• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
@mamartinka :grinning: :grinning: ja si Panelák vlastne natáčam, dávam prednosť Šeherezáde a Modrému neba.
30. apr 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechapem prečo všetky súkr.problémy riešia na tej klinike :confused: Fabry....atd.
30. apr 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 To ja tiez.Panelak pozeram na dalsi den rano alebo po obede na joj plus.
30. apr 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je mi divná jedna vec, možo je to preto, že ešte nemám deti. nedávno ukazovali v Prominovinách dievčatko, ktoré hrá Terezku a bola tam fotka, kde sa narodila. tam mala čierne vlásky a aj jej mama má, a teraz má Terezka ryšavé. Oni ju prefarbili? :confused:
1. máj 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 mať tak tvoje problémy :grinning: Jasné, že ju neprefarbili, ale deťom sa vlásky menia. Aj môj mladší syn sa narodil čiernovlasý a teraz je blonďáčik.
1. máj 2011 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sanym - ach tak, videla som aj v Albume :slight_smile: Prajem Vám celej rodinke veľa zdravíčka, :slight_smile: A ako sa vám darí?
1. máj 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy ďakujem za opýtanie, máme sa fajn. :slight_smile:
1. máj 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to čo je s tými obsahmi? Mminulý týždeň tam písali že Egonovi prasklinervy a vôbc tam nehral... Aj včera bol nbadpis Thajsko a vôbec to nesúviselo.
3. máj 2011 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 To ma nenapadlo.Dobry postreh :wink: Inak vcerajsia cast nic moc.Az na Imriska.Vcera sa mi to zdalo viacej cast len Imrisko.
3. máj 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka Presne tak Imriško úplne super
3. máj 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 asi preto ze mali ist natacat casti do Thajska ale nevyslo im to pre pocasie, kedze nic nenatocili nemali co pustit. teda aspon si tak myslim :sweat_smile:
3. máj 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ste si vsimli ze saa da pod prispevkom aj dat uz paci sa mi to.Som si to dnes vsimla.
3. máj 2011 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia0111 - ach ták :slight_smile:
4. máj 2011 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes je opet spomenuty Egon v casti.Ale neviem ci tam bude.Kedy sa maju vlastne vratit.
4. máj 2011 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Obsah na dnes vyzera dobre.Dudus bude mat problem s odberom spermii :grinning: :grinning: (Slony) Michal chce zistiť, kto uniesol Mišku. Dušan má problém s odberom spermií. Betka pochopila, že Miloš je psychopat.
5. máj 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zmena programu na dnes.20.00 6 medvedu s cibulkou.Koli hokeju panelak nejde.
6. máj 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak na klinike bude nova sestra a Emil bude riesit novych najomnikov v panelaku.A Dominika bude chciet aby bol Maslak nezamestnany.Dusky zas zaspi z neakou Monikou v posteli.Kordiak odpadne.Dominika ho bude zachranovat.
6. máj 2011 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: @mamartinka s Monikouu? No snáď ňou myslia novu zdravotnú sestru a nie Soninu :grinning:
6. máj 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 Ano z neakou Monikou sa Dudko sa vyspi.
7. máj 2011 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok