Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lussy23
30. apr 2011

@mamartinka 😀 😀 ja si Panelák vlastne natáčam, dávam prednosť Šeherezáde a Modrému neba.

eva7780
30. apr 2011

nechapem prečo všetky súkr.problémy riešia na tej klinike 😕 Fabry....atd.

mamartinka
30. apr 2011

@lussy23 To ja tiez.Panelak pozeram na dalsi den rano alebo po obede na joj plus.

lussy23
1. máj 2011

Je mi divná jedna vec, možo je to preto, že ešte nemám deti. nedávno ukazovali v Prominovinách dievčatko, ktoré hrá Terezku a bola tam fotka, kde sa narodila. tam mala čierne vlásky a aj jej mama má, a teraz má Terezka ryšavé. Oni ju prefarbili? 😕

sanym
1. máj 2011

@lussy23 mať tak tvoje problémy 😀 Jasné, že ju neprefarbili, ale deťom sa vlásky menia. Aj môj mladší syn sa narodil čiernovlasý a teraz je blonďáčik.

lussy23
1. máj 2011

@sanym - ach tak, videla som aj v Albume 🙂 Prajem Vám celej rodinke veľa zdravíčka, 🙂 A ako sa vám darí?

sanym
1. máj 2011

@lussy ďakujem za opýtanie, máme sa fajn. 🙂

lussy23
3. máj 2011

to čo je s tými obsahmi? Mminulý týždeň tam písali že Egonovi prasklinervy a vôbc tam nehral... Aj včera bol nbadpis Thajsko a vôbec to nesúviselo.

mamartinka
3. máj 2011

@lussy23 To ma nenapadlo.Dobry postreh 😉 Inak vcerajsia cast nic moc.Az na Imriska.Vcera sa mi to zdalo viacej cast len Imrisko.

lussy23
3. máj 2011

@mamartinka Presne tak Imriško úplne super

silvia0111
3. máj 2011

@lussy23 asi preto ze mali ist natacat casti do Thajska ale nevyslo im to pre pocasie, kedze nic nenatocili nemali co pustit. teda aspon si tak myslim 😅

mamartinka
3. máj 2011

Ste si vsimli ze saa da pod prispevkom aj dat uz paci sa mi to.Som si to dnes vsimla.

lussy23
4. máj 2011

@silvia0111 - ach ták 🙂

mamartinka
4. máj 2011

Dnes je opet spomenuty Egon v casti.Ale neviem ci tam bude.Kedy sa maju vlastne vratit.

mamartinka
5. máj 2011

Obsah na dnes vyzera dobre.Dudus bude mat problem s odberom spermii 😀 😀 (Slony) Michal chce zistiť, kto uniesol Mišku. Dušan má problém s odberom spermií. Betka pochopila, že Miloš je psychopat.

mamartinka
6. máj 2011

Zmena programu na dnes.20.00 6 medvedu s cibulkou.Koli hokeju panelak nejde.

mamartinka
6. máj 2011

Tak na klinike bude nova sestra a Emil bude riesit novych najomnikov v panelaku.A Dominika bude chciet aby bol Maslak nezamestnany.Dusky zas zaspi z neakou Monikou v posteli.Kordiak odpadne.Dominika ho bude zachranovat.

lussy23
6. máj 2011

😀 😀 @mamartinka s Monikouu? No snáď ňou myslia novu zdravotnú sestru a nie Soninu 😀

mamartinka
7. máj 2011

@lussy23 Ano z neakou Monikou sa Dudko sa vyspi.