• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
baby a to tá Sonička to čo malo znamenať, ty kokso, taku by som jej picla po nose, to je tiež ozaj trochu pritiahnute za vlasy, hned začne tej učitelke Dudkovej rozprávať ako vyzerá a pod....trápne to bolo, jak keby bola ona nejaká panička z pereša...
9. mar 2011 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera ta žuvačkova martina dobru otazku dala :slight_smile: ked imriško vravel že angelika je ťarchava :slight_smile: a už vieš čo to bude? to ako hned po otehotneni vidno pohlavie? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka3007 máš pravdu,bola trápna ale vzhľadom na to,že vie aký je Dudko,tak sa jej ani nečudujem:slight_smile:
9. mar 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katushka16 :grinning: :grinning: :grinning: ale si myslím, že sa z nej vykluje krasavica, ja to len teraz pozerám, tekže som ešte nevidela koniec...
9. mar 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka3007 z ktorej sa vykluje krásavica?
9. mar 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katushka16 myslím tu učitelku francúštiny...
9. mar 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. mar 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnesna cast-Pastilky. Emil má obavy o Jankino zdravie. Norovi sa nepáči Vašov záujem o Mirku. Egon má pre Masláka biznis.
9. mar 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale aj Sonička asi niekoho má, veď si chatovala s nejakým Ondrom, nie? A to ako sa pustila do Pichlovej bolo fakt trochu trápne, ja na mieste Pichlovej - šprichnem jej do ksichtu niečo ostrejšie.
9. mar 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka3007- Pichlová je celkom fajn "baba", ale Duški ju požiadal aby zo seba urobila ježibabu (že keď sa dá, nech si aj bradavicu nalepí :grinning: ), aby Sonička súhlasila s jeho hodinami taliančiny a aby nežiarlila.
9. mar 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@atinka22 jaaj no nevidela som len včerajšiu časť z archivu, tak preto som si nevšimla :grinning:
9. mar 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnesna cast-Prezili? Janka zisťuje, že jej chýba jeden uterák. Bude Emil naďalej klamať? Údržbára Cinegeho zachraňuje vrchná sestra...

10. mar 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis uz ma rozculuje ten panelak!!! to ich bavi zhadzovat cele slovensko??? napriklad orava,ja som sa sem len nastahovala,ale aj tak ma to dokaze nasrat!!! robia z nas uplnych tupcv,ze nevieme ani co je vizita, a ze kupujeme smejdy z poslka! to neni pravda, my bezne chodime kupovat znackove veci do polksa!!! a tkisto aj zahorie, ze tam jedia psy, kriste pane, su normalni??? co je moc to je moc!
10. mar 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@norikk
neber si to tak, scenáristi zabudli s kade pochádzaju, su už len blavaci, a za kopcom su všetci sprostí, to iste je aj o vychodniaroch, aj v paneláku im nadávaju, naposledy Masľak - Skrucanemu.
Ale kde je Oravske Lieskove nikto nevie :wink:,
Mňa zase rozčuluje akeho debila robia z Imra, v niektorých momentoch sa mi rozum pozastavuje,
10. mar 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majina.b oravske vesele :grinning: ...a inak ja som tiez z vychodu
10. mar 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mňa už Imro tiež vytáča. Jedno dieťa má doma, druhé čaká a on sa ide vláčiť s Janet. :rolling_eyes:
Včera ma pobavila Ryšavá - že utrhli ste to ako Chuck Norris! :grinning: Tlučkovú ako herečku mám veľmi rada, je fakt super - pani herečka, nie ako taká Ráková - to by už mohol hrať každý.
Tiež ma vytáča ako si robia srandu z "neblavákov", ja som z východu a je to celé na grc - tá ich akože sranda.
10. mar 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@norikk oni podľa mňa len odrážajú holú pravdu, lebo blaváci sú takí. všetko čo je mimo mesta je pre nich spodina, tak isto aj Pražáci robia...
Inak to s tým Imrom aj mňa štve, aspoň jednu vernú osobu tam mohli nechať...
10. mar 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka3007 - mňa tto tiež hnevá. Imro bol naozaj ten posledný, o kom by som povedala, ž ebude neverný. Ešte nech je neverný Emil a bude :frowning2:
10. mar 2011 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 no ved marienka nanho zmurkala, ked sa jej pýtal o tej zumbe a janka bola v sprche... inak ta dominika, alebo vlastna ta baba čo ju hra je podla mna trochu nedobra herečka, tak mi to pripada, ako keby v živote pred tým nikde nehrala aj tie texty hovori, jak ja ked som sa musila naučiť básničku v skole....
10. mar 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka3007 blavaci mozno, ale ja som bratislavcan a nikdy som o mimobratislavskych nepovedala, ze su spodina. To prave ti blavaci (ti co sem pridu z roznych kutov Slovenska) tak ti ohovaraju svoje rodne mesta a kolko krat mi bolo az smutno, lebo Bratislava nie je az taka fajn ako ju vidia ti blavaci
Ked uz tak mna vytocilo, ked v dvoch alebo troch dieloch hovorili o potrebe chirurgickeho zakroku, pre mamicky, ze maju ovisnute cecky a tak ... vtedy som si povedala, ze uz panelak nezapnem. Co sa samozrejme nestalo ... ale ked budu takto pokracovat a robit si 'skaredu' srandu tak asi s tym koncim veru. Lebo sranda odtial podtial :slight_smile:

A sorry, ze som Vam sem tak trhla :sweat_smile:
10. mar 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana no ved tých som aj myslela, mam (resp.mala som) známych, čo z dediny odišli do bratislavy a teraz sa ti to ani nepozdraví, jak keby bývali v prezidentskom palaci. Inak z tými plastickými zakrokmi dojali aj mňa, si neviem predstaviť že po porode za mnou dojde moj gynekolog a povie mi, že mam ovisnute prsia a potrebujem plastiku, ved taka žena po porode je ešte precitlivena, no ja by som mu jednu flasla rovno medzi oči. Neviem či pánovi scenáristovi robí veľke potešenie robiť si srandu z ludi z inej časti slovenska, asi ma nejaky komplex ked uráža vlastný národ...
10. mar 2011 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana
máš pravdu o estetickej chirurgii, tiež bolo sproste ako sa soňa do oči smiala pichlovej, a včera zase z martinky z turca

ako že to má byť vtipné??? ved každy je nejaký
10. mar 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pls, kde zmizli bajzove dvojicky? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
10. mar 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pink_lady studuju v Prahe a byvaju u nejakych Alesovych pribuznych
10. mar 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 dakujem za objasnenie :wink:
10. mar 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja stále neviem kto je tá Martinka z Turca a čo s ňou stále všetci majú
11. mar 2011 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 Farmar hľadá ženu, Lady Dogabaná..
11. mar 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no včera Dudko Soničku riadne oblbol na chate, že Ondro :angry: chudak Soňka
11. mar 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majina.b nedopozerala som, to akoze ten "ondro" bol v skutocnosti dudko?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: preco chudak sonicka? ma ponaucenie, co ma co chatovat s cudzimi chlapmi? :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok