Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

kacickah
21. mar 2012

keby pohlad zabíjal tak Ivana zabije Bajzu hned medzi dverami včera...to je strašný pako vôbec sa nestará o Mišku že vraj chodí do práce Debil kolko mamičiek chodí do práce a majú aj tri deti a starajú sa.... 😖 jaj a pani Janka mi fakt leze na nervy...

malapepka
21. mar 2012

Bajza - tuším bojuje o titul otec roka. Strčí decko dvom chlapom, ktorí sa o všetko starajú, vôbec im to nie je divné, že kvázi otec nerobí nič, lehní na gauči, komanduje ostatných a hentí dvaja poletujú okolo jeho dieťaťa? A ešte riešia, kto bude venčiť psa a to sú 2 jeho majitelia doma. No fakt nechápem, toto mi príde riadne pritiahnuté za vlasy.

malapepka
21. mar 2012

A ešte - Karol, Milan a ich úžasné polovičky - viete si predstaviť, že by ste si chceli spraviť parádnu dovolenku a natlačia sa vám ľudia, ktorých neznášate? No ja by som ich poslala pekne ďaleko, a nie s nami na dovču. Toto nechápem, ako si nevedia "Kordiakovci" povedať svoj názor, hlavne že pri Rii stále niečo riešili.

mamartinka
21. mar 2012

Ahojte.U mna teda vcera Dudko bodoval.Bude Krsny otec a este aj vlastny otec Ivetinho dietata 😀 No ako to dopadne.

mamartinka
21. mar 2012
mamartinka
21. mar 2012

Este bol dobry rozhovor Karol,Milan.Karol ze na lancmite bude a na rohlikoch 😀 A ked odchadzal ze Lancmit Karolko lancmit 😀 A Cinege tiez dobra postava a hlasky.

lenka3007
21. mar 2012

baby neviem ci ste to tu uz pisali, ale vsimli ste si, ze zas robia reklamu v panelaku na pombear chipsy (ci ako sa to pise) Alica ich chrumala, potom Inči ich chrumala...

mamartinka
21. mar 2012

@lenka3007 erni ahojte, vcera mi tam ten Fabry normalne dobre padol,aj ked som ho predtym nemusela, oproti tomu neslanemu-nemastnemu dr.Matusovi, je taka silna osobnost....len ma udivilo,ze ked zacal Klariku smatrat a ona povedla, ine muzske meno,tak pokracoval dalej ani sa neopytal,ze kto je Matej?
inak vsimli ste si zase dalsia reklama- medvediky Pombar jedli vcera
Dnes o 07:17 • 2 deti Bolo to tu spomenute.

lenka3007
21. mar 2012

@mamartinka hehe, dakujem 🙂

mamartinka
21. mar 2012

Nepozeral teraz niekto joj losovanie?Dudko tam bol a maly Sebastian ze je tej recepcnej Petri od sestry syn.Vedeli ste to.Dudko hovoril.

lubenka131
22. mar 2012

No baby ja posledné dni panelák zanedbávam bo kukam farmu ale ráno to zbežne pozerám no a včera ma vytočila pato je trápny podľa mňa čo sa sere do vzťahu z deckom ked je sam decko!sa boji doma povedať že sa z tou zuzou nerozišiel 😠 a úplne som už z reklamy vedela že soňa na to ivetine decko neprišla ale že to bude nejaká blbost o robote to by bolo až moc nápadne že by na to hneď prišla potom by to nebolo ako telenovela ako doteraz...otras..strašne som zvedavá s kým dajú teraz dokopy ivanu.,a klarike by som takú šlahla trubka furt jej je málo!a úplne som vedela ked stretol fabry na chodbe danicu že mu to povie že má klarika zálusk na matúša 😔

mamartinka
22. mar 2012

No vcera Danica Karol no koment.Ten Karol ach jaj.Tak najprv chcu ist silou mocou k moru z Milankom a Angie a potom ked Danica aj tak nakoniec povie ze pojdu k mame na dedinu a zoberu aj Lukiho tak Karol.Ved to som chcel aj ja povedat ci tak neako.To nemohli hned tak ako to Danica navrhla tak spravit.Museli sa hasterit 2 kohuti medzi sebou?A Angie je teraz luto ze nemoze ist na dedinu ako inokedy ked bola mala a nechce sa jej k moru zrazu?Nech si to kludne vymeni.Ja milo rada pojdem na Kanare.Inak Emilko bude mat napadnicku zas a Angie z Milanom zaspia na dovolenku.Idem popisat.

