Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

majulcek
5. nov 2010

@majdzy666 no a ja som to nevedela 😅

mamartinka
5. nov 2010

Imrisko dobry.Teplakova suprava,gule si daj do prava 😀 😀

mamartinka
5. nov 2010

Tak a Oxanka ma po Kubkovi.To co ta Katka stvara.Sa zalubila do Jakuba?

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamartinka
5. nov 2010

@majdzy666 Asi tak to bude.Ako ho zacala hned lubat.A Kubko sa nebranil.

didiana333
5. nov 2010

@mamartinka Kubko je taký truľo,že ten sa nejak nebráni ničomu.... 😅 Chcela by som vidieť takého chlapa,ktorého žena vyhodí a on čuší a býva v kancelárii...

mamartinka
5. nov 2010

To co ma ten Rozsenthal s tou parukou?Vsimli ste si niekto ako to mal vzadu?A 2 Kohuti.Kubko a Dusi 😀

mamartinka
5. nov 2010

To co akoze teraz spravili?Zasa reklama?To uz mohli dotiahnut do konca.Natahuju to ako zbiju Kordiaka a bude Koniec.A Maslak dobre vie ze Milankov dom bude prazdny ked hovoril Angie ze bude jeden byt volny.Angie sa tam nastahuje aspon zasa spet.

lucadra
6. nov 2010

ahojte baby. tak ja uz dva týždne cakam ze tu date nejaké poriadne zhrnutie, ze co sa deje v panelaku a vy kao naschval nic. to je strasne, uz sa neviem dockat, ked pojdem domov z nemocnice a pozriem si ho. strasne malo tu pisete:((((( ☹ 😢 😖

majina.b
6. nov 2010

@lucadra
rýchle uzdravenie želám 😵

potom panelák nie je až tak dôležitý, ale privedie na iné myšlienky

lussy23
6. nov 2010

@lucadra - Prečo ste v nemocnici? prajem skoré uzdravenie.

Baby. nevidela som predošlé časti. To akože prečo dal MasláK zbiť Milana???? 😒

leeenka10
6. nov 2010

....super serial,este som nevynechala ani jednu cast 😉

lucadra
6. nov 2010

@lussy23 pozri si moje ktátke spravy a budes vediet.

baby a to ako fabry uz nie je primár? kto je primár, a pocula som este, zevraj maslak sa rozisiel s dominikou. a co angie? a blicharovi robia zle uz dve studentky? diky

labelo
6. nov 2010

lucarda

Fabry už nie je primár je zase Bajza,ale Fábry so Šimáčkovou sa ho chcú nejako zbaviť 😀 ,maslák ešte s Dominikou je ukecal ju,
maslák aký hajzel ako dal zbiť Milanka,ale riadnu nakladačku dostal chudák 😖

labelo
6. nov 2010

lussy 23

maslaák dal zbiť Milana,lebo sa dozvedel,že spolupracuje s tým policajtom a tak sa doftípil,že na neho bonzuje....

lussy23
6. nov 2010

IMRO nie! ostatní štyria môžu, ale Imriško nie!
A pán Emil mal pravdum že sa chystá nejaký zločin.

aylin
6. nov 2010

@labelo
len kolko krat mal potom dat zbit Milan Maslaka...ved Maslak ho tiez vela krat podrazil co sa tyka vztahov...

lucadra
6. nov 2010

@labelo yha dakujem, no a od tej bitky sa stretli maslak a kordiak? a co teraz nanho da tomu policajtovi?uz nic? mne sa nepaci, ako ho chcel podrazit a ta dominika co je akoby z inej dimenzie sa mi vobec nepaci. a co vytiahli na fabryho, ked ho zbavili funkcie? no a preco upadne kordiak do komy?

weiya
6. nov 2010

@lucadra nestretli sa,ono to vlastne skoncilo tak ze ten mede,ten policajt,nasiel kordiaka dobiteho na zemi,na tom mieste kde sa mal odohrat ten falosny obchod,maslak sa predtym dozvedel ze kordiak ma na neho donasat,tak preto vymyslel ten obchod a dal ho zbit,tak ho domlatili,ze preto sa dostane do komy,na fabryho nevytiahli nic,on bol vo funkcii primara len doocasne,kym sa bajza nevrati s dovolenky 🙂

mamartinka
7. nov 2010

Na vianoce 24.12 Piatok-20:20 Seriál Panelák - Šťastné a veselé

mamartinka
7. nov 2010

Ten isty den-09:15 Seriál Panelák ( vraj premiérová časť )

mamartinka
7. nov 2010

31.12.Piatok-16:25 Silvestrovsý panelák 2009 (repríza) 31.12.Taktiez Piatok-20:00 Silvestrovský panelák 2010

mamartinka
7. nov 2010

Panelak Pondelok 08.11(Moped)Silvinka vie, kto je otcom Klárikinho dieťaťa. Mede volá k Milanovi záchranku. Jana je rozhodnutá, že mladému susedovi pomôže. Panelak Utorok 09.11(Spekulacie)Milanov otec sa zaujíma o synov zdravotný stav. Emil zisťuje, že Janka má zdravotné problémy. Maslák a Miloš urobili dohodu o predaji nemocnice. Panelak Streda 10.11(Pichlova)Ďusi sa dozvedá pravdu o svojej manželke. Jakub sa príde k Ivane posťažovať na Egona. Michal Bajza gratuluje Cinegemu. Panelak Stvrtok 11.11(Silny Super)Mede prichádza k Maslákovi s dôkazmi. Milanov otec sa stretáva s Angie. Lucia radí Imrovi, aby čím skôr zabudol na Janet. Panelak Piatok 12.11(Vykupne) Povie Ďusi svojej manželke, že vie pravdu o jej práci? Zdenka vysvetlí Angie, prečo sa zaujíma o Milanov zdravotný stav.

atinka22
8. nov 2010

Huráááá, konečne pondelok, večer sa ide pozerať Panelák! 🙂 🙂 🙂

weiya
8. nov 2010

@atinka22 🙂 aj ja sa tesim 😀

marthuska
8. nov 2010

@weiya
@atinka22 aj ja sa tesim. len skoda, ze som si vdaka mamartinke precitala, o com bude.