Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

zuzul1310
24. sep 2010

@mihouk áno...sorry, v tom máš pravdu, ešte mu povedala, či je správne že alkoholik ďakuje za pohárik... skôr sa mala seba spýtať, či je správne že alkoholikovi nalieva pohárik... v pohode, ak nájdete niečo čo nesedí tak kritiku prijímam 😉

mihouk
24. sep 2010

@zuzul1310 to nebola kritika, dokonca si do dobre padlo, lebo moj maly cervik nasiel vypinac od satelitu a to bola hrozna zabava ked maminka sleduje a zlosti sa ked to vipne, ale nastastie ako citam, tak Agata mi uplne usla 🙂

suzik77
24. sep 2010

@zuzul1310 s tou sonickou ti musim v jednom oponovat... akoze to, ako sa chovala k zuzke bolo fakt chore. si predstav, zeby ti "svokra" kazdu chvilu stala za chrbtom a dirigovala, co je pre teba dobre a co pre teba dobre nie je... a to mal na mysli dudko s patom, ked sa postavili na zuzkinu stranu, ze sonicka vzdy chcela (a velakrat aj dosiahla), aby vsetci zili tak, ako si to zela ona. no dakujem pekne!

a ivana? ten poharik nemala davat, OK, ale michalovi iba vracia to, co jej urobil on. vo chvilach, ked chcela byt s nim a v podstate sa chcela kvoli nemu rozviest, sa on na nu vykaslal a zacal z ich vztahu cuvat a blabotat, ze on to nemoze jakubovi urobit a nech ostane ivana s jakubom, ved s nim mu je dobre a bla bla bla. takze vo chvilach, ked ivana bola do michala zalubena a myslela to vazne, sa on na nu vy"sral"...

suzik77
24. sep 2010

no a ta agata, to je uplne o nicom, ju aj toho nora by uz fakt mal niekto vypustit zo serialu... ved naozaj tocia stale o tom istom. jedlo-sex-decko do opatery-sex-decko-sex-jedlo-jedlo-decko............ 😀 😀 😀

vejula
24. sep 2010

babyy inač nepripada vam chore že MIchal ma 3 deti ale ani raz som nepočula že by sa zmienil o tych dvoch chlapcoch. Dosť ma to vytača 😠 akoby ani neboli jeho (teda aspon myslim že su jeho všetky tri kedže to nekukam od začiatku tak sa možem myliť) To akože čo ma byť, tak tí chlapci mu fakt vobec nechybaju? Čo je to za otca že miluje len jedno zo svojich troch deti????

Teda a ta sonička teda, akože ani ja by som s nou nemohla byvať pod jednou strecho by ma asi po čase museli odviesť z nej do pakarne.
Ale na zakrok nemala isť zuza jedna, som chcela dalšie babo v serialy

zuzul1310
24. sep 2010

@suzik77 Soňa sa k Zuzane správala naozaj hlúpo, ale keď povedala že sa zbalí a odíde a ani Paťo ani dušan jej nepovedali aspoň "neblázni, čo by sme bez teba robili", alebo čokoľvek v tom zmysle, že "spravila si chybu, ale máme ťa radi, chceme aby si zostala", nie oni boli ticho a pomaly dúfali že odíde.... sorry, ale to bol úder pod pás a totálne neférove od nich dvoch. Zuzka tiež nie je zrovna stelesnený anjel.
Čo sa Michala a Ivany týka, tak medzi nimi to začala v tých čechách...ona prišla za ním..., on kvôli nej začal klamať a tým strácať najlepšieho kamaráta...takže prvotná chyba bola z jej strany, mohla si nájsť niekoho iného a nie zrovna najlepšieho kamaráta svojho manžela...ďalej to medzi nimi bolo také komplikované a toľkokrát sa rozišli a dali dokpy, že by som si musela pozrieť minulú sériu, aby som sa k tomu mohla vyjadriť a netresnúť sprostosť.

suzik77
24. sep 2010

@zuzul1310 hej, dosla k nemu prva, to mas pravdu, ale v tej minulej serii by si si urcite vsimla, ze uz potom ivana chcela byt s michalom, avsak ten zacal cuvat z toho. ona bola nestastna, chodila domov vyrevana a zufala a smutna, bola z toho taka hotova, ze zo zufalstva bola dokonca mila k jakubovi velakrat... iste si spomenies, si verna divacka 😉

a akoze s rodinou "dudkovcov" to ti davam cele za pravdu. aj oni dvaja sa zachovali hlupo, aj sonicka..