mamartinka
22. mar 2012

Pondelok 26.03(Milenky a Zeny) Dominika sa prizná manželovi, že sa na služobnej ceste zamilovala do niekoho iného. Podnapitý Michal prezradí Jakubovi, že mal milenku a že s ňou čaká dieťa. Alica chce pre Egona konvertovať na židovskú vieru. Michal s Matúšom podnikajú kroky, aby sa primárom nestal známy profesor - čistý debil. Zoberie Matúš funkciu, kým je ešte čas? Matúš primárom byť nechce a Michal nemôže. Po paneláku sa pohybujú kórejskí boží poslovia. Pani Janka si ich pomýli s podomovými predajcami. Utorok 27.03(Falosna Betka) Zvesť o tom, že Betka porodila cisárskym rezom, sa šíri ako blesk a mnohým spôsobí doslova nervový kolaps. Michal netuší, že ide o nedorozumenie - nejedná sa o tehotnú manažérku sanatória, ale inú Betku, kamarátku majiteľa kliniky Lišku. Aj Dušan sa nerovo rúti, ale z iného dôvodu, malého Sebastiána totiž začali trápiť zúbky. Masláka šokuje, prečo sa mu manželka priznala s neverou. Čo tým sleduje? Jurij sa vracia z Thajska a vyvalenému Maslákovi oznamuje, že sa oženil. Streda 28.03(Meniny)Sociálna pracovníčka, pani Sedláčková nečakane vpadne k Jančovcom a zhrozene sleduje, ako Imro opíja bezbranné bábätko tvrdým chľastom. Dušan jej vysvetľuje, že Sebastiánovi rastú zúbky a prestáva plakať, až keď mu aplikujú starý domáci recept so slivovicou, ktorá sa nanesie na jeho ubolené ďasná. Zdá sa, že Dušan s Patrikom zabudli na Sonine meniny. Soňa je poriadne naštvaná, no čoskoro sa ukáže, že všetko je inak. Šokuje ju darček od Zuzky.
Stvrtok 29.03(Spadla z obloka) Monča ide k Blichárovcom na reparát v umývaní okien, a keďže pán Emil nemá dovolené, aby ju zozadu zaisťoval, ide do baru na čaj s rumom. Monča sa opäť strepe na zem a musia jej zavolať záchranku... Bigamista Jurij je zo svojej novej manželky Viktórie na nervy, ale Maslák ho ubezpečuje, že svadba bez úradníka je neplatná. Pre podozrenie zo vzájomnej nevery panuje medzi Dominikou a Maslákom pochmúrna nálada. Cinegeho dcéra si konečne našla prácu - ako tanečnica pri tyči.

mamartinka
22. mar 2012

Pondelok 02.04( Masáž)Monča si objednáva masáž, aby sa jej uľavilo od bolesti po páde z okna. Prichádza masér Zlatko a Fedor nesmierne žiarli. Jurij sa neodváži povedať Viktórii pravdu, že je ženatý, a tak súhlasí s tým, aby si spravili ďalší svadobný obrad aj na Slovensku. Maslák im pôjde za svedka, ale Jurij sa najprv musí rozviesť so svojou súčasnou manželkou. Daňový expert Milan dostáva novú bojovú úlohu - musí spraviť z Jurija sociálny prípad, aby jeho žena nedostala ani cent... Cinegeho dcéra Inči sa zvŕta v novej robote zjavne viac než dobre, lebo tringelty či „gaťkovné“ jej sypú celkom slušné peniaze. Ak si chce Jakub domov nasťahovať Silviu, musí vyhodiť Egona aj Michala. Ale ako im to oznámi? Utorok 03.04( Kaštieľ) Vďaka nedorozumeniu si Alica myslí, že Egon sa chystá kúpiť kaštieľ a uteká šíriť klebetu do sveta. Čochvíľa o tom vedia aj Ivana, Miška a Silvinka. Emilovi zatelefonuje istá Evička Bognárová, s ktorou sa údajne nevidel už celých dvadsať rokov. Pani Janka šípi, že sa deje čosi nekalé a uvedie sa do stavu najvyššej pohotovosti. Maslák varuje Jurija pred Viktóriou, ktorá zháňa informácie o jeho finančnej situácii a majetku, no Jurij je slepý, hluchý a beznádejne zamilovaný. A chce sa s ňou ženiť, hoci je ženatý... Fedor sa dotrepe domov s vlastným masážnym stolom, chce začať robiť masáže. Milan a Angie sú zbalení a pripravení na dovolenku, no prichádza Maslák s hromadou dokumentov v rukách... Dušan povolí synovi Paťovi, aby si domov priviedol na noc Zuzku. Netušia, že Soňa sa predčasne vráti zo služobnej cesty a prichytí ich in flagranti. Streda 04.04(Fedor masérom) Fedor sa chce stať profesionálnym masérom, berie kurzy a trénuje na Monči. V záchvate žiarlivosti takmer uškrtí barmana Zlatka, ktorý jeho ženu doteraz masíroval. Soňa je na mŕtvicu, keď prichytí Paťa so Zuzkou v posteli. Ani tentoraz sa nepodarí Milanovi s Angie šťastne odísť na dovolenku. Zaspali... Ivana dostala na starosť nového chovanca a je s ním nadmieru spokojná. Konečne má po dlhej dobe prípad, čo ju baví. Radosť ju prejde, až keď za ňou príde jeho otec a obviní Ivanu z toho, že ho mláti... Miška vytasí svoje detské zbrane a prosí strýka Jakuba, aby ich nevyhadzoval s domu. Na Emilovu radosť a Jankino zdesenie im neskoro večer zazvoní pri dverách - Evička Bognárová! Stvrtok 05.04(Facka) Ivana sa bráni obvineniu, že vyfackala svojho chovanca, no jeho otec jej neverí a chce na ňu podať sťažnosť. Dominika sa snaží odhaliť, čo spája Masláka s Nataly a čo jej obaja zatajujú. Nečakaná návšteva Emilovej známej Evičky Bognárovej pani Janu zjavne rozrušila nad všetky medze a nik ju nedokáže upokojiť. Kňaz René prichádza k Jančovcom vysvätiť ich príbytok a Dušan láme Masláka, aby im šiel za krstného otca. Egon nechce, aby Miška podstúpila pohanskú šibačku. Jurij je nespokojný s papiermi, ktoré mu Milan vypracoval. A nakoniec prichádza to najhoršie - Evička Bognárová sa Emilovi nečakane prizná, že po celé tie roky túžila len po ňom!

