Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

perla200
25. nov 2010

no ale s tým kordiakom mi to pripadá riadne scifi....fakt.... nepáči sa mi to.... a tá svehlová? no comment

atinka22
25. nov 2010

mamartinka - diky 😉

lussy23
25. nov 2010

@mamartinka - Aha a ja stále rozmýšľam nad tým, že ten medeho hlas mi je známy. 🙂

atinka22
26. nov 2010

Včera ten chlap u Duškiho - ten z Košíc, jeho hlas mi je veľmi známy, neviete, čo je to za herca?
Ináč, tá jeho žena - hrôza, des. Ten pes pri stole - u mňa doma by už letel.

pepi_petra
26. nov 2010

@atinka22 No mne skor toho psa bolo luto ako snim hadzala,ako s kusom handre..... 😠

mamartinka
26. nov 2010
lenocka23
26. nov 2010

@atinka22 ten chlapik z Ke... myslim ze je to hlas Allen-a z Dva a pol chlapa... (?)

ani3012
26. nov 2010

sprostému psovi ani rodokmeň nepomôže 😀

zuzkat1
26. nov 2010

fuj ten maslak to mysli vazne?? 😝

zuzkat1
26. nov 2010

kde si nechala oci ryba😀😀

ani3012
26. nov 2010

@zuzkat1 😀 😀 😀

mamartinka
26. nov 2010

@zuzkat1 to bolo dobre 😉

mamartinka
27. nov 2010

Ahojte.Tak ako sa vam pacil vcerajsi panelak.Dusky bodoval.Alicaaaaaa.Alica na balkone ahoj Dusky.Dusky zalez 😀 😀 Som zvedava koho zrazila Dominika.A Zazrivy bude asi az v pondelok spievat.

mamartinka
27. nov 2010

Panelak Pondelok 29.11(Talent)Dominika je v poriadnej kaši. Dušan je v šoku, Soňa zúri. Čo sa stalo? Klebety sa šíria rýchlosťou blesku. Panelak Utorok 30.11(Suka)Agáta pochopila, že v paneláku nemá kamarátku. Alica sa zoznámi s kolegyňou Ritou, ktorá ju zastupuje. Panelak Streda 01.12(Kufor)Alica sa stretáva s Máriou. Jana je presvedčená, že Amy fičí na ľahkých drogách. Cinege má strach. Panelak Stvrtok 02.12(Liska)Malú Lucku zastaví na ulici jej biologický otec. Maslák prichádza za Dominikou, chce jej všetko vysvetliť. Panelak Piatok 03.12(Pacientka)Polákovci spia u Ivany. Karol sa prišiel do nemocnice udobriť s Nikou. Právnik nemá pre Dominiku dobré správy.

mamartinka
27. nov 2010

Panelak Pondelok 06.12(Bulvar)Oxana konečne povie Jakubovi, čo si naozaj myslí. Ďusi naberie odvahu a prizná sa Katke, že nie je úspešný podnikateľ. Panelak Utorok 07.12(Zmätok)Údržbár Cinege je znechutený z nových pomerov na klinike. Marienka prichádza k Blichárovcom, má niekoľko otázok. Dušan je v šoku. Panelak Streda 08.12.(Udobrenie) Katka má základný plat a "gaťkovné". Na klinike sa množia sťažnosti. Angelikina mama Viktória má záujem o byt na treťom poschodí. Panelak Stvrtok 09.12(Nádej)Dušan s Ďusim vykopnú dvere na Agátinom byte. V nemocnici nie je žiadny lekár. Za Luciou prichádza do baru biologický otec malej Lucky. Panelak Piatok 10.12(Raňajky)Michal odchádza od Ivany, vo dverách sa stretáva s Jakubom. Ďusi chce od Katky darček. Dušan a Patrik zháňajú raňajky.

lussy23
28. nov 2010

Ahojte. Teda som bola v piatok trochu v šoku. V štvrtok som Panelák nevidela a naozaj so msi myslela, že Tá baba u Dušana hovorí o seriálovej Alici 🙂

@mamartinka - takže s ami to nezdalo a Marián Zazrivý bol naozaj u Ivany 🙂

eva7780
29. nov 2010

Angie robi blbosť za blbostou 😝 nechapem preco chce kupovat byt v panelaku,ked nedavno jeden svoj predala 😕 a na to že byva u rodicov riadne rozhadzuje s peniazmi,ked uz nemá na kupu noveho bytu 🤐
inak tá Aime(neviem ako sa to píše) mi tam prekážá 😝

atinka22
29. nov 2010

Toto mi nejak v piatok ušlo. Dominika mala nehodu?
eva7780 - Podľa mňa tam tú Amy dávajú, aby sa aj u Blichárovcov niečo dialo. 🙂
A Zázrivý u Ivanky - uvidíme, čo z toho bude. Už tam majú Ružoviča z The Pastels, ešte nech tam šuchnú napr. Haškovú (brrr) alebo Nedvěda - ten bol super (ten "kúzelník") som sa na ňom rehotala ako kôň. 😀 😀

mamartinka
29. nov 2010

Ahojte.Dnes vyzera byt super cast.Uz sa tesim na vecer.