Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

tinika
5. okt 2011

@ssllaavvkkaa jojo presne dalsia no sak za tri roky sa ich nazbieralo

tinika
5. okt 2011

inac ze prijali rodičku s dvojičkami a po porode sa bavia uz len o novorodencovi čo zabudli ze dvojčata rodili?

adelaida33
6. okt 2011

odpadnem, akože mirka s karolom... nejako mi k sebe nejdú... 😒
inak, riadna kriminálka je z toho nášho paneláka 😎 a zasa milanko je "navine" 😀

majina.b
6. okt 2011

@adelaida33
reklamý brejk mercedes medveď, a milan má Mer.., tak to dlho budu riešiť 😝

a mne sa karol a mirka páčia, a ako sa karol rozhovoril, i ked nechápe , ale nie su len holé vety

adelaida33
6. okt 2011

@majina.b jasné, beriem 😉 , to bude tym, ze mne je karol ako herec nesympatický, a tym, ze z neho furt robili "debilka", tak sa mi sympatickým ani nestal.
ale inak teraz som dopozerala aj koniec včerajšej časti a som v šoku - nedávno som písala, že michal bajza sa vráti spät k svojim neduhom - chlast a ženy - a už je to tu 😲 .

majina.b
6. okt 2011

@adelaida33 , ale nemali niečo spolu už beta a michal??

adelaida33
6. okt 2011

@majina.b nepamätám ani ja, len toľko, že on už po nej rečami šiel, páčila sa mu furt a dával jej to najavo. ale tak nečakala som, že aj ked sa ona nanho tak vrhne, že on ju hned objíme a pritlačí k sebe... bez okolkov podvádza každú jednu ženu... 😝 😝 😝

majina.b
6. okt 2011

@adelaida33
tam už snaď každy s každým, ostava už len ivana a egon 😀

adelaida33
6. okt 2011

@majina.b 😀 😀 😀 , alebo s imrom 😀 😀 😀

claudica
6. okt 2011

A akosi sa zabudlo aj na Karolovu babku, chodievala za pravnukom, vytratila sa. Alebo som niečo nepostrehla?
Pamätáte sa? 🙂

dadka212
6. okt 2011

@majina.b Betka išla po Michalovi už dávnejšie, prišla za ním do bytu, ale on ju vtedy odmietol....a teraz....

majina.b
6. okt 2011

@adelaida33 ivana a imro to ma nenapadlo 😀 😀 😀 😀

ma77
6. okt 2011

Ahojte 😉 tak včera som nechapala to jak mohli všetci volit ešte aj degustator vina 😀 😀 😀 ved na začiatku hovorili že len obyvatelia panelaku môžu volit 🙂
@claudica hej pamätam ale ona chodila ked boli Angie s Karolom manželia ale však môže aj teraz ved jej jej to pravnučik nie? 😝 a ja rozmyšlam kde je ten Vašo čo chodil s Mirkou 😀 😀 😀 a ešte vela postav nejak zmizlo musim pospominat 😀 😀

claudica
6. okt 2011

@ma77 Presne - voľby úplne mimo realitu... viackrát napríklad spomínali že Angie nemá čo voliť a teraz zas vravela koho volila...
Napríklad neukazujú Dávidka a už moc ani Angeličku... zmizla Zdena, nedoriešili Michalove deti, mali predsa prísť k otcovi. A ten Vašo - to napadlo aj mňa...

majina.b
6. okt 2011

@claudica
@ma77
Karolová babka bola na jar ešte v obraze, bola u angie na návšteve, viac ju už neukazali

tinika
6. okt 2011

@claudica aj mna to včera napadlo ze volila aj ngie a prv riesili ze nemoze a janka volala do rakuska tym majitelom atd proste kopa nezrovnalosti a tahaju to dva tyzdne

tinika
6. okt 2011

@claudica michal zaplatil detom skolu ta sa ich zase na rok zbavil

tinika
6. okt 2011

@ma77 ho vašovi som ja minule pisala ze len tak zmizol

tinika
6. okt 2011

@adelaida33 sak aj ta mlada čo studovala medicinu sa ulakomila na karola, uz si nepamatam meno, byvala v prenajme u angie, nechapem taky tutko a jake baby sa na neho lepia

claudica
6. okt 2011

@tinika Ozaj! Mne sa zdá, že si s Karolom začala Betka - tá Betka, čo je teraz manažérka v nemocnici a včera sa plazila po Michalovi. Vtedy bola tuším ešte študentka práva... Nie tak to bolo? Vtedy bývala s nimi v byte, prenajali jej jednu izbu... ledva sa jej zbavili.

00vladka00
6. okt 2011

@majina.b ano hovorila o dvojcatach a potom doktor o jednom dietati s tou co mala tie usi operovane.

00vladka00
6. okt 2011

@claudica mne sa zda ze s Maslak mal nieco s Betkou,nie?

lussy23
6. okt 2011

@ma77 Jakubová mama , Agátiní rodičia, Agátin brat aj tí sa nejako vytratili a ešte aj malá Lucka, tá sa vytratila ešte minulú sériu.

mamartinka
6. okt 2011
labelo
6. okt 2011

inak s tými Bajzovými dvojičkami,chcela by som vidieť toho vola,ktorý sa akože o nich v tej Prahe stará,ved ten chlap čo bol so Zuzanou im nie ničím a neviem či by sa našiel taký trulo,ktorý by mal dobrovolne na starosti dvoch pubertiakov a nehovorím o tom,že Bajza ako otec na nich ser... a vobec mu neprekáža skor naopak,že ich nemusí mať na starosti a že ich ani nevídava,to je taká kravina 😖

a som zvedavá čo bude vystrájať Ivana,ked sa dozvie o Betke 😀

adelaida33
6. okt 2011

cííí, fakt, pripadá mi, že tento seriál začal nedávno, a pritom v ňom bolo, je a bude ešte mnoho postáv, hoci sa v ňom len mihnú...

adelaida33
6. okt 2011

@mamartinka iveta kamsi odišla, teraz neviem... odletela lietadlom...

adelaida33
6. okt 2011

@labelo tak na podvedenú a oklamanú ivanu som aj ja zvedavá 😀 😀 😀 . bude to šanca pre jakuba...

sisaha
6. okt 2011

@adelaida33 no ved to museli posunut niekam dalej...uz sa tam nic nedialo a kedze sa uz dlho neparil kazdy s kazdym, tak to vyriesili 😀