mamartinka
22. mar 2012
mamartinka
23. mar 2012

Som zvedava co za primara Jakubicka to zas bude.A tesim na pondelok a tamagoci 😀 Zasa bude dobra cast.

mamartinka
26. mar 2012
eva7780
27. mar 2012

sa majú ti dochodcovia v panelaku 😕 nedelne obedy v restike 🤐 to ani my nechodime,nieto moji stary rodicia vo veku Blicharovcov

lubenka131
27. mar 2012

Včera som NEPOZERALA dnes len utržky ale som zvedavá čo maslaak ako to bude riešiť že dominika má iného

mamartinka
27. mar 2012

Vcera super cast inak.Dnes zasa bude dobre.Bajza ako vytrepal Kubkovi ze z Betkou caka dieta.To sa Ivana ani nedozvie a este ked to Alica jej povie snad od Egona.No som zvedava.Inak dnes to bude len plany poplach s tou Betkou.To neaka ina Betka porodi.Ale uz by mala aj v reali nie.Snad uz tento tyzden.

mamartinka
27. mar 2012
malapepka
27. mar 2012

Ja som tých tamagoči nepochopila. Prišli akože presviedčať na nejakú vieru a nevedeli jednu vetu po slovensky a nikomu nerozumeli. To mi prišlo dosť mimo. Bolo by to vtipnejšie keby viac rozprávali a nie len tupo opakovali, čo panelákovci povedali. Ale Dudko bol dobrý: Sere se to! 😀

mamartinka
27. mar 2012

Tehotensky buum v panelaku.Dalsia Dominika.Pondelok 09.04(Šibačka) V paneláku vypukne šibačkový ošiaľ. Aj na klinike sa šibe hlava-nehlava, až kým nedôjde k hmotným škodám. Priamy zásah vedrom vody schytá aj Maslák, ktorý chcel pred šibačkovým bláznením ujsť aj s Dominikou do Viedne na relaxačný pobyt. Dôchodcov Emila a Bartelta zaskočí láska z mladosti, ktorá sa nečakane vynorí po rokoch. Emil chce na Evičku navždy zabudnúť, Bartelt ju stále miluje. Dominika sa zdôverí Silvii o svojich problémoch s Marcelom a prezradí jej, že je tehotná.

lenka3007
27. mar 2012

@malapepka vies ze ani ja. To bolo vrcholne trapne, sak co, otrcia na mna tablet a co teraz? dalej nic? budeme tam ticho stat nad tabletom a modlit sa? Trosku to nedomysleli... Ale dudko je svetovy 😀 😀 😀 a ten malinky Sebastian je strasne chutne babo 🙂