monkula
24. sep 2010

@suzik77 a salaš si zabudla 😀

suzik77
24. sep 2010

@monkula salas len posledne tri casti, to spomeniem o dva tyzdne 😀

monkula
24. sep 2010

@suzik77 a čo tam mala Agáta vlastne robiť? Chýba im tam krava? Nech berie aj Angie,a nech idú... 😝

bubinko83
25. sep 2010

inak čo som ja postrehla tak ta Fabryho manželka ked otvorila dvere tak nemali žiadnu menovku a ešte aj presklenne dvere čo sa davaju do bytu .Trošku trapny začina byt ten panelak a jak sa snažim tak sa snažim nejako ma to stale nezaujalo.Všetci sa tam len ku.....via a to mi vadi.Nemam rada serialy kde každy s každym mna by už neprekvapilo ani to keby sa vyspi Kordiak a s pani Jankou 😀

dadka212
25. sep 2010

@vejula Michal má 3 chlapcov Mareka z prvého manželstva, dvojičky chalanov a Mišku z manželstva so Zuzanou...a dvojičky nespomína preto lebo oni ho nechcú ani vidieť ho nacapali na Vianoce u nich doma v obyvačke ako sexuje s Ivanou

marka12
25. sep 2010

Začala som panelák pozerať až neskôr, no musím povedať, že to tam bude zaujímavé..

danka.k
25. sep 2010

@bubinko83 😀 😀 😀 mozno sa raz aj s nou vyspi.. ani ja tento serial nemusim, len preto ze sa tam vsetci ku.... a k tej menovke.. ani my nemame menovku na dverach 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@dadka212 a toho prveho syna preco neukazuju???

zuzkat1
25. sep 2010

@bubinko83 ani my nemame menovku na dverach🙂 a nezda sa mi ze mali presklene dvere... sa o ne ta alica opierala amne sa mari ze boli normalne drevene

zuzkat1
25. sep 2010

@monkula mne agata nevadi...nenamuti vela vody...ale angie je fakt hus🙂

zuzkat1
25. sep 2010

@zuzul1310 ako myslim ze reakcia dusana na to co povedala sona ze odide bola nanajvys uprimna... a myslim ze v 90% manzelstvach by manzel urobil to iste a mnohokrat aj manzelka🙂 a navyse dusan aj pato dobre vedia ze sona je hrozne husta a ze by aj tak nikam nesla tak naco riesit😉

zuzkat1
25. sep 2010

@zuzul1310 to bolo ze zuzana sla na zakrok? kedy? nejako mi to uslo 😕

vejula
25. sep 2010

@dadka212 no tak ja si myslim že by sa mohol aspon trošku snažiť nejaky kontakt s nimi nasdviazaťa nie sa na nich uplne vykašlať, to by normanty tatko takto nikdy nesopravil... A o tom prvom synovi som ani nevedela vidiiš 😒 a na toho tiež kašle, no toto Michal Michal 😔 😀 😀 😀

zuzkat1
25. sep 2010

@vejula ten starsi je z prveho manzelstva a dost dlho sa o neho starala j u nich byval este kym byvali v panelaku so zuzanou on potom siel niekam studovat ci co a nejak prirodzene sa vytratil zo serialu..to je ninin syn

didiana333
25. sep 2010

Ked bola Alica pri dverách...dvere mali výplne s nepriehl.sklom a boli bez menovky.... 😅 som si to pozrela na nete..... 😀

didiana333
25. sep 2010

@zuzkat1 na konci,ked Jančovci večerali a niekto zvonil,tak to bola Zuza po zákroku...uplakaná...že sama sa odhodlala a musela to urobiť...bez Paťovho vedomia 😒

zuzkat1
25. sep 2010

@didiana333 teraz mam normalne vypadok pamati 😖 absolutne neviem preco som ten koniec nevidela☹

zuzkat1
25. sep 2010

@didiana333 je to mozne.. tie dvere mi uplne usli..ale menovku nema kazdy.. my nemame a ani nasi nemaju... 😀

didiana333
25. sep 2010

@zuzkat1 to bolo tesne pred reklamou myslím...akože dramatický záver a pozerajte aj nabuduce,vážení diváci 😵

zuzkat1
25. sep 2010

@didiana333 no fakt neviem kde som bola🙂 mala tusim spala vcera dobre ..alebo zeby nie? 😅 no asi mi to uz udiera na mozog 🙄 tak pozriem v pondelok ako sa to vyvinie🙂

dadka212
25. sep 2010

@danka.k
@vejula Ten Marek je niekde na internáte on bol problémové decko...ono v Paneláku celkovo kašlú na deti aj scenáristi kašlú na to aké vzťahy majú rodičia-malé deti skôr sa zameriavajú na vzťahy medzi dospelými ale to už ma prestáva baviť ako každý s každým furt niečo rieši a samé sprostosti...

bubinko83
25. sep 2010

@danka.k
@zuzkat1 ,nejde tak ani o tu menovku,ani my sme dlho nemali 🙂 ,ale ide o to že boli bytove s takymi okničkami sklenenymi .My mame podobne preto mi to vrazilo do oči. 🙂

vejula
25. sep 2010

@dadka212 jj no všimla som si že bohviekolko času tie mamičky s detmi tiež netravia 😅 ale tak chcu to urobiť čo najputavejšie a divakov by asi velmo nezaujimalo ako sa Angie mazna s Lukaškom.. Takže to prirodzene zanedbavaju 😅 😀

zuzul1310
25. sep 2010

@zuzkat1 Paťo sa pýtal aký má program, nechcela povedať, sama pre seba si povedala že to bude prekvapenie a na konci zazvonila o pol deviatej večer pri dverách so slovami "Musela som to spraviť" tak čo iné to mohlo byť Možno sa mýlim ale podľa mňa bola na zákroku.