Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

adelaida33
19. okt 2011

inak, dudko je poriadny klamár. veru, takého mm by som nechcela 😢 .

barushkaaam
19. okt 2011

ani ja by som nechcela mat Dudka za manzela...ako hlasky ma dobre, ale podviest manzelku s jej vlastnou sestrou, ked je tehotna...to je trosku silna kava....

moonlightka
19. okt 2011

@adelaida33
@barushkaaam baby a ktoreho by ste chceli??? 😀 😀 😀 😉 😉 😉

barushkaaam
19. okt 2011

@moonlightka no keby sa jednalo cisto o fyzicku stranku a nekukala by som na povahu, tak jasne ze Maslaka...a vlastne aj Bajza je celkom ok....ale kebyze mam brat povahu, tak neviem koho.

adelaida33
19. okt 2011

@moonlightka veruže z tohto supervýberu netuším 😝 😀
a ty??? 😀

eva7780
19. okt 2011

Maslák by nebol zlý,len to by mi stačila jeho kreditka 😉 ,veru by som netužila mať za muža mafiana 🤐

trdielko149
19. okt 2011

@moonlightka nooo ja by som za muza chcela mat mojho muza so zlatou kreditkou maslaka 😀 😀

moonlightka
19. okt 2011

@barushkaaam
@adelaida33 nuz ja tiez netusim kto...ale Kubko je mi ako chlap celkom sympaticky...len keby nebol taky debko 😀 😀 😀

moonlightka
19. okt 2011

@trdielko149 😉 😉 😉 najlepsie riesenie 😉 😀 😀 😀

barushkaaam
19. okt 2011

@moonlightka Kubko tiez ujde, ale to co urobil Sare...juj, az ma zlost chyta 😠

moonlightka
19. okt 2011

@barushkaaam aj mna kvoli tomu nasr...ale mozno sa to s nimi este rozhybe...uvidime 😉 ja im stale fandim 😀

barushkaaam
19. okt 2011

@moonlightka pritom Sara je ako zena velmi pekna, je byt Kubom tak po nej skocim 😀 a kaslem na Ivanu.... 😀

moonlightka
19. okt 2011

@barushkaaam 😀 😀 😀 neboj este mu za nou podla mna bude smutno...potom na to pride...blb jeden 😀

claudica
19. okt 2011

Mne sa vzhľadovo ako chlap celkom páčil Fábry, no povahovo už menej 😒

moonlightka
19. okt 2011

@claudica mne sa nepacilo na Fabrym ze vyzeral akoby mal stale mastne vlasy 😀 😀 😀 😀 ale inak oci ma krasne 😉

claudica
19. okt 2011

@moonlightka no jo, s tými vlasmi... no to by som mu prikázala častejšie umývať 😀 😀 😀 Ale mal niečo do seba, ten pohľad niekedy... aj keď bol taký špinúch. Ale už na konci ani nie. Skôr mi ho bolo ľúto, že tá krava s ním nechcela ísť do Ameriky. Ja by som šla hneď! 😀 😀

moonlightka
19. okt 2011

@claudica no co uz...asi uz odletel 😉 ako sa volala inac ta ich dcera...viem ze mala nejake cudne meno...len ma teraz nenapadne...moj mm vtedy pozeral a strasne sa na tom smial 😀

claudica
19. okt 2011

@moonlightka Hermiona 😀 😀 😀

moonlightka
19. okt 2011

@claudica to to 😀 hrozne meno...jak nejaka kozna choroba 😀 😀 😀

moonlightka
19. okt 2011

koceny uz sa tesim o chvilu to vypukne... 😀 😀 😀 kurnik som jak mala co sa tesi na rozpravku...tusim som sa tak kedysi tesila na Kuka vzdy v nedelu 😀 😀 😀 inak je panelak asi fakt to jedine co stiham a co mi prinasa aspon trosku dobru naladu 😉

nicky655
19. okt 2011

inak s tymi papiermi-furgt mediuju,a to ich nema ulozene v zalohe na pc?cudne ,nie?

barushkaaam
19. okt 2011

@nicky655 Kordiak vravel, ze s peniazmi na tej fakture nie je vsetko s kostolnym poriadkom, tak asi ten jeho klient nechcel nechavat dokazy 😀

barushkaaam
19. okt 2011

@claudica ani ja by som svojej dcere take meno nedala, vsak to je jak z Harryho Potera 😀 😀 😀

nicky655
19. okt 2011

@barushkaaam aha,tak ale aj tak.vsak aj papiere sa daju okopirovat.neskutocne....kriminalka okolo jednych papierov.vsak to nevie skontrolovat na co kresli?

moonlightka
19. okt 2011

no Kubko sa nam zasa vyfarbuje 😀 😀 😀 😀

majina.b
19. okt 2011

nema niečo urobené Sára z hornou perou, tak neprirodzene artikuluje
A nech si už konečne aj jakub najde babu podľa vlastného vkusu

moonlightka
19. okt 2011

@majina.b hej tiez som si vsimla tu hornu peru...ktovie 😉

moonlightka
19. okt 2011

baby to je super ta kubkova hlaska ze ich vztah budu tajit pred nimi dvoma...to je fakt trulo 😀 😀 😀

majina.b
19. okt 2011

podľa mňa ulohu Jakuba, imra, a karola píše jeden scenárista, asi opisuje sam seba 😀 😀 😀

moonlightka
19. okt 2011

@majina.b 😀 😀 😀 😀 😀