• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
Som rada, že z Imra nebude neverník. On je ten posledný, na koho by som povedala, že je neverný,
16. nov 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ten Pato :angry: uz ani Zuza nema rozum :stuck_out_tongue_closed_eyes: tolke prachy za byvanie,som zvedava ci sa budu chodit stravovat k rodicom :zipper_mouth: Dudko mal vynimocne pravdu,stacila by im garzonka :sweat_smile:
16. nov 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby vazne bude Sona tehotna?To som zostala mimo :unamused: A Karolko ide na Sejseli ci ako sa to pise a pasy zostali doma :grinning: Ved naco uz sme v EU. :grinning:
16. nov 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka Soni by som priala vlastné bábo :slight_smile:
17. nov 2010 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Určite niektorá z vás bude vedieť, že ako sa volá herec, ktorý stvárňuje nového šéfa na klinika, ktorému Bajza fajnovo vysvetľoval vzťahy na klinike :grinning: ...je to veľmi známy hlas, ale neviem si vybaviť meno.
17. nov 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dušan Szabo...
@lucia78lucia
17. nov 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čo to sa t dozvedám? Soňa bude tehotná? To odkial máte takú správu?
17. nov 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 No však to bolo včera v Paneláku, vyšla z tým, že či verí Duško na zázraky :grinning: Asik bude v tom a Ty veríš na zázraky? Ja nie, lebo sa mi nedejú ... :confounded: No ale chcela bych a som rada, že si tu mám s kým pokeciať o Paneláku, keď s mojim mužom sa ti nedá ... :grinning:
17. nov 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. nov 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jja: díky... áno, presne Dušan Szabo.
17. nov 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sona az za 6 tyzdnov teraz zistila ze by mohla byt tehu?Akesi divne a ani test si este nerobila za 6 tyzdnov.Dusko ako bol stastny a ako ju isiel objat :grinning: No to by som aj ja bola nedockava a ona za 6 tyzdnov si ani test nespravi.A ako je ona tehotna. :confused: A Karol nemam slov.Trulko riadny.Pasy a Kde je vlastne Check-In?
17. nov 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka inac aj mne az po 6tyzdnoch meskania doslo ,ze asi som tehotna :grinning: takze nie je to az tak nerealne :grinning:
17. nov 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivanke je zrazu aj Kubko dobry ked Terezka ochorie?Ten Dusi je nechutny.
17. nov 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weiya Vlastne ano.Ale aspon test si uz mohla spravit.
17. nov 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teraz dobre.Sona a Dusko na klinike u Bajzu :grinning: .To som zvedava teraz co bude a aky bude vysledok.
17. nov 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No u mňa v poslednej dobe jednoznačne vedie Dudko. Ako som už raz napísala, žiť by som s ním nechcela, ale hlášky má suprové. To ako objal Soničku a že či sa už teší, že nie :grinning: A ako sa spolu pri stole rozprávali, že o "projekte" hotová bondovka. :slight_smile: Ja tipujem, že Sonička bude v tom, lebo sa veľmi spokojne tvárila, keď vychádzala od Bajzu. A Ivanku nechápem, aký má problém ísť s Terezkou na pohotovosť? Čo ona nemá auto? A aj keď nemá, chodia predsa aj autobusy. Nie je to síce bohviečo terigať sa s chorým dieťaťom po autobusoch, ale keď musíš tak musíš. Alebo si mohla objednať taxi. Primadona. :unamused:
18. nov 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@atinka22 ja by som tiez nesla sama s chorym dietatom na pohotovost..navyse je na kramaroch v blave iba a z petrzky daleko... no ja by som bud volala sanitku keby to bolo take vazne,alebo by som cakala do rana ako ivana urobila...

@mamartinka je predsa logicke ze ked ochorie dieta tak volam jeho otcovi ked potrebujem pomoc...
18. nov 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak jakub typicky chlap... ked vidi k...u tak rozum padne do gati a kasle aj na vlastne dieta...
18. nov 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera bola po dlhej dobe dobrá časť
18. nov 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majina.b No dobré to bolo, uvidíme čo dnes :slight_smile:
18. nov 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som zvlast dnes zvedava na tu Sonu.Zostalo to zasa nedoriesene.A to som chcela dnes kuk ordinaciu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Imriskov telefonat bude dobry z Janet. :grinning:
18. nov 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No keby som mala doma takého dilina ako Duško,tak ho asi odstrelím... :sweat_smile: to akože ako reagoval na prípadné tehotenstvo Soničky? No otras... :unamused: ale dobrý bol,ked ruku podával Ďusimu,ked išiel zo záchoda...hlášky má dobré,no len to správanie k Soni je hroznéééé :angry:
18. nov 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@didiana333 Veru dobry bol Dudko ako isiel otvorit Polakovi a utrel si ruky do jeho svetra :grinning:
18. nov 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ej tusim z toho nieco bude.Dusky bude pri ranajkach akysi sklamany.
18. nov 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok