Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

eva7780
9. aug 2011

@mamartinka super,dik za info,kuknem 😉

majina.b
9. aug 2011

@eva7780 angi byt v panelaku plati jej mama, ak som to dobre pochopila, alebo jej ho kupila???, pravdu povediac angi v serialy nemusím , ani ma nezaujíma

lussy23
9. aug 2011

Jej máme nového herca =) Ja som rada. Zaujímavé celkom =)

mamartinka
9. aug 2011

Baby teraz o 23.00 idu opakovat panelak ci sa mi to len zda.Pozeram aj teletext aj program a je tam ze teraz ide panelak.To ma byt co.Uplne nechapem.

zuzkat1
10. aug 2011

tak teda baby, zda sa ze tuto seriu budem neznasat... vsade su napchate tie decka😝 a ta misela no ja bych ju bila...

lussy23
10. aug 2011

Chuda Miška, ako sa zmenila. No deti, kroeé také niečo prežijú sa tak správajú =(

ma77
10. aug 2011

@zuzkat1 Hej maš pravdu neskutočne rozmaznana jak včera tresla z dverami a ten Lukaško kolko ma rokov? nejaky velky na 3 roky a včera Maslak hovoril že ma 2roky a den predtym Angie že ma 3roky 😀 😀 😀 😀

sisaha
10. aug 2011

@ma77 mne sa zda ze ho vymenili.. No urcite ma viac ako tri, lebo sa mi zdalo, ze dokonca vyslovil R..(niektore deti to sice dokazu, ale maloktore v troch rokoch).. Zvlast, ked Terezka je tam ta ista a rovnako stara a pije napr. este z flase a nerozprava tak..

ma77
10. aug 2011

@sisaha ano herca vymenili a Terezka je rovnako stara sa mi zda a nerozprava tak ako Lukaš určite ma viac ako 3roky mohli si zohnat mladšieho herca 😀 😀 😀

zuzkat1
10. aug 2011

@ma77 tusim ma 2 a pol... a tiez je nejaky premudrely... ale ta misela... ma nastvala aky cirkus ze jej nic nekupila a vrestala aj potom ked jej ivana vysvetlila ze jej nakupila minuly tyzden... ved tak snad jej nebude kupovat stale ked pojde do obchodu... ide mi teda paradne na nervy... a fakt si mohli scenaristi odpustit tolko scen s deckami

dadka212
10. aug 2011

@zuzkat1 teraz vraj bude omnoho viac scén s deckami ako inokedy...neviem koho to baví hlavne keď to má celé dni doma 😀 😀

ma77
10. aug 2011

@zuzkat1 ano maš pravdu včera to prehnali s tou Mišou strašny cirkus robila mat ju tak doma tak dostane po zadku a bude spokojna 😀 😀 😀

zuzkat1
10. aug 2011

@dadka212 ved to...clovek si chce oddychnut a nie cumiet na cudzie rozmznane deti

nicolettka2126
10. aug 2011

mne sa táto osma séria začína páčiť...som zvedavá ako sa to bude vyvíjať ďalej...ale mna napr včera dosť šokovalo,že Dušan kukal spoločnú fotku s Ivetou...snáď sa s ňou nezapletie a nebudú kvoli tomu hádky so Soničkou...lebo v poslednej dobe sú podarení...tak dúfam že Dudko bude Ivetu vnímať len ako veľmi dobrú kamarátku a nie niečo viac...Čo si myslíte o tom vy?

nicolettka2126
10. aug 2011

@zuzkat1 to máš pravdu že včera to s malou Miškou dosť prehnali...ale napr vtedy mi jej prišlo veľmi ľúto,keď bola tá scéna kde sa pýtala svojho otca že či by mohla byť s mamičkou keby zomrela...to mi až slzičky vybehli...ale tá včerajšia scéna s Ivanou aj mňa dosť naštvala...strašne drzá bola....myslím že to prehnali...

nicolettka2126
10. aug 2011

@mamartinka ty si tu naša super informátorka 🙂) vieš kolko vecí by sme nevedeli o panelaku kebyže tu nie si ty???zasluzis si poctu,aspon moju urcite 🙂 takze dakujeeeeeeeeme mamartinka 😀

nicolettka2126
10. aug 2011

pondelok 22.8.
Hádka kvôli Ivete. Malá Miška dostane šok. Filip vynadá Márii, že ho znemožnila pred Líškom. Dušan so Soňou sa hádajú kvôli Ivete. Milan s Denisou rozoberá, ako sa vyvíja jeho vzťah s Angie. Dominika sa bojí, že nebude môcť mať deti.

mamartinka
10. aug 2011

@nicolettka2126 dakujem.A teraz mam zas info ze k Bajzovcom zavita skutocny otec Miski Tomas Mastalir.Aj ked neviem ale predsa Michal je jej otec skutocny ci nie? Zevraj bol riaditelom istej firmy pre ktoru moderovala Zuzana.To si teda nepametam aspon ja.Tak sa teda raz a navzdy Miskin problem vyriesi nakolko okamzite citovo sa upne k Tomasovi.A ten aj ma Mastalir kupit bar aby bol co najblizssie k Miske a pravidelne v nom bude popijat s lokalnymi babami.Tie sa donho spolu z Maslakom buchnu.Noro ze zisti ze je nevlastnym Rytmusovym bratom,tak sa zo zufalstva prida k Anglickym vytrznikom.

nicolettka2126
10. aug 2011

@mamartinka cozeee?????Miška nie je Michalova??ja sa pametám na jednu prácu kde Zuzana moderovala ale vtedy už bola Miška na svete...fuuuuha,tak to sa poriadne zamotá celé...a čo si myslíš o Maslákovi a Dominike???

dadka212
10. aug 2011

@nicolettka2126 samozrejme, že je Michalova....a aj to ostatné sú sprostosti...

nicolettka2126
10. aug 2011

@dadka212 aj ja si myslím že je Michalova,ale tak kto vie..ved v serialy je všetko možné 🙂 ale pevne dúfam ze Miška je jeho...Chúďa Michal to by bol prenho asi dosť velky sok keby sa niečo takéto dozvedel

dadka212
10. aug 2011

@nicolettka2126 čítala si celý prispevok čo na písala martinka? že maslák sa buchne do maštalíra? alebo že sa noro pridá k anglickým výtržníkom? šak to je celý príspevok jedna velká somarina....jedine ak by to vysielali akože strašný VTIP čo reklamujú ten svištový deň či čo...

mamartinka
10. aug 2011

@nicolettka2126
@dadka212 Urcite je to somarina.Ja tomu tiez neverim.A Dominike ze najdu cystu.Inak aj tak divne ze 3 mesiace sa snazia a uz panykari Dominika.Co mam ja hovorit 5 rokov.A paci sa mi to tu ako sa rozpisujete.Super len tak dalej baby.

nicolettka2126
10. aug 2011

@dadka212 hej hej citala...preto sa mi to nezda cele...tiež si myslim že je to len nejaký bluf...