Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

monaart
12. nov 2010

to s tou Mariou som prehliadla....chuda dieta,,takyto osud mu vymysleli.divne počatie a,novy ocko-Filip...a teraz decak? uf.tvrde. 😔
inak cele ako novodobe Beverly Hils....akurat su tam rozne rocniky....ale "motanica" riadna.

mamartinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamartinka
12. nov 2010

Jezissssssssssssssssssss to malo byt toto http://medialne.etrend.sk/televizia-spravy/joj-... Prepacte.

januarova
12. nov 2010

@zuzkat1, no to myslim ze nie. ale kazdy mame iny nazor. 😉

28jaja28
12. nov 2010

ahojte "panelačky"🙂kto to bol dnes za tym Jakubom??nič som nepočula mala mi ešte nespala tak som neni v obraze,,ak niektora viete napište diky..

weiya
12. nov 2010

@28jaja28 to bol nejaky ukrajinec oxanina rodina,ked chcel egon zamaskovat pravdivu hodnotu firmy tak oni im dali nejake faktury ...no a teraz prisiel za jakubom peniaze pytat za sluzbu

egyptanka
12. nov 2010

nepozerala som uz asi od stredy Panelak ... ale preco dala Maria dieta do domova???

januarova
12. nov 2010

@egyptanka, nedala ho(aspon som nepostrehla). to iba planvala, ze by jej bez dietata bolo lepsie, ze Bajza by ju mozno chcel a ked nie on tak ze s deckom si tazko najde chlapa 😠

zuzkat1
13. nov 2010

no baby ako som mala ivanu rada tak teraz mi ide na nervy... ako hnusne sa sprava k tomu mariovi 😝 sa mi to nepaci... a angie s tou odutou hubou sa ide hadat pri niekom kto je v kome tomu sa hovori "IQ" 🙄

labelo
13. nov 2010

ja som vcera kukala jak puk čo tí scenáristi nevymyslia,neviem z čoho Milanko platil Zdneke nájom a dával peniaze bokom ,ked bol najprv zavretý v base a ked ho pustili,tak nemal žiadne prachy a ešte mal aj problém ich zohnať 😖 už to prehaňajú.....

dadka212
13. nov 2010

Už to začína byť poriadne sci-fi...
...pozerala som budúci týždeň čo bude a Ďusi vraj vyhrá niečo cez 37.000€, Patrik si bude chcieť prenajať dom na Kolibe, Zdenka sa bude vyhrážať Maslákovi a Švehla sa bude čudovať Katke prečo si zobrala Ďusa... to je také najzaujímavejšie tak uvidíme...

zuzkat1
13. nov 2010

@labelo no hej divne,ale vravela ze ma zaplatene dopredu niekolko mesiacov tak mozno este ked bol v baliku jej prenajal na rok byt....

mamartinka
13. nov 2010

@28jaja28 toto je ten herec co prisiel za Jakubom.Hra aj v Odsudenych Michajla. http://www.odsudene.estranky.sk/clanky/ine-post...

lenka3007
13. nov 2010

ahojte baby, nevidela som panelák už asi mesiac, tak som vždy rada ked sem pišete, aspon som trochu v obraze... a prečo Milanko prenajímal Zdenke byt? čo aj s ňou spával? Inak to už hádam každy s každým, ešte aj Imriška nám chcú sprotiviť :(

28jaja28
13. nov 2010

@weiya hned som si myslela že to bude nejaka "černota"🙂)

28jaja28
13. nov 2010

@mamartinka 🙂)viem ktory to je herec preto som chcela vediet čo to s jakubom riešia,lebo to čo hra v odsudenych mu presne sedi🙂

mamartinka
13. nov 2010

Panelak Pondelok 15.11(Kto s Kym)Dominika vojde do Maslákovho bytu v momente, keď si utiera krv z tváre. Jakub prichádza za Ivanou s prosbou, aby prehodnotila svoje finančné požiadavky. Panelak Utorok 16.11(Tiket)Patrik so Zuzkou si chcú prenajať domček na Kolibe. Ďusi vyhral 37 tisíc eur. Karol s Nikou odchádzajú na dovolenku. Panelak Streda 17.11(Bez Penazi)Jakub nechápe Katku, prečo si vzala Júliusa Poláka. Agáta oznamuje Jakubovi, že uvoľnené priestory sú opäť na predaj. Panelak Stvrtok 18.11(Dovera)Zdenka sa vyhráža Maslákovi. Betka si kladie otázku, či má význam naďalej ostávať s Milošom. Rozídu sa? Panelak Piatok 19.11(Kompetencie)Majiteľ kliniky chce počuť, koho má Michal Bajza v pláne vyhodiť. Ďusi má nezvyčajnú prosbu. Od Soni chce šperk.

mamartinka
13. nov 2010

Panelak Pondelok 22.11(Rozlucka)Karol sa jemne pod vplyvom alkoholu prizná, že by si to vedel predstaviť s Angie. Soňa sa začína nudiť. Má však riešenie. Panelak Utorok 23.11(Sestra)Noro má vážny problém, Agáte navrhuje sťahovanie z paneláku. Angie sa dozvedá, že Kordiak sa prebral z kómy. Panelak Streda 24.11(Trojka)U Kordiaka v nemocničnej izbe je Angie s Maslákom. K Ivane nečakane prichádza Jakub. Koho u nej nájde na návšteve? Panelak Stvrtok 25.11(Alica2)Jana oznamuje Emilovi, že ich nevesta Amy bude opäť nakrúcať na Slovensku. Soni lezú ich košickí hostia poriadne na nervy. Panelak Piatok 26.11(Intelektual)Herečka Amy trénuje v bare, obsluhuje hostí. Jakub má zvláštny erotický sen. Angie sa dozvedá, že Maslák požiadal Dominiku o ruku.

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lussy23
13. nov 2010

Ahojte. nevidela som od útorka Panelák. Prečo sa zase Ivana hnevá na Mária?

vodnarky
14. nov 2010

ahojte... 🙂
baby.prosim vas,mohli by ste mi niektora popisat co sa stalo v piatkovej casti???dakujem... 😉

vodnarky
14. nov 2010

@mamartinka -diky moc.. 😉 🙂

weiya
15. nov 2010

😀 karol vytiahol zas tu hnusnu bundu 😀

mamartinka
15. nov 2010

Ale mu Noro z Maslakom o nej tej bunde povedali svoje. 😀

weiya
15. nov 2010

@mamartinka to teda hej 😀 som sa nasmiala na tom 🙂

atinka22
16. nov 2010

Tá mamička bola super, ako tam vtrhla do tej ordinácie a či už môže ísť, či nechať dieťa ogrcať čakáreň. Chápem, že bola nervózna, zvlášť, keď vedela, že dnu nie je žiaden pacient ale sa tam tie dve kravy vykecávajú. 😠 Dominika je blbá, stále ju Maslák ukecá.
Imriško sa nám konečne rozhodol - sláva 😉 nebude neverníkom. Pri takej svokruške sa ani nečudujem.

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz