
Ke´d je už reč o Ordinácií, nehrá tam náhodou Lucia(Helena Krajčiová)?
6. sep 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 to odkial vies o imrovi? :astonished:
6. sep 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aniratak696 - Videla som ukážku kde sa cmukal s akousi babou, Pravdepodobne Janette. :unamused: Sklamalo ma to, lebo On na to nemá nijaký dôvod. Chápem Švehlovú, Bajzová postava je už taká.....
6. sep 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 ja na tv nemam moc čas tak pozreram panelak na nete... som v šoku teda :astonished:
6. sep 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 no my sme urcite za nu nehlasovali :grinning: :grinning: :grinning:
6. sep 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 alica je taka pojasena aj mne sa paci :grinning:
6. sep 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 to podla mna len do ukazky tak zostrihli aby uputali.. podla mna to bude klasicka situacia ze ju pobozka na privitanie, nic viac :slight_smile:
6. sep 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez myslim, ako pise salvinka... Kraus sa nezaprie, taketo veci robieva casto
6. sep 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deti, dnes začíname? :dizzy_face: :dizzy_face:
6. sep 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juhuuuuuuuuuuuuuu....snád to stihnem
6. sep 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hura začina sa moja zavislost :slight_smile:
6. sep 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trinitka87 Za ordinaciu asi lepsie platia, preto tam vsetci herci prchaju :slight_smile: :slight_smile: Ordinaciu nemusim :confounded:
@lussy23 Hlas je hlas, aj spieva super v muzikaloch ale ta postava Angie je hrozna
Tak uz za par minut nam to zaciiiiiiiiiiiiiina :slight_smile: Len skoda ze to nemozem pozerat, lebo moj manzel to neznasa, tak si to nahravam a pozeram zajtra doobeda :frowning2: Tak si uzite panelacky.
6. sep 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika Panelak a cokolada........najlepsia zavislost na svete :grinning: :grinning:
6. sep 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Mária už porodila?? nejako mi mi tato info ušla
6. sep 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beru30 Panelak a Chardonnay :slight_smile:
6. sep 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beru30 no panelak a sladkosi to hej :slight_smile:
6. sep 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes na stv bola Angie, hrozne vizerala, vobec neupravená
6. sep 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beru30 ja to kukam az teraz na nete z archivu :slight_smile:
6. sep 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello, pridavam sa tiez mozem Panelak :sunglasses:
@majina.b asi uz vies, Maria odchadza na matersku, akurat ma brucho furt nejake male :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nechapala som z Angie, :confused: odmietne Kolenika ?!?! no teeeda! :sweat_smile: :sweat_smile: (ale vraj je gay :zipper_mouth: ) a este jak volal Vincovi - dobra prca :grinning: :grinning: Svehlovu by som najradsej nakopala - taky pristup k muzovi, hysterka ... no ved uvidime vraj si nieco zacne Kubko s Oxanou :sunglasses:
7. sep 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rabiva nooo aj ja som slintala po Kolenikovi(ale bohužial je gay :angry:
Kubo s Oxanou??? :astonished:
7. sep 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja neviem... po vcerajsom prvom diely po prazdninach co ja viem? mna to nejako neoslovilo. a to som panelak pozeravala pravidelne a rada. co sa so mnou stalo? ci sa musim len nastartovat? je na tom niekto z vas podobne?
7. sep 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja som ten panelak este nevidela :frowning2: :frowning2: som si ho nahrala ale akosi pri nasom akcnom dietati som este nemala cas, ale prave som ho ulozila tak dufam, ze si ho kuknem.
@tinika
@egyptanka tak to teda upravujem: Panelak+cokoladka+sampano de luxe
7. sep 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siouxsie nič si z toho nerob ja som mala tento istý pocit min.rok :slight_smile: ale to prejde musíš sa len naštartovať :wink:
7. sep 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez sklamana.. hlavne z Angie.. teraz z nej bude co.. ? Kordiak, Marcel...som z toho zmetena..a z Imra totalne.. uz asi neni o com pisat, tocit ked uz uboheho Imra davaju ako nevernika...mna to tiez neoslovilo.. to uz sa zacinam tesit asi skor na tu ordinaciu.. aj ked Gregor.. odisiel.. no uvidime.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NOO.....prave som to dopozerala, nebola to akoze najlepsia cast, ale na zaciatok take vlazne, to sa urcite este rozbehne. Nemohli predsa hned vystartovat :grinning: :grinning: Angie ja nemam rada a teraz mi to len potvrdila, stava sa z nej taka lahka zienka nie????????
@8808 Aj ja som z Imra trochu sklamana, ale to nebude podla mna pokracovat. Ale musite uznat, ze ta jeho anglictina je dokonala :grinning: :grinning:
@aniratak696 Janko je fesak a sexi, ale to asi vsetci gayovia :grinning: :grinning: teda okrem Bruchalu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@rabiva Svehlovu by som bila......tak ona Kuba podvadzala, chovala sa jak krava a teraz sa tvari ako chuderka.
7. sep 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia78lucia PANELAK je proste jednicka....Ordinacia pre nase mamy a babky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože, odstránte niekto Angie! :angry:
Keď vidím ten jej ksicht, mám pocit hraničiaci s istotou (ako povedal včera Mišo Hudák v Profesionáloch), že by som ju bola schopná zahrdúsiť. Včera na záver ma dojala. Keď zbadala Milana - akože: Milan? Celá "šťastná" , že ho vidí.
7. sep 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok