Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

majka22
21. apr 2011

Ahojte, ja teda Panelak velmi nesledujem, ale minule som pozerala a zarazila ma jedna vec. Preco mala Miska vola Bajzu "Michal" a nie ocko?

lussy23
22. apr 2011

@majka22 - lebo ho tak volá aj Tá Terezka, vraj.

mamartinka
22. apr 2011

No ja mam dost.Dudus bude mat problem z odberom spermii a Misku niekto unesie.

petka11121991
22. apr 2011

ako unesie kde to pisu???? 😨

mimuska1
22. apr 2011

ahojte 😉 mozem sa vam sem vtret 😉 ??? ja tiez Panelak pozeram!!!!

mimuska1
22. apr 2011

@majka22
ked sa jej ivana na to pytala, tak miska povedala, ze kvoli terezke, lebo ked volala miska na michala tato, tak terezka si myslela, ze vola na jakuba /terezkinho otca/ 🙂

majka22
22. apr 2011

jááááj, no zaujimave 🙂

mamartinka
22. apr 2011

@petka11121991 o 2 tyzdne sa dozvieme viac.Bude to az v casti o 2 tyzdne.

sonoio
22. apr 2011

fiha,cely panelak moze ist do teplych krajin,ale Sona s Dusanom a babikou nemaju chyby 😀 😀 😀 😝

mimuska1
22. apr 2011

@sonoio
aj ja si myslim:D najlepsi je dusan... taky flegmatik,dobre to hra 😀

lussy23
23. apr 2011

Ahojte. Taký malý postreh. nevolala sa Klárikina dcéra Laura? prečo je teraz zrazuu Hermiona?

mamartinka
23. apr 2011

@lussy23 Hermiona bola od narodenia 😉

lussy23
23. apr 2011

@mamartinka .- jaj tak to som asi zle počula.... 🙂

mamartinka
23. apr 2011

Obsah na tyzden Utorok 26.04(Oblievacka) Filip rieši komplikovaný pôrod, potrebuje okamžitú Michalovu pomoc. Oxana a Jakub sa stretávajú s thajským svadobným maklérom. Streda 27.04(Dukazy) Sused Vašo chce finančne prispieť na Mirkinu liečbu. Imro chce zorganizovať v bare karneval. Fodrász donesie Agáte svadobný dar. Stvrtok 28.04(Tyc) Paťo má vážny problém. Odhalí toho, kto ho spôsobil? Dušan sa stretáva s Pichlovou. Betka sa ospravedlňuje kamarátke. Piatok 29.04(Pad) Vrchná sestra klebetí po klinike. Ďusi potrebuje pomoc lekára. Egonovi prasknú nervy. Kto ho nahnevá? Obsah na dalsi tyzden:Pondelok 02.05(Thajsko) Ivana má strach o Michala aj o dievčatá. Oxana sa snaží vybaviť sobáš v Thajsku. Mária sa chce nasťahovať k Filipovi. Utorok 03.05(Hokej) Emil s Barteltom chcú ísť na hokejový zápas. Imro vybavuje lístky na MS. Dominika vie, koho na svadbu nepozve. Streda 04.05(Vytrznici) Janka sa snaží Emila vysekať z problémov. Egon dostáva od Maťka ponuku na kúpu palmových plantáží. Ďusi ide s kožou na trh. Stvrtok 05.05(Slony) Michal chce zistiť, kto uniesol Mišku. Dušan má problém s odberom spermií. Betka pochopila, že Miloš je psychopat. Piatok 06.05(Svedomie) Milan sa správa veľmi čudne. Miloš si chce zobrať Betku za ženu. Ďusi sa prišiel rozlúčiť so Soňou.

bubbles
26. apr 2011

co to je za pesnicka dnes v panelaku?? cez tie 2 minutky, co ide len pesnicka, bez dialogov, len ich ukazuju..

majina.b
26. apr 2011

@bubbles
ma str http://panelak.blogspot.com je hudba a zoznam čo sa hralo, dnešná časť až na buduci týždeň

mamartinka
30. apr 2011

Pondelok 02.05(Thajsko) Ivana má strach o Michala aj o dievčatá. Oxana sa snaží vybaviť sobáš v Thajsku. Mária sa chce nasťahovať k Filipovi. Utorok 03.05(Hokej) Emil s Barteltom chcú ísť na hokejový zápas. Imro vybavuje lístky na MS. Dominika vie, koho na svadbu nepozve. Streda 04.05(Vytrznici) Janka sa snaží Emila vysekať z problémov. Egon dostáva od Maťka ponuku na kúpu palmových plantáží. Ďusi ide s kožou na trh. Stvrtok 05.05(Slony) Michal chce zistiť, kto uniesol Mišku. Dušan má problém s odberom spermií. Betka pochopila, že Miloš je psychopat. Piatok 06.05(Svedomie) Milan sa správa veľmi čudne. Miloš si chce zobrať Betku za ženu. Ďusi sa prišiel rozlúčiť so Soňou.

lussy23
30. apr 2011

Už nik nepozerá? Včera teda bolo zvláštne tá scénka s Banánom.... A 4ročné dieťa pozná Banána 😲 😲 😲

mamartinka
30. apr 2011

@lussy23 Akosi to tu slabne.Uz sa asi tolko nepozera panelak.Ja ked mozem co to sem nahodim 😉 Ivanka aka stastna rodinka teraz.A tyc Imrisko a spol.Co povedal ze 17 klince tam dal.Akosi to neudrzalo.A Dudus a Sonicka.Som zvedava co sa stoho vykluje.